Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 294970 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #315 u: Lipanj 30, 2013, 18:57:54 »
 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1

Offline Duvorynn

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #316 u: Lipanj 30, 2013, 21:26:47 »
Eto ja se bacih, a jaja mi završiše umjesto krajnika. No, zbog ekipe, vrijedilo je

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2

Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #317 u: Srpanj 01, 2013, 15:51:06 »
Danas mi je prošlo glavom zakaj dobivamo Bathurst u GT6, vjerojatno zbog ovog (tak da očekujem mašinu u igri):

Nissan Motorsport V8 Supercars | Jack Daniel Racing | Norton Racing | Nissan Merchandise - Home

 cer1njo cer1njo cer1njo

Kad smo već kod toga, bilo bi lepo da nam daju premium Gojiru, malo da zoramo Bathurst kak je to nekad GTR napravil.

Nissan GTR 1991 Tooheys Top 10 Bathurst

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #318 u: Srpanj 05, 2013, 21:42:16 »
Polyphony Digital proudly presents: the all new 2013 Nissan GT-R with custom exhaust by Dyson.


Offline Punisher

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #319 u: Srpanj 05, 2013, 21:57:01 »
 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #320 u: Srpanj 06, 2013, 14:22:20 »
Evo nečeg zanimljivog, tajilo se sve do sada, pred Goodwood Festival of Speed koji traje od 11. do 14.7.

Gran Turismo to Feature at The Goodwood Festival of Speed

PD nam dovodi još jedno kultno mjesto u automobilizmu u GT, iako nije ništa objavljeno tako.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #322 u: Srpanj 10, 2013, 19:00:12 »
Odlična vijest, jedva čekam  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #323 u: Srpanj 10, 2013, 19:33:55 »
Super, čekamo datum izlaska. ;D

Offline Duvorynn

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #324 u: Srpanj 10, 2013, 20:14:19 »
Ma ne čekamo datum, već taj dan! Yippie-kay-yey, MF!

Either snow, sun or rainy day, FAIRPLAY forever and all the way

Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #325 u: Srpanj 11, 2013, 18:25:20 »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #326 u: Srpanj 11, 2013, 18:52:32 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #327 u: Srpanj 12, 2013, 09:16:59 »
GT6 Concept Movie #3 2013 Goodwood - Extended Version

Lijepo Bembura "prdi" :)
Neki vele da je fake, ne znam baš.
Nekim autima daje se posebna pažnja i zvuče baš kak treba.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #328 u: Srpanj 12, 2013, 17:18:46 »
Nisam oduševljen s ovim - minutni hillclimb? Kolko god bilo kultno motorsport mjesto, ovo mi djeluje ko filler na brzaka sklepan samo da se more napisati da ima čim više novih staza. Niti ima nekih izazovnijih zavoja, niti mi djeluje ko neki strašni hillclimb - preravan dojam mi ostavlja. OK, nisam upućen kak je stvarna 'staza', al ovo mi je bezveze. Podsjeća me na Cape Ring koj je na petici brutalni filler (prazna staza bez ikakvih landmarki), a svi layouti su smeće i s tim su pokušali samo nafilati broj staza. Al ono, bolje da ima, nego da nema. Bathurst sam po sebi mi je već dosta uz ove staze s petice (+dlc staze s petice ofc).

I hvala bogu da nije stari Silverstone nutra, nego novi pošto mi stari ide van na vuha. ;D

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #329 u: Srpanj 12, 2013, 17:50:21 »
Nisam oduševljen s ovim - minutni hillclimb? Kolko god bilo kultno motorsport mjesto, ovo mi djeluje ko filler na brzaka sklepan samo da se more napisati da ima čim više novih staza. Niti ima nekih izazovnijih zavoja, niti mi djeluje ko neki strašni hillclimb - preravan dojam mi ostavlja. OK, nisam upućen kak je stvarna 'staza', al ovo mi je bezveze.


Goodwood Festival of Speed ONBOARD