Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 292490 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1005 u: Prosinac 28, 2013, 15:29:01 »
nitko nije komentirao Mjesec.

Mjesec. D fajnal frontir. Dis ar d vojađes....
Mene fascinira. Točnije, sretnici koji su jednom bili u svemiru, pa pogledali Zemlju, eto taj osjećaj brijem da je nenadjebiv ikada. Tamo si a gledaš Zemlju di je -sve. Teško opisivo. Ako ima koji fanatik toga skužit će odma da ne duljim.


 thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1006 u: Prosinac 28, 2013, 16:18:02 »
Ma taj Mjesec je tu samo tek tolko da moru na kutiji napisati da ga ima v igri.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1007 u: Prosinac 28, 2013, 19:02:00 »
Dosta se podcjenjivalo taj Matterhorn prije izlaska igre, ni ja osobno nisam nikaj očekival - mene zanimaju prvenstveno stvarne staze.
No čini mi se da je upravo ta staza najugodnije iznenađenje.

Baš sam bacil pogled na statistiku maloprije.
Do "Autobahna" fali mi "Route 66"  :)CH

gdi su ti autobahn i ruta 666? gdje se to nalazi?

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1008 u: Prosinac 28, 2013, 19:13:56 »
To su ti kilometraže.
Autobahn je ukupna dužina njemaških autocesta, a Route 66 je jedna američka autocesta, vjerojatno najslavnija.
Baci malo pogled na Wiki  :)CH


Ma taj Mjesec je tu samo tek tolko da moru na kutiji napisati da ga ima v igri.

Naravno, i zbog toga ne vidim u čemu je (nekima) problem kaj je u igri...
Čist zgodan dodatak/razbibriga od tri kratka eventa i to je to - vožnja i razbijanje čunjeva po mjesecu, kaj u tome ima lošeg :)CH


svi neki ljubitelji utrka,katastrofa...meni se ne sviđa onaj hrast na nurbu,zato jer mu listovi nisu dovoljno zeleni...
daj jos vasih zapazanja obozavam ih citat...
cekam neko okupljanje,dodjem na forum a oni raspravljaju da dva tipa iz publike na monzi imaju istu majicu... sm1jeh

Uvek ima ljudi koji koriste "oko sokolovo", a znamo da puno put griješi, samo za negativne stvari u igrama.
No svako ima pravo na svoje mišljenje, dok to ne prođe neke granica zdravog ukusa ili kak već to nazvati.
Versus svoje poglede na svijet opisuje na malo drugačije načine, kad se navikneš na njih i upoznaš se s njima, vjerojatno ti budu ok ;D


:O jel vrijedi para?

Vrijedi, vrijedi...
Kod prve kupnje LMP mašine imal sam dvojbu između njega, Bentley Speed 8-ice, i Mercedesa C9.
Uzel sam C9 i pogodil, prvenstveno jer ima dosta bolju preglednost iz kokpita.

No dok se privikne čovek na Speed 8, onda ispada makina i pol.
Stabilniji je na kočenju i u zavojima, no malo slabiji, pa se puno više gubi ak se ide na brzo prebacivanje u treću - da se izbjegne proklizavanje.
To se naravno tiče gamepada i na taj bi se način jako puno izgubilo protiv nekog s volanom, ko more fino dozirati u prvoj i drugoj.

Imam još Peugeot 908 Hdi i Toyotu 7 (jedini standard kaj imam), njih sam posle C9 uzel.
7-icu vozil jako malo, promašaj je bila kupnja, no bonusi i fond nagrada + puno vožnje to dopuštaju.
908 solidan, lošiji i od C9 i S8.

Sljedeći bude vjerojatno Audi TDI, onaj "stari".
Ili Mazda 787.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1009 u: Prosinac 28, 2013, 20:21:42 »
meni je taj Peugeot FAP pre dobar, imao sam ga u GT5 i stvarno je super...

Offline Boss302

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1010 u: Prosinac 29, 2013, 00:16:20 »
Kazunori-san stvarno vise nije imao ideja kad je ovo ubacio  fpalm1


Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1011 u: Prosinac 30, 2013, 18:17:57 »
Red bi bio da i ja nešto napišem. Ništa pametnog i ništa novog što niste čuli/pročitali no čisto radi reda.

Sa karijerom sam došao na 59 % činimise, a licence su sve otključane i pozlačene iz prve što je pokazatelj da su licence testovi ove godine dosta jednostavniji nego oni na GT5 (bar se meni tako čini). Pošto je i meni poluproizvod aka Gran Turismo 5 bio odlična igra za ubijat vrijeme, prije izlaska 6-ice nisam bio toliko zabrinut o tome dal će zvuk biti na razini Forze jer sa dobrim zvukom ili ne Gran Turismo se igra. A nisam puno toga ni očekivao. Što se tiče same karijere, moje mišljenje je kratko i jasno - sranje u boji. Neznam šta mi je gore il onaj vettel karting ili lutanje sa limenom kutijom po svemiru. AI nije loš, nego užasan, neznam kako bih to opisao, i sa 150pp slabijim autom može se bez problema pobjediti što je nevjerojatno glupo i totalno nerealno. Onaj Goodwood festival mi je bio dobar za zabavu, samo je lagan i bez problema se pozlati sve iz prve pa čak i zadnji event sa RB. Ako već rade GT za tetkice nek bar naprave 2-3 difikulta da se može igrat SP normalno.

Broj automobila je ove godine još veći što je na neku ruku dobro i loše jer nažalost još uvjek ima prevelik broj Standard automobila a to je po meni jako loše jer vozim iz kokpit kamere i zbog tog razloga ne volim vozit te sa kokpitom smještenim u šupkovom svemiru. Nije loš izbor Premium automobila no ima tu još par vrlo dobrih koji su zaslužili biti no nažalost ih nema, no tko zna možda kroz updateove i dođu...

Fizika je svakako napredovala u odnosu na 5-icu no prava fizika se tek vidi u online gdje je primjetno drugačija nego u SP.
Broj staza ove godine je jako dobar. Drago mi je zbog Brands Hatcha i Ascaria a dobri stari Apricot Hill je uvijek lijepo vidjeti. Izmjenjivanje dana i noć na nekim stazama izgleda impresivno. Grafički je igra dosta napredovala kao i na ostalim segmentima i sa moje strane igra je ono što je GT5 trebao bit. To većina ljudi misli i slažem se sa njima. Najbolje od ovog Gran Turisma je online. Već vidim kako sparna ljeta provodim zaljepljen za stolicu  cer1njo šofe1

Photomode je ove godine odličan. I prošle je bio dobar al ove je godine  ave1

Šteta što na ovome forumu nema zainteresiranih za jurnjavu, prošle/pretprošle godine je bilo lijepo dok je trajalo ;D

btw igra na DS3 i na volan nebo i zemlja pa opet napominjem ako se netko dvoumi (posebice mislim na Shimmya) nek nerazmišlja i nek uzme jeftiniji volan, isplati se  thumbs1

Offline speedy56

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1012 u: Prosinac 30, 2013, 18:38:02 »
Danas sam vozio vozio na mjesecu.
Ne znam baš dal im je to trebalo, je zanimljivo, ali nakon 2 minute postaje dosadno.

Bio bih zadovoljniji da su mi dali ovo

i jednog ovakvog  šofe1

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1013 u: Prosinac 30, 2013, 18:44:10 »
Kako ovo đubre drži sa šlifeu  ave1


Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1014 u: Prosinac 30, 2013, 21:30:41 »
po onom kaj sam ja dosada vozio,najbolje držanje odtridesetak auti kaj sam probao-slažem se s tobom cheersCH

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1015 u: Prosinac 31, 2013, 10:23:15 »
Naravno da se legendarni quattro drži ko lud...

Probajte Tajima/Monster SX4 (Escudo moj mili, opet te zaboraviše...), svakako u S kategoriji, na 24min Le Mansa ili Spa, super vam bude, vjerujte.



 
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1016 u: Prosinac 31, 2013, 17:58:46 »
ko bu zaradio tolku lovu za sve isprobati,kupujem da završim igru,nakon par dana ,opet malo igram hugCH cheersCH

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1017 u: Siječanj 01, 2014, 09:27:05 »
Danas bi trebal jedan endurance "1000km GT-a" - tolko mi fali za Autobahn.
Jučer nekih 800km odvozil i pošteno me umorilo to, no cilj ne bira sredstva.
No kroz razna natjecanja; najviše vozim GT World., GT3 series, GT500, Dream Car, GT300 i evente iz S kategorije, najviše Spa, Nurb i Le Mans.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1018 u: Siječanj 01, 2014, 18:28:18 »
GT6 project No.1: 1998 Mini Cooper Pocket Rocket
GT6 Project No.2: Mini Marcos GT Pocket Rocket

već sam krenuo sa tuniranjem Coopera pa eto da pitam koje boje bi najbolje izgledao Mini Marcos, malo sam potražio na internetu i vidim da na dosta slika ima onaj Ford GT40 plavo/narančasti livery

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1019 u: Siječanj 01, 2014, 22:02:32 »
Jubilarna, 50-ta:



Samo nije elitna kak sam se nadal, ko prethodnik, koji je došel kao #10.

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"