Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 292540 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #855 u: Prosinac 12, 2013, 20:57:22 »
Ruf je makina, al možda se NSX da tunirati da bude konkurentna plus premium je.

da je ovo GT5 uzeo bi oba pa testirao. Ovaj GT6 je neki krizno-recesijski, svaka akvizicija treba bit dobro promišljena.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #856 u: Prosinac 12, 2013, 21:00:13 »
fakat treba dva put razmislit,kaj buš kupio,jebo ih tito,oni to ko za ozbač,a to je -trebala biti-samo igra thumbs1

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #857 u: Prosinac 13, 2013, 02:08:14 »
ostao bez benge,nabijem ih -idem spavat,a bio prvi u apricotu cry1 fpalm1

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #858 u: Prosinac 13, 2013, 20:21:38 »
apr.hill-ponavljao još tri put-predzadnji me više nisu mogli dić ni na koju foru,pazio i na vrijeme,gume,bengu-držim prvo mjesto i kenjavim do cilja,odbrojavam secunde,prednost mi bila 20 tak sec,to sam zaboravio reć,uglavnom,u zadnjim metrima,u zadnje 2 sec ,ja brzina 50 tak kmh,a bmw u full speed,fuck sve njih................... cry1 jaad

a  zato u zadnjoj od mojih trka,bio prvi i mjenjam taktiku,čekam drugog i serem  tolko dugo da su stigli i treći i četvrti i prestigli nas,e,onda smo se tek potrkali

kazo je pretjerao -kaj auti imaju,sportske pile,rezervar od 40 litri,nabijem ih?????????????

,vozim ring-kak ti 24 min,kreće se u podne,nakon 2 min kiša i voziš po mrkloj noći,ja normalno nemamm kišne gume,
di je onaj oblak s p0ostotkom kiše???????

i naj važnije-nema    r a b l j e n i h    auti...................
prešao 50 posto, i mogu reći


G T 4 

je

zakon

gt6 me razočarao,pogotovo što me od izlaska igre,nije bilo doma 3 dana,jako razočaran cry1 jaad cry1 cry1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #859 u: Prosinac 13, 2013, 22:13:17 »
,vozim ring-kak ti 24 min,kreće se u podne,nakon 2 min kiša i voziš po mrkloj noći,ja normalno nemamm kišne gume,
di je onaj oblak s p0ostotkom kiše???????

gt6 me razočarao,pogotovo što me od izlaska igre,nije bilo doma 3 dana,jako razočaran cry1 jaad cry1 cry1

Da slušaš Vakulu, ne bi imao problema. ;D

Igraj online pa nećeš biti razočaran. Ekipica je tu. kadt1kažem
« Zadnja izmjena: Prosinac 13, 2013, 22:14:50 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #860 u: Prosinac 14, 2013, 00:16:33 »
Rešil sve evente, sve pozlatil, sve zvezdice skupil - 99%. cer1njo

Očito neki bug.

Offline panisher20

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #861 u: Prosinac 14, 2013, 13:59:48 »
Uspio na BMW M4 Eventu  postic 2:14:193 , al moze i bolje bar jos sekunda-dvije, i da vozim na yostick

Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #862 u: Prosinac 14, 2013, 19:44:42 »
Za sat vremena voznje sa M4  2:08, posto se SRF ne da ugasiti sam i active steering upalio za potpun ugodjaj ;D

Osvrnuo bih se na ove dlake iz Hitmana.
Dakle, postoje ljudi koji traze dlaku u jajetu pa Kazo i to ispravlja dok online komponenta tapka u mjestu.
Ma sta u mjestu, rikverc.
Hebo im SRF ...
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #863 u: Prosinac 14, 2013, 20:00:17 »
Ha čuj, naravno da je online mjesto gdje prava zabava počinje i utječe na trajnost koja tada postaje beskonačna, ali ne zasniva se GT samo na online-u poput iRacinga.
Važnu ulogu igra i SP karijera, kako drukčije osvojiti aute s kojima ćeš kasnije voziti online?

A bugova ima dosta i utječu na inače pozitivne dojmove što se tiče same vožnje. Od dizanja zadnjeg kraja 3m u zrak na kočenju (kompletno svima na stazi) pa do vožnje bez zvuka skoro 2 kruga, dok ne dođe konačno k sebi, a ako restartam ista stvar itd.

Za SRF se slažem, debilana koja nema veze s mozgom i pretvara igru u arkadu. Daj mi mogućnost da ga uvijek i bilo gdje mogu isključiti i svi sretni.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #864 u: Prosinac 14, 2013, 20:08:39 »
Zadnja četiri dana malo ili nikaj vremena, samo puno muke, tak da nisam baš nekaj napredoval.

Koji AI debili u NASCAR natjecanjima, ma banda teška!

Kaj se tiče tamnog kokpita, nije do auta, do staza (kao vremena - oblaka) je!
U nekoliko prilika već to primjetil, a danas definitivno u GT3 prvenstvu, koje ima zbilja fenomenalnu postavu stvarnih staza, ko i još sličnih natjecanja.
Na Silverstoneu i Suzuki je tamniji kokpit, dok je na Spa, Monzi i Nurbu "normalan", tj. svjetliji.
Vozil sam sa BMW (Motorsport) M3 GT '11.

Upiknul bi neki LM stroj ali nikak da se odlučim, jer si mislim da bi mogel baš tog negde kasnije osvojiti.
A u pitanju je sve kaj imam, 1.9-2.1m cr.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #865 u: Prosinac 14, 2013, 20:12:22 »
Samo piči. thumbs1

Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #866 u: Prosinac 14, 2013, 20:21:08 »
Slazem se ja za nedostatke, mislim da ce to updatei rjesiti.
Meni osobno najvise smeta pad frameratea.
SP je bas zato, uzmi aute i razguli, barem meni.U GT5 sam mozda 200 trka ukupno odvezao u SP.  Puno vise para se uzimalo online, pogotovo na nurb glitchu.

Kad su provalili hakere u GT5 poceli su TT-ove sa istim autom stavljati(nije dugo trajalo).
Kad bi barem po jedan od ova 3 TT u GT6 ubacili sa istim gumama i nemogucnosti paljenja ikakvih assista osim ABS, niko sretniji od mene.

Mislim da GT ima puuuuuno vise online igraca od iRacinga i treba to iskoristiti.
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #867 u: Prosinac 14, 2013, 20:24:06 »
Malo bacil pogled na GTP:

GT6 Constantly Evolving with Unannounced Software Updates

"The News Ticker’s first big announcement confirms the BMW M4 will be updated to include a full interior view, seen in all the game’s other “Premium” cars."

Kolko sam ga malo vozil, vidi da je kokpit "tu", samo je obavijen crnilom.
Valjda budu i za VGT nekaj smislili.

Tih updateova unutar igre bilo je već nekoliko, dobro su to smislili ak bu šljakalo kak vele.


CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #868 u: Prosinac 14, 2013, 20:25:31 »
Mislim da GT ima puuuuuno vise online igraca od iRacinga i treba to iskoristiti.

Ima, ali veliki postotak otpada na casual ekipu. Ako igraš s random ekipom, stvarno se užasno moraš potruditi da pronađeš HC lobby.

@Montoya

Evo ti popis nagrada:
GT6 - Prize Cars - V. 1.01 - Save credits, win cars! - incl. BMW M4 - 2013/12/12 - GTPlanet

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #869 u: Prosinac 14, 2013, 20:29:24 »
Znam da ima popis ali to je meni veliki spojler, obožavam kad mi se nakon nečeg ubaci otvaranje nove "škatulje"  sm1jeh

Ma upiknul bum jednog i ko ga fućka.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"