Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 292397 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #750 u: Prosinac 08, 2013, 22:23:29 »
Ma ja sam rešil sve licence na zlato, brijem sve misije sam isto rešil na zlato. Lagana je igra.

Ova sporija prvenstva sam preskočil i ostavil za posle. Zapravo, prvo sam išel si otključati sve, sad vozim kaj mi se da.

Igra sve 5, al polako odustajem od volana. Ubija me kaj je pogled z kabine na puno auti onak mračni, a sad ono još gore - kaj se na dosta staza ne vrti glatko igra s kabine. fpalm1

Možda bi bilo bolje da je zišel za PS4, vidi se sim da puca po šavovima. Dok je 16 auti na stazi pogotovo (povremeni JAKI pop-up objekti i slično).

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #751 u: Prosinac 08, 2013, 22:38:32 »
Ja idem po generalnim kategorijama, jedino u njima ponekad preskacam evente, a one specijalne desno bum valja posle svega.
Ili kak mi dojde, no s glavnim dijelom idem po redu.
Nejdem ni u jednu utrku neceg iz sljedece kategorije dok mi aktualna nije 100% kaj se eventa tice.

Zasad imam 317 zvjezdica ak sam dobro zapamtil.
Nije tesko da, iako si ja otezavam sa slabijim autima, no volan bi u svakom slucaju jako, jako dobro dosel.
Pa na svakom metru doslovno osjecam kak bi to bilo preciznije, mirnije, a brze s volanom... :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #752 u: Prosinac 08, 2013, 22:39:36 »
Ma ja sam rešil sve licence na zlato, brijem sve misije sam isto rešil na zlato. Lagana je igra.

Ova sporija prvenstva sam preskočil i ostavil za posle. Zapravo, prvo sam išel si otključati sve, sad vozim kaj mi se da.

Igra sve 5, al polako odustajem od volana. Ubija me kaj je pogled z kabine na puno auti onak mračni, a sad ono još gore - kaj se na dosta staza ne vrti glatko igra s kabine. fpalm1

Možda bi bilo bolje da je zišel za PS4, vidi se sim da puca po šavovima. Dok je 16 auti na stazi pogotovo (povremeni JAKI pop-up objekti i slično).

Znači Forza i dalje vlada?  kava1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #753 u: Prosinac 08, 2013, 22:50:06 »
Ko paket mi je ovo bolje od FM4 kad ima puno staza nutra (s promjenjivim uvjetima) i puno premiuma, tj. ima se ovaj put kaj za odabrati među premiuma. Fizika je dosta napredovala u odnosu na GT5, a ono kaj je najžešće u celoj priči je kaj se sad auti više ponašaju ko na FM4 nego na GT5, al i dalje ima GT štih. Puno je življe u odnosu na drveni GT5.

Ti problemi s frame rateom nisu onak tipa kaj bi se igra vlekla ko krepana mačka, nego je onak - taman kaj vidiš da nejde fluidno i da je očiti pad fps-a, kaj te odma zapeče v mozgu. Bathurst s 16 auti na stazi, nije katastrofa, al nije to - to. Još se i screen tearing na njemu zna desiti, frame rate pada i s puno manje auti tam na onom 'Falken' zavoju itd. Baš se vidi da bi dobro došlo još harverskog šusa.

Još mi je konzola podešena na 720p i sharpen sam del u opcijama u GT-u i dalje nije kaj bi mogel reći TO JE TO!1!!!

Tehnička strana igre malo kašljuca.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #754 u: Prosinac 08, 2013, 23:11:56 »
palim plejku i doslovce cijela friend lista, koji su online, su na GT6

dobro, ne baš svi, svi osim onih seljaka koji odsele u Švedsku. Ti ne jebu igru 2%  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #755 u: Prosinac 08, 2013, 23:25:53 »
Pri meni svi igraju OSIM toga seljaka i još jednog - Rambo911 dere po Black Opsu (njemu se oprašta zbog nicka). cer1njo


Ja idem po generalnim kategorijama, jedino u njima ponekad preskacam evente, a one specijalne desno bum valja posle svega.
Ili kak mi dojde, no s glavnim dijelom idem po redu.
Nejdem ni u jednu utrku neceg iz sljedece kategorije dok mi aktualna nije 100% kaj se eventa tice.

Zasad imam 317 zvjezdica ak sam dobro zapamtil.
Nije tesko da, iako si ja otezavam sa slabijim autima, no volan bi u svakom slucaju jako, jako dobro dosel.
Pa na svakom metru doslovno osjecam kak bi to bilo preciznije, mirnije, a brze s volanom... :)

Ja si isto otežavam s slabijim autima, al nekad nema ni to smisla - bute vidli - s GTR-om režem LMP1-e. AI ko da ne zna s njima gasa stisnuti, a u zavojima uspori brutalno. fpalm1

Karijera mi je odlična (osim te težine). Super je zamišljeno i izvedeno, fakat ima super eventi. Neke sam vozil više put kad je zanimljivo. Nije mi onak - odvozim i više se ne vraćam. Vidim da mi ne bude mrsko grindati pare za neke aute. Dobro je kaj su lepo podjelili licence kaj dolaze u paketu po 5 komada, taman dok se malo zasitiš utrkivanja onda to rešiš ili se prebaciš na neku misiju/coffe break. Najbolja karijera do sad u igrama tog tipa. Još k tome igra ima neku nostalgičnu notu, očito su igrali na to za 15. godišnjicu - igra je svojevrsni hommage serijalu. Tipa - ima na momente di se recimo diskretno čuje neka muzika koje se dobro sećam da je bila na GT2, al malo drukčija verzija. Na više momenti mi se desilo kaj je tak bilo nekaj kaj me podsetilo baš na određeni nastavak iz serijala.

Na S mi se čini da su ipak počeli malo jače gristi. Inače, na S su (bar meni) najbolji eventi u povijesti serijala. S obzirom kakva je mehanika igre, ako i nema endurance-a, meni ne bu falel uz ovo.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #756 u: Prosinac 09, 2013, 00:13:52 »
S obzirom kakva je mehanika igre, ako i nema endurance-a, meni ne bu falel uz ovo.

Molim? ???
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #757 u: Prosinac 09, 2013, 00:15:18 »
Možda se otključa nakon svih završenih eventi, ali nekak sumnjam jer zbroj svih zvezdica s svih eventi daje onaj broj koj je na status ekranu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #758 u: Prosinac 09, 2013, 00:22:18 »
Vjerojatno bude stiglo s nekim budućim updejtom.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #759 u: Prosinac 09, 2013, 00:23:27 »
Možda dok ubace B-Spec, onda ubace i endurance. Tak nekak mi je i logično jer je puno ljudi jedino na taj način i rešavalo endurance.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #760 u: Prosinac 09, 2013, 00:30:37 »
Mda, nadamo se da tako bude. Kad dođu updatei, igra će biti stvarno vrh.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #761 u: Prosinac 09, 2013, 00:32:35 »
Ja bi rađe da poslože frame rate v kabini. cer1njo

Offline Wulf

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #762 u: Prosinac 09, 2013, 00:39:28 »
Ja vozio, moram se pohvalit, bio u WGu I vozio na volanu hihi... samo kaj je staza bila matterhorn, a kola - 908 HDi kava1
Popizdio sam kad sam vozio iako nije bilo lose s obzirom da nisam nikad vozio gt serijal na volanu :/
Mogo bi ponovo ici XD

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #763 u: Prosinac 09, 2013, 09:36:42 »
@versus i MTR - bikovi jedni ;D p1va

I ja ostao šokiran kao DoGZy sa ovim o enduranceu - ako je igra omažž ranijim nastavcima, kak nema endurance. Zapravo bez obzira na to - kak nema endurance fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #764 u: Prosinac 09, 2013, 10:41:25 »
Gran Turismo 6 vs Project CARS Build 623 - Pagani Huayra at Monza