Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 294993 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #450 u: Listopad 16, 2013, 13:09:13 »
GT6 Mount Panorama Bathurst - YouTube

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #451 u: Listopad 16, 2013, 16:16:20 »
240p p1va p1va p1va cer1njo

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #452 u: Listopad 24, 2013, 17:49:18 »
Amarov post na neogafu

Citat:
Well, the nacional broadcast within next 24 hours will be.. insenae.

Solid will probably make a thread, but everyone should be happy and we will have a beautiful discussion where tears will be made of joy, respect and honor.


 Viewing Single Post - NeoGAF

Na GTP-u pise kako je Kaz posjetio Sennin institut prije pocetka showa, a ovaj post gore toliko provocira da je to nenormalno. Obecava da cemo biti svi sretni i zadovoljni. A sad, sto ce biti, moramo se strpit jos nekoliko sati.

Dotad, novi video.

 
#BestOfGT | Classic Gran Turismo moments from down the years!

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #453 u: Listopad 24, 2013, 20:53:38 »
Nekaj fino se kuha. ;D

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #454 u: Listopad 25, 2013, 07:59:21 »


Announcing the partnership between Gran Turismo®6 and the Ayrton Senna Institute

Citat:
In the PlayStation exclusive game title "Gran Turismo®6" to be released on December 6, 2013, content involving Brazil's legendary racing driver Ayrton Senna will be provided through online updates, enabling players to trace the roots of Ayrton Senna's racing career.


Citirajte mi post, ispod je link, ne znam zasto ne radi...


Muito obrigado ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #455 u: Listopad 25, 2013, 08:22:22 »
Prorok, sta reci. A bilo je jos dobrih prognozera.

 Gran Turismo 6
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #456 u: Listopad 25, 2013, 08:38:16 »
Jako lijepo, već vidim neki open-wheel (dao Bog historic F1) drastični izazov (u stilu Vettel X1) - nadam se na Interlagosu!


Evo i jednog videa za koji govore da su je prava kvaliteta, nisam još gledal no:

TGS2013プレイステーションブース一遊入魂 『グランツーリスモ6』(9月22日)


(11:08) – Honda weider HSV-010 at Suzuka
(19:43) – BMW Z4 GT3 at Silverstone
(26:44) – Chevrolet Corvette Stingray ’14 at Matterhorn

GT6 Direct Capture HD Gameplay Footage from TGS 2013
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #457 u: Listopad 25, 2013, 08:48:16 »
Matterhorn je zivi zasu od "staze". Presiroka, prebrzi zavoji, i sve to na prakticki istom krajoliku kojeg ima i Eiger. Bas su je bezveze osmislili, trebali su dodati neke RL staze ili stare original i city staze kao Hong Kong, El Capitan, Midfield...

Tesko za Interlagos. Zasto? Zato sto ce nakon ovogodisnje utrke na veliki remont, u kojem ce se mozda promijeniti i sama staza, dodavanjem novih zavoja nakon velike ravnine u prvom sektoru. Ono sto je sigurno da ce se promijeniti jesu boksovi, pitlane i jos neki dijelovi za koje je Bernie rekao ako se ne promijene, nece vise biti F1 na Interlagosu... A lasersko skeniranje staze je proces koji traje i traje.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #458 u: Listopad 25, 2013, 14:58:25 »
Sa tim Matterhornom su brijem htjeli parirati onoj stazi u Forzi, ali nisu uspjeli čini se.

Bolje da se drže svojih stvari - El Capitan bi stvarno bilo lijepo opet vidjeti, dapače, volio bih da je konstanta serijala kao što su npr Trial Mountain ili Grand Valley (koje isto jako, jako volim). Jer staza osim što je vizualno predivna (manje bitno), za voziti mi je jedna od najdražih izmišljotina ikad - ima sve - brze zavoje, spore zavoje, šikane, uzbrdice i nizbrdice i zavoje na njima, mjesta gdje se gubi grip, ma divota  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #459 u: Listopad 25, 2013, 16:09:50 »
Jučer sam čekal ko budala stream, malo je kasnil, na početku Ayrtonova sestra je trkeljala ovo ono (odma je bilo jasno o čemu se radi, al bilo mi je - dajte nekaj novo glede GT6 pokažite) i onda - ono bitno budemo izložili na kraju konferencije.  cer1njo

Još onak delam u jutro, moram se zbuditi u 6, čekam doslovno ko konjina neka da nekaj prikažu novo glede GT-a, između početka i kraja konferencije je bilo tolko gluposti da to nisu istine - Killzone Shadow Fall mi zgleda doslovno katastrofalno s onim pogledom kroz zidove, a ni ostalo nije ništ puno bolje, The Order 1886 - novi trailer ništ posebno i još hrpa gluposti i ništ vredno spomena i onda konačno GT na redu, nakon kojih sat i pol. cer1njo

A onda prikaz - Gamescom trailera. cer1njo cer1njo

Nek mi onda neko veli da nisam fan GT-a. cer1njo

Sve lepo i krasno glede Senne, al odma mi je prošlo glavom ovo - ništ nisu prikazali, znači da to sve s Sennom je još u povojima i pitaj boga kad bude to izašlo ako bu dlc - a znamo da PD voli otegnuti onak. Osim toga odma sam se setil Top Gear licence u GT5 koja nikak nije iskorištena, tak da se ne hajpam uopće kaj ne bi bilo da imamo virtualnog Sennu i da na kraju vozimo NSX po Suzuki (kaj smo na Forzi 4 odavno rešili).

Uglavnom - ako uspije PD u svojem naumu, moglo bi biti odlično, baš bi fino bilo videti stare McLarene u GT-u - a to bi onda bilo jako ironično - Sennin McLaren u GT6 dok T10 i Forza imaju neki strašni deal s McLarenom lol. cer1njo
« Zadnja izmjena: Listopad 25, 2013, 16:11:22 od ManTheRamparts »

Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #460 u: Listopad 25, 2013, 18:10:35 »
Sto se tice Top Gear-a, imali smo najvecu trku na svijetu .
Coulthard challenge sa SLS-om, ja sam to npr. danima vozio .
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #461 u: Listopad 25, 2013, 19:09:11 »
Znači 1 utrka od strašne licence. cer1njo

Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #462 u: Listopad 25, 2013, 19:29:33 »
Da, 75 000 vozaca u prvih sat vremena, live prenos, ono ...
Skromno 25. mjesto za mene, pravom HC GT igracu ne treba singlplayer.   thumbs1
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #463 u: Listopad 25, 2013, 19:39:44 »
Imaju Top Gear - nema reasonably priced car nutra, neki koncept oko rušenja Stigovih vremena i slično - po meni jako loše iskorištena licenca, puno više potencijala u tome svemu ima od onoga kaj je GT5 donesel. Jedna utrka ništ ne znači.

Za usporedbu - FM4 - Top Gear staza, reasonably priced car, rivals mod, sve stock, sigurno je bilo na leaderbordsima kojih 2 milijuna igrača minimalno. Nisu ni oni bog zna kak dobro iskoristili licencu, ali u odnosu na GT - puno bolje. Sama Autovista je već bila fina komponenta i dodatak igri.

Jedan dobar event ne znači automatski da je i dobro iskorištena licenca.

Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #464 u: Listopad 25, 2013, 19:47:37 »
Fino, sad ce te probat' i u full HD .
Nisam probao Forzu pa i ne znam kakva je fizika.
Mozda jednog dana, kad se neki volan ugovorom veze na bar 10 godina.
'ko zna zna, 'ko ne zna 2