Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 294316 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #630 u: Prosinac 05, 2013, 11:41:46 »
Sad ključni moment:


Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #631 u: Prosinac 05, 2013, 11:49:59 »
Ali moraš priznati da izgleda jako dobro za standarda, gotovo kao da je premium.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #632 u: Prosinac 05, 2013, 11:52:48 »
Al kaj mu to vredi kad nema kabinu. To je glavni deal breaker. thumbs1

Ko ne vozi s kabine bu imal širok izbor ovaj put.

Mislim, drago mi je da ovi bitniji standardi konačno liče na nekaj.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #633 u: Prosinac 05, 2013, 13:26:13 »
Sad ključni moment:



Nula bodova bez kabine.
Već su i u petici kroz updejtove vizualno poboljšali određene modele, ali slaba mi je to utjeha.
Pogotovo dok je u pitanju RUF i slični na koje se palim.

I ono BITNO!!!
Uzalud onlajnu sve opcije ovog univerzuma ako nema mogućnost zaključavanja kamere. Ključno za kišne, a bome i noćne utrke.
Ima kakvih novosti u vezi toga?

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #634 u: Prosinac 05, 2013, 13:37:37 »
I ono BITNO!!!
Uzalud onlajnu sve opcije ovog univerzuma ako nema mogućnost zaključavanja kamere. Ključno za kišne, a bome i noćne utrke.
Ima kakvih novosti u vezi toga?

Nisam nigdje ništa pronašao o tome, ali moram priznati, ne razumijem zašto te to muči, BITNO?
Jesam li dobro shvatio da misliš na kamere dok voziš (kabina, bumper cam, s krova)?
Pa odabereš kabinu i vozi miško, ništa te neće pokolebati u toj odluci.
'ardkor...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #635 u: Prosinac 05, 2013, 13:41:08 »
Pa da su svi na istome online dok se zaključa kamera na kabinu, a ne kaj pol ekipe onda vozi s pogledom s haube di je preglednost puno bolja, da ne spominjemo po kiši.

Još ako se bude fizika menjala ovisno o kameri...

To je must have opcija za online i MORA biti u jednoj kompetitivnoj online vožnji.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #636 u: Prosinac 05, 2013, 13:44:02 »
Već sam o tome pisao, ali očito moram opet.

Nije toliko problem dok mi na "casual" vikend bazi vozimo, baš me briga onda kak tko vozi.
Bitno je i to jako za kupove i lige. Stavi si neku utrku po jakoj kiši i vozi iz cockpita iza nekog auta i nakon toga prešaltaj na drugu kameru, sve ti bude jasno.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #637 u: Prosinac 05, 2013, 13:45:29 »
Plus pogled s haube općenito dok se koristi, imaš puno bolju preglednost i automatski si brži.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #638 u: Prosinac 05, 2013, 13:47:59 »
BTW - čudno da niko ne spominje mikrotransakcije, pogotovo sad dok je krenula panika dok seasonalsi daju sitne pare. kava1

I dok za najskuplji auto 'treba' praktički skeširati 150$$$. kava1
« Zadnja izmjena: Prosinac 05, 2013, 13:51:11 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #639 u: Prosinac 05, 2013, 13:55:15 »
Ne treba ni spominjati trkaće modele u kojima je preglednost minimalna i po idealnamim uvjetima, a po kiši da ne govorim.

Brisači rade sto na sat, kapljice kiše, vodena zavjesa od automobila ispred tebe itd. Prešaltaj se na drugu kametu i svega toga NEMA, kapljice kiše se ne love za kameru i imaš čisti pregledni ekran tj. moraš paziti samo na ponašanje guma po mokroj podlozi. Svaka HC priča prestaje istog trena dok nema mogućnosti zaključavanja kamere, a igrati na povjerenje nema smisla.

A ja osobno nema šanse da vozim s bilo kojom drugom kamerom, ne zato jer se prekenjavam s HC spikom, nego zato jer se jedino na taj način mogu povezati s identitetom automobila kojeg vozim.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #640 u: Prosinac 05, 2013, 13:56:39 »
@Ther i MTR (rimuje se :P)

Razumijem. I znam kako je. Fora bi bilo da se može ograničiti samo kabina, ali to u GT serijalu vjerojatno nikad nećeš naći. Rado bih bio u krivu, da znam da dolazi u nekom od nadolazećih updatea...
Što ste naveli bi bio još jedan korak bliže tome da su svi igrači / vozači u egalu, da imaju jednake uvjete. Ali previše očekivanja za jedan konzolaški naslov, po mom mišljenju.
Recimo, meni to nije nikad palo na pamet, vjerojatno jer ne znam kako je to u PC svijetu. Ima li koja PC simulacija to?

Vezano za "mikromakrotransakcije"; ne podržavam ih i mislim da jednoj veličini kao što je GT to ne treba. Sva sreća da nije tako izraženo kao u Forzi i da se može hardcore grindanjem (kao i prije) do željenih auta i evenata.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #641 u: Prosinac 05, 2013, 14:01:37 »
Već je to u FM4 bilo moguće, a i PC simulacije imaju tu mogućnost, a pošto je FM glavni konkurent GT-u, nadao sam se pozitivnim vijestima u vezi toga.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #642 u: Prosinac 05, 2013, 14:04:35 »
Zaključavanje kamere ima i GTR, i rFactor i, sad ono najbitnije, FORZA. Vjerojatno i ostatak PC simulacija (ovih novijih koje nisam igral).

Inače, po meni, sva ta strka oko mikrotransakcija je nepotrebna glede obadve igre. Recimo na Forzi 5 kolko sam videl - dok ne igraš, Drivatar ti skuplja pare i u prosjeku dok opet dojdeš u igru ti zaradi 30 000 creditsa. Pazi - samo Drivatar. Dok pogledaš kakve su cijene tam u dealershipu, već samo to ti je polovica jednog auta (90% ih je kaj se začas skupe pare). Za skuplje mašine se treba potruditi i grindati ko i na GT-u i sumnjam da je kaj puno izraženije i drukčije. Dok nije bilo seasonalsa na GT-u trebalo se itekak potruditi za neki auto, a čini mi se da bi sad opet to mogel biti slučaj (kad seasonalsi više ne daju besne pare) i to pozdravljam.

Štos je u tome da bi ljudi instantno hteli sve ponuđeno jer se ljudima NE DA igrati i otključavati i većini je nepojmljivo voziti par dana da skupiš pare za neki auto. A većina je dovela gaming u stadij u kakvom je danas. Tako da...
« Zadnja izmjena: Prosinac 05, 2013, 14:07:24 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #643 u: Prosinac 05, 2013, 14:11:50 »
Za F1 u GT5P je meni trebalo skoro dva tjedna grindanja i to cjelodnevnog  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #644 u: Prosinac 05, 2013, 14:15:34 »
Eto. cer1njo

Sigurno se sećaš da sam na GT5 još dok je zišel vozil kaj majmun za Pežo 908 HDi Fap. cer1njo cer1njo

Po tome Forza 5 nije ništ puno drukčija od GT-a sad. Čudno da se ljudi nisu prije bunili, još k tome - mikrotransakcije ne moraš koristiti. Moreš ako si tolko šašav, jel. Najglasniji su casualci, a oni su tak i tak kmetovi.