Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 294685 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #300 u: Lipanj 26, 2013, 17:12:55 »
Necu se pacati u Kimijev post, ali istina, i ja sam se osjecao prozvanim. Donekle i shvacam, zgadila mu se jedna stvar ili osoba, pa mu se sve (svi) gade, poznato mi je to.

Vezano za holla1, da. On, eclipsi, ti-tech, yinato, banditkarter22, ghost, mato, immortal pilot.... Pravi mali zeleni.

Da ne bude totalni off, nadam se da ce u GT6 biti vise restrikcija i smjernica koje ce omoguciti da TTovi budu podijeljeni na stock evente i na one s tuniranim autima.
« Zadnja izmjena: Lipanj 26, 2013, 17:15:35 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #301 u: Lipanj 26, 2013, 17:21:29 »
Nisam nikada ćuo da si nešto rekao ili napisao o tome dok si tamo bio.

I ja i ti znamo zašto i zbog koga si otišao , ali to ne znaći da su baš svi s tog foruma ljigavci. Ali ti si napravio upravo to ; posvađao si se s jednim i odjebao sve , i sada ovdje pljuckaš po svima.

Sorry Robi , ali sve ovo mi se debelo kosi sa tvojom filozofijom i dojmom (pozitivnim) koji sam o tebi imao.

rekao bih ti da si nešto krivo shvatio, al vidim da je i Dogzy tako doživio
bit će onda da sam se krivo izrazio

ono što me je smetalo su kad jedan drugoga kite perjem i nabacuju se hvalospjevima. Tu sam mislio na pojedince. Inače, najizraženije tijekom onih organiziranih prvenstva. To sam i tamo pisao.

Ne gade mi se svi, niti zajednica. Točnije, nemam neki stav o zajednici, osim pojedincima. Neki su bili super. Neki nisu. Tako je to u životu. 

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #302 u: Lipanj 26, 2013, 17:39:32 »
Tako da , i slažem se s time da netko ne paše ovome , netko onome . I ja sam nakon 3-4 odvožene trke u jednom od tih organiziranih prvenstava odustao od takve vrste online vožnje , iz vro sličnih razloga kao i ti.
Iako mi je jako žao što se od tvog (a i još jednog meni dragog prijatelja) odlaska s tog foruma i nismo nikada sreli online . Ali dobro , to je vaša odluka i ja je poštivam i ne želim se mješati u sve to.

I vjerovatno je u pitanju i da smo mi krivo shvatili i da si se ti krivo izrazio .

Bolje bi bilo recimo ovako:

meni je bilo tako drago kad sam otišao sa jednog drugog domaćeg foruma da više ne moram slušati proljeve pojedinaca o tome kako jedni drugima ližu šupak sa "baš si vanzemaljac" "joj ne, ti si bolji" "ma ne ti si", rigalo mi se od toga.

« Zadnja izmjena: Lipanj 26, 2013, 17:46:29 od KimiHR »

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #303 u: Lipanj 26, 2013, 17:54:05 »
eto, može i tako   p1va

pretpostavljam da je taj tvoj neimenovani prijatelj osoba koja meni od toga svega najviše fali. Mislim, nije da fali, al ono, bilo je lijepo s takvima voziti. Al rijetki su takvi. Mogu (vas) nabrojiti 4-5 od cijele silne zajednice. Za većinu mi je ipak drago da je ispalo kako je ispalo.
inače, nije da izbjegavam temu al nerado to sve spominjem. Da mi se priča o tome, tamo bi ostao pa se natezao sa pojedincima ili sa pravilima ili sa čime već.

dosta sam oftopičario, Kazo nam kuha ganci nove usisavače  ;D

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #304 u: Lipanj 26, 2013, 22:40:50 »
How dangerous driving helped Sony’s Kazunori Yamauchi design Gran Turismo 6 (interview) | GamesBeat

KY:
Citat:
I think that if you try out the demo on the show floor, you might realize that right off, going from the top screen to when you’re actually driving a car, there are no loading times. Everything is seamless now. There’s nothing that will stop you in between the scenes when you’re playing the game. The scale might have been great, but we were lacking in response because of the sheer size of the game. In GT6, one of the major objectives was to improve upon that.


KY:
Citat:
When the [PlayStation 2] came out, one unique characteristic of that system was that the screen fill rate was very fast. Even looking back now, it’s very fast. In some cases, it’s faster than the PS3. There, we were able to use a lot of textures. It was able to do that read-modify-write, where it reads the screen, you take the screenshot, and you modify it and send it back. It could do that very quickly.
I don’t know if anybody remembers, but when the PS2 first came out, the first thing I did on that was a demo for the announcement. I showed a demo of GT3 that showed the Seattle course at sunset with the heat rising off the ground and shimmering. You can’t re-create that heat haze effect on the PS3 because the read-modify-write just isn’t as fast as when we were using the PS2. There are things like that. Another reason is because of the transition to full HD.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Duvorynn

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #305 u: Lipanj 27, 2013, 10:20:31 »
Bla, bla, truć, truć.
Kazo (onaj stranjski) je postao ko naši političari. Na staroj konzoli je bilo bolje ovo, ono i ino, pa na novom komadu HW nismo mogli napraviti isto jer je noviji lošiji u nekim segmentima. Uvijek je nešto drugo posrijedi.

Čemu prenemaganje. Radite ono što znate, najbolje što mozete, a pustite nas da trkeljamo:P


Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2

Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #306 u: Lipanj 27, 2013, 19:38:58 »
Gran Turismo 6 Gameplay Video: BMW Z4 GT3 at Silverstone International


You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #307 u: Lipanj 27, 2013, 19:43:29 »
Držim fige za DRASTIČNO poboljšanu karijeru.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #308 u: Lipanj 27, 2013, 19:47:46 »
Ja držim fige za penalties always ON na Silverstone-u

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #309 u: Lipanj 27, 2013, 19:49:05 »
Ako budu ko na petici, bolje da mi se ne kažu pred očima. cer1njo

Offline kizo_uzi_1

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #310 u: Lipanj 28, 2013, 15:41:51 »
očekivano da nas nema

sori, al kakvih 10 vanzemaljaca?
meni je bilo tako drago kad sam otišao sa GTSa da više ne moram slušati proljeve o tome kako jedni drugima ližu šupak sa "baš si vanzemaljac" "joj ne, ti si bolji" "ma ne ti si", rigalo mi se od toga.

Od "vanzemaljaca" imamo Zokija, ima i onaj dečko Prašinar i u principu to je to.
Ostali su svi - ništa posebno. Bljesnu tu i tamo al ništa pretjerano. Pogledaj leaderboardove, zaboravi zastave, uvijek isti likovi u prvih 20, to su vanzemaljci. A ne neko iz Špičkovine* ko nema šta radit jedan tjedan pa odredi da će drkat po volanu 10 sati dnevno dok ne bude u prvih 10 pa ga više nikad ne vidiš na listi.

*Špičkovina je primjer. Ako može Milanović , mogu i ja kuul

Šteta.....

    Pozdrav svima i isprike što baš i nisam aktivniji , sa vremenom ću i to ispraviti.... dapaće ima mjesta u birtiji za sve koji su željni dobre i poštene  zajebancije sa i bez "vanzemaljaca".
drugi PSN ID : lega_rovinj

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #311 u: Lipanj 30, 2013, 16:55:20 »
Imam dobar filing za ovaj GT, jedva čekam utorak.

Offline Duvorynn

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #312 u: Lipanj 30, 2013, 17:38:42 »
Blago svima vama. Na moru sam do 14tog tako da ću biti debelo u zaostatku. Molim frequent update na ovom mjestu, da mogu sliniti ili plakati, a možda i oboje

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2

Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #313 u: Lipanj 30, 2013, 18:13:03 »
Budi bez brige, bit će siguran sam velik broj reakcija ^^ a ti se okupaj malo za nas koji smo na kopnu  p1va

Offline Duvorynn

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #314 u: Lipanj 30, 2013, 18:30:06 »
Budi bez brige, bit će siguran sam velik broj reakcija ^^ a ti se okupaj malo za nas koji smo na kopnu  p1va

Od prošle nedjelje sam na moru i ovo je najgore vrijeme u zadnjih 25 godina na ovom dijelu Jadrana (Kornati). Ponedjeljak - tuča i kiša, utorak i srijeda - kiša, četvrtak, petak i subota - jak vjetar. Tek danas je donekle normalno iako još uvijek malo puše. Okupao sam se svega 3 puta (nisam zimogrozan, ali što je previše, previše je), ali zbog ekipe (vas) bacam se za 5 minuta u more.

Buć

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2

Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!