Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 292543 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #720 u: Prosinac 07, 2013, 11:15:55 »
I super mi je detalj na novom Viperu. Dok polako krenu okretaji u crveno polako se na instrumentima, tj. na vuri Viperov logo (Stryker) počinje crveniti. Kaj više idu okretaji u crveno, to je crveniji. Zgodno.



Ovak zvuči cheesy, al u praksi nije. cer1njo

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #721 u: Prosinac 07, 2013, 11:25:01 »
čekaj malo. Jesam neinformirani seljak pa ne znam, odgovorite ;
Ja sam spazio u Dealershipu Diabla i svašta zanimljivo. U GT5, svi iz dealershipa su bili premium pa sam automatski sve u GT6 iz dealershipa mislio da su premium.
Jel Diablo premium ?
(imam dojam da mi stiže veeeeliko razočarenje)

online je super
al nema shuffle-a
a ja volim shuffle, jako

vozio sam onaj konceptualni Mercedes. Punih 20sekundi. Ja, na pragu 2014g, nemam namjeru voziti aute sa crnom unutrašnjošću. Jer Franjo Tuđman nije predsjednik i ovo nije jebena '92.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #722 u: Prosinac 07, 2013, 11:38:24 »
Premium je Diablo.

Svi koji u dealershipu imaju gallery view su premium.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #723 u: Prosinac 07, 2013, 11:43:30 »
baš sam se pitao kako razlikovati premium i standard,
s obzirom da auti nemaju oznaku u kojoj su kategoriji,
 znači "gallery view" je pokazatelj.
 thumbs1

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #724 u: Prosinac 07, 2013, 14:33:48 »
nova zapažanja :

1 - ostavio sam slike u temi o photomodeu, auto se sad vrlo lako okrene naopako. Toga prije nije bilo.
2 - drift . WTF?!?! Ja volim proć zavoje drift-om, što su sa driftom napravili ? Nije to više onako kako je bilo. Sad neznam jel su ga uništili totalno, ili trebam navikavanje, al više nije ko prije.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #725 u: Prosinac 07, 2013, 15:00:16 »
Upravo taj drift je i meni prije par sati kroz glavu prolazio.

Zvuk tijekom drifta tj. dok gume više nemaju gripa je užasan, kao da netko po stiroporu grebe.
Sa slabim autima je drift očekivano bezvezan, a moraš uzeti u obzir da se na nekim eventima ne može isključiti skid recovery pa to onemogućava driftanje.

Stavi slabije gume i uzmi neki jači auto ili odi do prvog seljo tunera i onda je dobro  ;D

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #726 u: Prosinac 07, 2013, 15:03:26 »
Probao sam i online s random ljudima, ali brzo odustao uz ovakvu reakciju  cer1njo

Maratonci Jebo te onaj ko ti dade volan

Offline versus

Gran Turismo 6
« Odgovori #727 u: Prosinac 07, 2013, 16:10:10 »
kak ja nisam dobio taj gift?

dobio si ga, al ti ga ne isporuče u garažu nego moraš sam ić po to

"VISION GT" ikona, odmah pokraj DEALERSHIP-a , uđi unutra i tamo je Mečka


Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #728 u: Prosinac 07, 2013, 16:17:23 »
aha,a moram dati milju za nju?,nekak lova sporo kapa,u biti sve kaj sam zaradio vožnjama,već sam potrošio,osim te milje koju čuvam za nekaj  kaj će mi dah oduzet. šofe1

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #729 u: Prosinac 07, 2013, 16:27:21 »
ma kakvu milju.
Ja sam jedva na nekih 200.000, a odvozio do A kategorije, sporo kaplje lova

Mercedes ti je poklon, otvoriš ikonu i na dnu među opcijama ti piše da ju možeš uzet ko gift. Jedna/prva je poklon, iduće se plaćaju.

Offline panisher20

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #730 u: Prosinac 07, 2013, 16:52:19 »
svi koji igraju ako nije problem da me dodaju na friend listu pa da zaigram sa vama kad ste online
Siniša Barnjak mi je  profil

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #731 u: Prosinac 07, 2013, 19:17:58 »
fala,bem ti  školu za strane jezike,nemam para da naučim taj engliš p1va

eto i ispravka,mogo je seljo-kak ti ja -kupit neki auto-kao miceka evolušena-kojeg bi kupio i ovak i onak ,pa bi imao ispod milje i nemre mi ni kazo niš....

a i lova stvarno nekaj slabo ide,zato mi bilo teško kupit,ima auta za milju više,a teško dat i 100 000 za nitro,jel kupio tko,jel radi ko na  gt4? kava1
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2013, 20:03:50 od radici »

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #732 u: Prosinac 07, 2013, 20:07:37 »
Ja sam jedva na nekih 200.000, a odvozio do A kategorije, sporo kaplje lova

Ma ide prilično brzo, čak možda i brže nego u GT5.
Danas sam samo predvečer stigel igrati i prešišal sam 800k (sve ukupno, naravno) cr.-a.
Na "kupu" sad imam najviše do sad, 422, a bilo bi dosta više da nisam moral malo i tunirati neke modele da bi došel do pobjeda, jednostavno bez toga nejde.
U zadnjem sam dijelu National A dijela, a odvozil sam samo mali dijel onih dodatnih natjecanja sa strane, osim licenci, naravno.

Kaj se tiče drifta, meni je eto trenutno auto (default) s najviše kilometraže Ferrari 512 BB '76, da vidiš drifta, ko i NSX '91 (nju sam dobil) - a iz oba je lijep pogled iz kokpita, nije premračan, kaj si također spomenul i istina je za neke modele, no u nekima je super.
VW "Široko" '10 također ima dosta taman kokpit, no to je bila na ulicama Madrida, siguran sam da bi na otvorenoj stazi bila bolja preglednost.
I ono kaj je čudno, auto ima volan s desne strane, nisam jedino gledal dal je neki japanski tuning u pitanju, budući da sam i taj auto dobil.


Pravi je užitak voziti karijeru kad je na skoro svakoj utrci druga, nova staza.
Velika je to i bitna stavka.
Moram pohvaliti i asfalt na stazama, kolko god čudno zvučalo, no izgleda totalno prirodno, nema umjetnih osvjetljenja i pretjeranog crnila itd. itd.
Šteta da u Spa nisu obojali rubnike u belgijske boje, na to sam i isto obratil pažnju, ok su i crveni, no žuto-crni su pravi.

Gamedata je trenutno na 5382MB, nakon prvog dana 4080 (no 1207 je bil 1.01 update), sinoć na kraju igranja 5130 i eto, malo je danas "šrotal" disk.
Nisam imal vremena ali sad idem dalje...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #733 u: Prosinac 07, 2013, 21:31:01 »
Druga kupovina u GT6 je ovaj macan (otvoriti spoiler). kuul

Gran Turismo 6 Photomode

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #734 u: Prosinac 07, 2013, 21:56:07 »
Fizika u nekim aspektima briljira, ali uvijek mora biti neki ali...

Drift je užano pomrdan, s autom ispod 200HP kao da je nemoguće driftati. Ne znam zbog čega, nova simulacija guma ili nešto deseto.
Čak dok stavim i normal hard gume je užasan osjećaj, auto je zaljepljen, a dok prekoračim tu granicu gripa zvuk je doslovno kao da netko psihotično mrvi stiropor  fpalm1

Ne znam, zabavno, ali daleko od prave stvari...