Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 294987 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #975 u: Prosinac 22, 2013, 12:57:42 »
otišo mi online bonus jer se dva dana zaredom upleo život u igranje  cryCH

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #976 u: Prosinac 22, 2013, 13:04:12 »
Ne ocajavaj, evo c/p AR-ovog posta:
Citat:
Evo, samo da znate oni kojima to nesto znaci - Daily Login bonus se i dalje moze "nabirati" u jednom danu do 200%, uz jednu promjenu - treba manualno napraviti SAVE nakon svakog ulaza u igru i dodjele bonusa,igra ne radi Save automatski nakon dodjele (kao u GT5). Doznao sam na tezi nacin, tako da sam ostao bez jednog Bonusa.

Dakle, ovo je procedura, za one kojima ce to biti vazno:

Time Zone podesavanje za DAILY CONSECUTIVE BONUS

Dakle, sto napraviti kada zelite u jednom danu i unutar par sati povecati bonus do 200%? Ovo:

Prvo se logirajte standardno i uzmite bonus za taj dan pa odete na > Save/Quit Game. Bonus za EU/PAL igre dodjeljuje se za svaki slijedeci dan u 00:01 sat po datumskom(Time Zone) satu konzole, bez obzira na stvarni lokalni sat logiranja. Kako bi "prevarili" skriptu za bonus, odite u XMB izbornik > Settings > Date&Time Settings > Time Zone. Kljucno je promijeniti vremensku zonu, promjena samog sata nista ne radi.

Dakle, ako ste u 16:45 popodne usli prvi puta u igru, pokupili bonus za taj dan i izasli natrag u izbornik, trebate manualno prebaciti postavke Time Zone za +7 sati unaprijed, da vam sat konzole onda pokazuje 23:45. Nakon toga udjete ponovo u igru - i igra sad pokazuje 23:45 - i sacekate tih 15 minuta do ponoci. Bam, u 00:01 dobili ste novi bonus (i nove boje naravno, manje vazno). Save/ Quit Game/ natrag u XMB. Opet odete u Time Zone i samo vratite zonu natrag za 1 sat, da vam sad pokazuje recimo 23:03. Opet udjete u igru i cekate "ponoc" i u 00:01, bam, evo opet bonus...i tako dalje.

Idealno vrijeme za raditi ovo je negdje tek prije 18:00 (19:00 kada je zimsko vrijeme) popodne , kada ima kombo Time Zonea sa razlikama +6, +5.45, +5.30, +5.00. Ukratko, za sat vremena je moguce natuci 200% Bonusaz a taj dan ako u tom trenutku krenete mijenati postavke i radite nesto drugo tih sat vremena dok svakih 15 minuta samo ulazite izlazite i micete sat.

Eto, valjda ce nekom biti korisno, znam da je meni uvijek bilo
kadt1kažem

EDIT:
Isprike za neke rijeci koje su spojene, preko moba sam, a kad idem c/p veci tekst, onda mi se sazme tekst i spoje rijeci, ne kuzim zasto.
« Zadnja izmjena: Prosinac 22, 2013, 13:09:49 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #977 u: Prosinac 22, 2013, 13:09:18 »
oh, a dobro ak mi se bude dalo onda lako to napravim, danke  hug1

Offline DogZy

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #979 u: Prosinac 23, 2013, 00:47:32 »
Lamborghini Huracán LP 610-4 Shows Off In First Official Video

is it much to ask da ovaj auto dođe u GT6, I mean to je jedan od najvažnijih Lamborghini modela u zadnjih 10-ak godina, nasljednik Gallarda...

Offline panisher20

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #980 u: Prosinac 23, 2013, 00:54:49 »
Kako sam napisao u prijašnjem postu, eto da se nadovežem sa novim razmišljanjima.
Dosad sam imao XBox360 igrao sam prvenstveno samo Forzu 4 i ona mi je dosad bila mjerilo uspoređivanja sa bilo kojom auto simulacijom koju bi igrao.
Kako nisam imao PS3 odlucio sam ga kupit samo radi GT6 jel jednostavno obožavam igrat bilo sto vezano sa autima, a dolazi zima pa nesto novo mi je super došlo.
Nikad nisam ulazio na forumu u raspravu kaj je bolje, Forza ili tadašnji GT5 jel mi je to bilo glupo posto doticni GT5 nisam nikad igrao, sada nakon sto sam odigrao i GT5 i GT6 mogu realno rec da po meni nijedan od ova dva GT nije bolji od Forze. GT5 i GT6 su super igre al bolje nisu.

Nakon mogu rec dosta odigranih sati Gt6 dojmovi su sljedeci
Grafika auti po meni jako zaostaje za danasnjim vremenom i iskreno mislim da je to moglo bit puno bolje, samo brojka od 1200 auto je na prvu vau, al kad krenem saltat po dealershipu dolazim do razocaranja. Primjer: 5 istih hondi civic, isto kao 3 iste alfe, o nissanu da nepricam sve su to samo razlicita godista u kojima doslovce nema razlike u izgledu a kamoli perfomansama, samo da se dobije na broju. Tolko je dobrih auta izvan ove igrice da kad bi krenuo nabrajat trebalo bi mi dva dana.
Zvuk-  ako nesto moze podic igricu ovakvog kalibra onda je to zvuk auta sto je ovdje ne katastrofa napravljeno nego ultra katastrofa, kao da igram neku staru igricu iz 2002, kupim ferrari 458 i razocaranje zesce, sramota je uopce da takav auto upropaste sa usisavacem od zvuka
Grafika  staza mi se svidja i to je donekle jako velik plus, naravno tu je i velik broj staza sto je na velikoj starni GT6 naspram Forze
Fizika isto takodjer nelosa, svidja mi se ali u nekim segmentima jos nerealna i treba se poradit, ali sve u svemu po meni jako dobro izvedeno.
Po meni veliku minus je Farbanje auto i to mi je doslovce katastofa da ja moram te sve boje kupit na drugim autima da bi ih kasniej mogao koristi, daj mi paletu boja da si biram i da stavim sta hocu, druga stvar koju navelike mi fali je slaganje naljepnica na auto i kreiranje custom paintova

Sutra se jos nadovezem  na ovo sve jel jedva gledam dok ovo pisem

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #981 u: Prosinac 23, 2013, 12:21:23 »
Na kojem si ti tripu?  cer1njo
Ok,Forza fanboy-u,hvala na dojmovima.  thumbs1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline panisher20

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #982 u: Prosinac 23, 2013, 12:32:40 »
Di ocigledno neznas znacenje rijeci Funboy, da sam glupi fanboy nebi kupio konzolu ni doticnu igru da je igram, ja sam samo podijelio svoje misljenje viza vi igre

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #983 u: Prosinac 23, 2013, 15:11:03 »
Fanboy*
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline speedy56

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #984 u: Prosinac 23, 2013, 16:24:26 »
Evo ga, sad sam nakratko zaigrao osvojenu igru. (nakon dobrih 2h instalacije  fpalm1 )
Nisam previše vozio, kasnije ću, riješio sam 1. utrku u karijeri i probao X-bow na Ringu te novu Corvettu na Spa.
Ovako na prvu mi se cijeli komplet čini dosta boljim od GT5. Najveći napredak mi se čini u AI-u i voznome modelu. Ruku na srce, AI ćete opet derati s slabijim automobilima, ali kolko sam primijetio sad imaju muda i čak napadaju.
Vozni model mi se jako sviđa. Igrao sam GT5 jučer, 458 po Nordschleifu - tamo možeš raditi što hoćeš, rezati ove rubnike, malo po travi, auto na nagle promjene smjera odlično reagira itd... Ovdje je to puno ozbiljnije, rubnici se više ne mogu rezati onako, treba više paziti s gasom i volanom (kašalj, đojstikom  cer1njo). Jedino što me smeta je onaj drift o kojem je bilo govora, ali niti to nije toliko loše koliko sam očekivao i uz koji update ove će biti odlično.
Grafika evoluirala, više detalja po autima, a staze mi se čine vrlo slične.
Zvuk  fpalm1 pomnoženo s 49864165684. Američki muscle zvuči ko Bosch usisavač (sva sreća da sam prije igranja čistio auto pa imam dobru podlogu za usporedbu).

Sve u svemu, puno mi je zabavniji od GT5 i ono važnije, puno je realniji.

Napravio sam i dvije slike u Photomode-u, kasnije ću uploadati

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #985 u: Prosinac 23, 2013, 16:32:32 »
AI je užasan ja neznam jel se to samo meni čini al u zadnjem krugu mi jednostavno oni sami puste da pobjedim, zaostatke od +5sec u par zavoja nestane. Otključao S licencu i danas-sutra krećem sa tim.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #986 u: Prosinac 23, 2013, 17:01:03 »
ja razočaran,a igram od gt1,moram priznat da  ps4 nebum kupio,da razmišljam o  x boxu i toj forzi o kojoj pričate, i dalje mi najbojli gt 4
 cry1 fpalm1

Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #987 u: Prosinac 23, 2013, 17:04:25 »
Koliko sam samo auteka kupio, ima da se vozam ...
Sta je to AI ?
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline kengas

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #988 u: Prosinac 23, 2013, 17:56:19 »
GT motoring

K20A Sibling Battle - VTEC CLUB - Best Motoring International Special Edition
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #989 u: Prosinac 23, 2013, 19:31:39 »
Koliko sam samo auteka kupio, ima da se vozam ...
Sta je to AI ?
To ti je Artificial Intelligence ili jednostavnije Umjetna Inteligencija.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna