Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 292537 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #930 u: Prosinac 18, 2013, 10:44:26 »
Dok sam ga videl na Goodwoodu, odma mi se više nije dalo voziti. cer1njo

Al 20min posle je bil pozlaćen. cer1njo


Meni postalo zlo tek kad sam par put odvozil :)
No također pozlatil drugo jutro, nakon podosta pokušaja, no to je zato jer sam forsiral.
Uvek sam najbolji u prva dva kad se nečem vraćam, kad su još mrzli gamepad i puno važnije, živci.

Jučer sam baš odvozl one svemirske gluposti (ajd, zabava i ne traje dugo pa meni ne smeta) i prvi put bacil pogled na svoju listu trofeja (samo sam na brzaka pogledal kad sam otvoril temu o njima - no videl samo nekoliko njih, ne i skrivene).
Tu me malo razočaralo to kaj je ispod 300 zvjezdica jedan skriveni, za kojeg sam mislil da bude sve (573) ali nije, to se dobije za vožnje po mjesecu.

Već vidim da rulja uopće nebu ni vozila S kategoriju, koja je zbugirana, no sad možda i vidim razlog - do nje je sve ok, i to sve bude većina i odvozila - trofeja radi.
Žalosno kak se podilazi masama  jaad

Nema više gold standarda, no i bolje nego da najteže evente kasnije, nakon negodovanja masa, znatno olakšaju - kao u GT5 (i opet im je sve preteško). 

Plus, čini mi se da je ogromna većina koristila neki glič za pare, baš sam usporedil s jedinim s liste i taj u istom danu, ma u minutama (par sati - nije mu se ni dalo kupovati), ima sve trofeje vezane uz kupnje - 50, 100 auta, odijela i tuning.
I taj isti na jednom drugom forumu već kuka oko nekih licenci...kak su preteške.

Moja statistika od sinoć:


Moram si bar neko odijelo nabaciti ali ne daje mi se za to tolke pare, da ima od JP-a, zel bi odma ;D
Kaj se postotaka tiče, mislim da se broje i SE-i, odvozil jednog i povećal mi se 1%, možda ti to fali MTR!
Sve se broji za postotke, baš sve kaj se da voziti.


Još jedna stvar na koju me podsjetila ona S licenca na čudnom Silverstone layoutu - de je Top Gear staza?
Odgovor je - nema je.
Barem ja nisam našel.

Prije sam se pital de je Fuji, no došel mi je tek ko 190. utrka.
Iako, TG je kao staza za utrke daleko nevažniji od Fujia, tak da i ne marim kaj ga nema.
No bilo bi ok za poneki TT. 
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #931 u: Prosinac 18, 2013, 10:49:22 »
Ne fale mi sezonci jer imam apsolutno sve pozlaćeno - oni uračunati. thumbs1

Možda da pokrenem sad igru se kaj promenilo i nekim čudom piše 100%. ;D

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #932 u: Prosinac 18, 2013, 11:03:57 »
Mislim da su odustali od Top Geara? Ionako su samo stazu imali, vezano uz Top Gear kava1

S druge strane, FM je to bolje iskoristila...

EDIT: da, masu ih glitcha, pa i ja bih da mogu...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #933 u: Prosinac 18, 2013, 11:48:36 »
Dobre vijesti, dobre sm1jeh

Gran Turismo 6 launches Red Bull X Challenge - Photo | Red Bull Games

Citat:
Additionally the update provides racers with a consecutive login bonus, increased credits in career mode, lowered entry requirements for seasonal events and two new bonus events featuring the seasonal holidays and New Year’s.


To sad rade da se smanji glitchanje, ali pošto je to u 1.00 verziji igre, to se ne može maknuti, koliko ja znam.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #934 u: Prosinac 18, 2013, 12:11:28 »
EDIT: da, masu ih glitcha, pa i ja bih da mogu...

Osobno, gadi mi se to.
To nije grind, to je čisto varanje!

"Additionally the update provides racers with a consecutive login bonus, increased credits in career mode, lowered entry requirements for seasonal events and two new bonus events featuring the seasonal holidays and New Year’s."

A eto ti ga na, za koji mjesec opet bu 200% i nagrade da ti pamet stane + olakšali budu sve evente na koje se budu mase žalile.
Iako, sad skoro da ne moraju prolaziti igru kak spada.

Zakaj login bonus nije otpočeka, zakaj?
Ima ga NHL, besplatni Tekken i ko zna ko sve ne, imal ga je i GT5...!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #935 u: Prosinac 18, 2013, 12:22:00 »
Stvarno, ima puno poteza od PD-a koje jednostavno ne mogu shvatiti. Zašto im GT5 2.0 nije poslužio kao nekakav temelj?

Vezano za glitchanje, varanje, ______, tko voli, nek izvoli. Glitchao bih jedino za neke najskuplje aute i stavio bih lovu u crni fond, a sad s ovim bonusima i većim nagradama, ne znam bih li se upustio u glitchanje (da mogu), jer sad je ipak zeru lakše nego prije.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #936 u: Prosinac 18, 2013, 14:55:15 »
Ma svaka im čast na download servisu - evo trenutno se 7. put skida 1.02, koji ima 1225MB

Dojde do nekih 90-92% i onda kad su do kraja sekunde, svaka počne trajati više od minute - no za svaku minutu poveća se za jednu sekundu, da bi na kraju izbacilo neki eror sa EF na kraju.

To nije do Kaze, to je do servisa.
Nemrem reći 100%, no 99.99.

Bilo je tak i s Borderlands 2 patchom, nekoliko dana nije ga se moglo skinuti jer bi odma na početku pisalo nekoliko tisuća minuta od kraja - no bar na početku, ne na kraju, ko tu!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #937 u: Prosinac 18, 2013, 15:00:51 »
Dok me onda neko uvjerava da je PSN bolji od Live-a samo se nasmijem.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #938 u: Prosinac 18, 2013, 15:07:00 »
Skinulo od sedme ;D
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #939 u: Prosinac 18, 2013, 15:35:07 »
Ja stavio skidat, trenutno je na 32% , nadam se pozitivnom ishodu  ;D

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #940 u: Prosinac 18, 2013, 15:45:34 »
Ovo ti bu pozitivni ishod:



Ali to nije sve!
On čak i govori!

Sad idem na neku S trku da vidim kaj bu, povećali su nagradni fond, već su spustili neke norme i obećali blagdanski SE sa ogromnim nagradnim fondom.

BTW, popravili su i ono pri učitavanju, više nije ":amp:", sad je &  :)CH
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #941 u: Prosinac 18, 2013, 15:48:20 »
Bez ovoga se moglo. cer1njo cer1njo

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #942 u: Prosinac 18, 2013, 15:49:12 »
A i tog vettela  nabijem na k.... šta on u svakom nastavku mora bit!?
Zbog njega polako prestajem gledat F1 još će mi i GT sjebat 


Maminjo...mučko đubre.wmv

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #943 u: Prosinac 18, 2013, 15:50:20 »
 cer1njo cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #944 u: Prosinac 18, 2013, 15:52:07 »
Vidim da je oduševljenje zavladalo. cer1njo cer1njo cer1njo