Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 294341 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #360 u: Kolovoz 21, 2013, 19:45:16 »
Je, dobar je. Taman bum se vratio (2 tjedna kasnije) u HR pa bum ga valjda i mogao igrati, samo neka isprave neke mane iz petice tj neka u globalu GT6 nadmaši FM4 i ja sretan. Jedino mi krivo što ću čini se peticu skroz preskočiti jer sad nemam vremena baš za to a i rekao sam davno (kad sam kod Coleta probao volan prvi put), da više ne igram nijednu simulaciju bez volana i tog se i držim.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #361 u: Kolovoz 22, 2013, 17:43:25 »
ja dvojbu imam već tjednima
- jel uzet GT6
- ili prodat PS3 i uzet PS4 & Driveclub

Pobjednik zasad niti izbliza poznat.
trenutno sam na 60-40 u korist GT6. Prošli tjedan je bilo obrnuto.

sve 5 za GT6, ali ;
ako ponovo kliknem online i dočekaju me tamo iste one staze koje smo peglali već 2 godine...štajaznam...meni je to u kurcu.

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #362 u: Kolovoz 22, 2013, 19:00:06 »
Mislim da što se voznog modela tiče gt6 bude bolji od drivecluba, a i bolje mi ko igra izgleda.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #363 u: Kolovoz 22, 2013, 19:11:09 »
ako ponovo kliknem online i dočekaju me tamo iste one staze koje smo peglali već 10-15 godina...štajaznam...meni je to u kurcu.


popravljeno.

SPA I Daytona road course change Weather/change time!

GT6 conference GAMESCOM full


Sv.Kaz q&a

I još jako puno, puno novih stvari koje ne mogu trenutno pogledati i čuti zbog neta, na ovu vijest sam naišao sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #364 u: Kolovoz 23, 2013, 17:27:52 »
situacija sa GT6, Forza5, PS4, Boxom i svim skupa je meni tako nekako...mlaka, apatična ;

da bi bilo najidealnije da netko uleti sa strane i razjebe sve skupa, razvali ih totalno i pobere vrhnje
npr. project CARS . Ili netko sličan.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #365 u: Kolovoz 23, 2013, 17:58:53 »
Nema šanse da u skoro vrijeme bilo koja igra za više platformi ozbiljno ugrozi status tih dviju ekskluziva na njihovim platformama.

Vidim da neki uspoređuju GT6 i DriveClub, koji nemaju nikakvih poveznica osim žanra općenito i platforme, također općenito.
DC-u je recimo konkurent The Crew pa igre poput FM Horizona itd.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #366 u: Kolovoz 23, 2013, 18:52:21 »
ja sam ih usporedio. I ne sramim se time  kuul

naime, meni je -zabavnost igre  jedini kriterij

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #367 u: Kolovoz 23, 2013, 19:13:25 »
ja dvojbu imam već tjednima
- jel uzet GT6
- ili prodat PS3 i uzet PS4 & Driveclub

Na tebi je odluka, ali iskreno - nemoj biti šašav  ;D

Vidim da neki uspoređuju GT6 i DriveClub, koji nemaju nikakvih poveznica osim žanra općenito i platforme, također općenito.
DC-u je recimo konkurent The Crew pa igre poput FM Horizona itd.

Isto tak nema smisla trpati The Crew u istu korpu s DC i Horizonom.
The Crew mi izgleda ko smeće koje bi se moglo usporediti s Fuel iz 2009. godine.

Drive Club mislim zaobići u širokom luku jer:

1. Nikad me nije mogla kupiti grafika sama po sebi.
2. Uopće mi ne izgleda impresivno za next-gen igru.
3. Igrat će se GT6.

Trailer me dobro nabrijao i motivirao da očistim volan, blista... ma isijava i zasljepljuje  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #368 u: Kolovoz 23, 2013, 19:31:54 »
Driveclub bude rang 7/10 at best. Ko uostalom i sve Evolutionove igre.

Trpati u isti koš s GT i FM serijalima nema smisla.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #369 u: Kolovoz 23, 2013, 19:35:05 »
Ok je kao neka alternativa za opuštanje i igranje na kontroler, ali nema smisla takvu igru voziti na volan ili pak prodati trenutnu konzolu i volan zbog next-gen iskustva koje je iluzija zbog boljih vizuala.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #370 u: Kolovoz 23, 2013, 19:47:09 »
kužim ja to sve da su Drive i GT kruške i jabuke
al jednostavno se volim spustiti ispod tog nekog normalnog nivoa, malo po-glupiti i priupitati čime ću se više zabaviti

inače, tržište vapi za dobrom arkadnom jurnjavom, to se godinama nije vidjelo, sve su imale mana. (Ne pričam o Forzi Horizon, nju (nažalost) probao nisam).

nego, GT6
priznali vi to ili ne, čudna se stvar desila sa Academy2013/demo GT6
i mene i dosta njih sa moje friend liste jednostavno ohladilo to sve skupa. Mislio sam da je to samo moj "problem". Al ne, oni koji i dalje tjednom voze, žale se da je od dema za GT6 naglo pao broj igrača tj. otvorenih soba, da se sve razbježalo okolo.

eto, samo moje zapažanje. Vidim da su neki nestrpljivi za GT6, neki podvojeni, neki ohlađeni. Al zanimljivo da je 3 godine stara igra uredno držala igrače iz tjedna u tjedan, bez oscilacija i tako 3 godine, i onda izdali demo i ispuhnulo se to.
Sad bi trebao neki marketinški stručnjak da to objasni. Možda je ljudima glupo igrat GT5 i svi isčekuju. Štajaznam

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #371 u: Kolovoz 23, 2013, 19:54:49 »
Ne znam, ali stvar je u tome da koliko god sam negativnih postova napisao u vezi GT5, i takav je bolji od većine toga što se nudi, a šestica bi trebala biti ono što sam od prethodnika očekivao - mislim na sadržaj. Nabrijan sam, ali još je tu mnogo nepoznanica - npr. simulacija guma tj. ono gdje je GT uvijek užasno failao, a suradnja s Yokohamom barem na papiru izgleda obečavajuće.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #372 u: Kolovoz 23, 2013, 20:20:35 »
ja sam ih usporedio. I ne sramim se time  kuul

naime, meni je -zabavnost igre  jedini kriterij


Ma nema frke, ne miješam se ja u osobni stav.


Isto tak nema smisla trpati The Crew u istu korpu s DC i Horizonom.
The Crew mi izgleda ko smeće koje bi se moglo usporediti s Fuel iz 2009. godine.


Trailer me dobro nabrijao i motivirao da očistim volan, blista... ma isijava i zasljepljuje  cer1njo

Ne mislim tu na kvalitetu DriveCluba, odn. Crewa, uostalom, zasad samo pretpostavljamo o njoj.
Obje su open world community social demokratske pusti mozak na pašu bla bla igre i to ih čini konkurentima ;D

Pravi traileri čuda delaju :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline the_prodigy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #373 u: Kolovoz 31, 2013, 18:56:47 »
Neznam jeli bio ovaj video, ali ovaj zvuk, wtf? Kao da sam se vratio u 90-te u doba onih arkadnih auto simulatora po salonima..

Gran Turismo 6 Gameplay with direct Audio BMW Z4 GT3 @ Silverstone
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #374 u: Kolovoz 31, 2013, 19:10:51 »
GT i zvuk nikad nisu bili dobri drugari, a još Kazo veli da ne shvaća kritike u vezi realističnog zvuka kojega redovito dostavljaju sa svakom novom igrom u serijalu ;D