Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 294687 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1020 u: Siječanj 01, 2014, 22:24:01 »
Čestitam  thumbs1

Al šta jest jest, platina na GT6 je pre lagana, meni fali još nekih 10-tak trofeja

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1021 u: Siječanj 01, 2014, 22:31:11 »
Hvala.
U odnosu na GT5 svakako je.
I nama "racerima"...da vidis kak neki kukaju kak im je tesko ovo, ono, previse km za otpelati itd.
Glicaju, vezu gamepade da sami voze u krug...katastrofa!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1022 u: Siječanj 01, 2014, 23:03:06 »
Hehe, vidio sam neke DIY majstore na youtubeu, neki trik s spagom koja se smota na gljive za okretanje ulijevo...

@DeutscheDemokratischeRepublik

Ja bih probao s british racing green ili nekom zutom, da se istakne ludi dizajn i dimenzija auta.

Cestitam ti Huane Pablo na platini. Znam kako je bilo s GT5 - neusporedivo teze za osvojiti, ja sam na 83% i nadam se platini ovo ljeto. Ostalo mi jos samo 100injak auta, b spec level 40, air of experience i Nurb i LM 24h. Gold standard je neizbjezan.
« Zadnja izmjena: Siječanj 01, 2014, 23:24:09 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1023 u: Siječanj 02, 2014, 19:46:57 »
a vidio sam i taj livery po uzoru na stare lotus trkače, al videl bum još  ;D

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1024 u: Siječanj 04, 2014, 10:13:33 »
Odvozil jučer, samo na ta dva sezonca, jer nemam AE auta, palo je mislim 4.5m cr:

Lancia Delta, Honda S2000 and 15th Anniversary Cars in Latest GT6 Seasonal Events

PD očito prati forum, čim je s2000 kupil volan, odma dali S2000 SE :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1025 u: Siječanj 04, 2014, 10:22:37 »
Odvozil jučer, samo na ta dva sezonca, jer nemam AE auta, palo je mislim 4.5m cr:

Lancia Delta, Honda S2000 and 15th Anniversary Cars in Latest GT6 Seasonal Events

PD očito prati forum, čim je s2000 kupil volan, odma dali S2000 SE :)


 cer1njo zna Kazo šta treba stavit za SE

Još oko 2sec mogu skinut no neda mi se više pokušavat al je auto ultra zabavan za vozit na CS

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1026 u: Siječanj 04, 2014, 10:25:34 »
Ja samo samo jednom otpelal, taman za zlato.
Tsukubu sam malo više put, ja pak više volim dotičnu Lanciu :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1027 u: Siječanj 04, 2014, 10:40:10 »
Lanciu budem danas vozio mislim da nisam jučer ( jbg ko bi stigo pored Honde s2000)

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1028 u: Siječanj 04, 2014, 14:17:16 »
majke mi ja ne znam s kojim vi autima idete na te SE al meni auti stanu kasnije od svih duhova koji voze samnom...na ovom sa AE autima ja sa Huayarom nemrem završit ispod 2:30 a i to je stretch, možda zato kaj sam vozio bez zvuka ;D

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1029 u: Siječanj 05, 2014, 12:24:45 »
čitam da je u stručnom i specijaliziranom magazinu Reboot
GT6 dobio 10/10

fantastično


Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1030 u: Siječanj 06, 2014, 00:07:10 »
Očekivano, ipak je autor rece čovjek koji je zaslužan za stvaranje najveće GT zajednice na Balkanu.

Pročitao danas tu recu, nije se uzelo u obzir trenutno stanje, nego je ocjena dana na temelju obećanih proširenja.
Prodam ti auto u dijelovima (isporučim ti pola tih dijelova) i ti znaš da su vozne osobine savršene jer sam ti ja tako rekao i obećao isporuku druge polovice dok budem imao vremena.
Ipak smo svoji, moramo si vjerovati na riječ  kuul

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1031 u: Siječanj 06, 2014, 13:00:36 »
Morate shvatit jednu stvar.
Mi smo racing forum, znači gore su ljudi od kojih su većina ili bar polovica istinski racing fanovi.
Automatski drugim očima se gleda racing žanr nego netko kome je racing te usputni žanr u moru gaming žanrova.

Takav će recenzent se zabaviti uz brdo sadržaja ne gledavši što ta igra donosi u racing očekivanjima.
Nezz kako bi bolje objasnio.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1032 u: Siječanj 06, 2014, 15:43:17 »
Mi pokušavamo biti racing forum, ali baš i nismo uspješni u tome, ekipa se ne može naći za apsolutno ništa.

Autor rece koju komentiramo recenzira racing naslove još od dana dok neki na ovom forumu nisu počeli igrati, a kamoli voziti.
Tak da se ne radi o nekom neiskustvu ili casual pristupu. Zapravo zbog ocjene na reboot forumu najviše negoduju ljudi za koje ti smatraš da će im igra biti savršena.

Upravo o tome se i radi, kao veteran domaće novinarske gaming scene si može dopustiti da svoj subjektivizam i fanboyizam objavi u časopisu. To praktički niti nije recenzija jer se uopće ne analizira srž igre, već se prozivaju drugi forumi i mediji koji ne shvaćaju Kazinu filozofiju jer su očito casualci.

Mene to ne dira niti 5% jer znam koje stvari mi smetaju, a s kojima sam zadovoljan i ne treba mi "stručno" mišljenje.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1033 u: Siječanj 06, 2014, 17:15:27 »
Nisam pročital baš ni jednu, niti namjeravam.
Dotičnu, oko koje se "lome koplja", recimo bi da imam časopis, to je još jedino kaj mi bi bilo gušt - papir, ko i nekad.

Inače, prestal s čitanjima recenzija općenito, samo mi dodatno dižu živce.
Eventualno samo vidim ocjene po portalima, onak "izvana", no sve manje pratim i njih.
Izgubil volju za sve - osim za vožnju.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1034 u: Siječanj 06, 2014, 21:53:52 »
ja sam imao zadovoljstvo upoznati tog recenzenta i vrlo je ugodan sugovornik širokih pogleda koji zna razmišljati. Ovo pišem bez ironije ili sarkazma. Nažalost nikad nismo ostali baš nasamo da ga podrobnije priupitam da li doista misli o GT-u sve u superlativima ili ne.
Mislim da tu igra dosta toga subjektivnoga, ipak , svojevremeno kad je SPA dolazio, mi smo igrali online 7 dana prije izlaska, i GT6 je igrao 7 dana ranije. Oću reć da je vjerojatno vrlo dobro povezan sa ljudima uključenim u taj projekt pa mu je točka gledišta sasvim drugačija od nas, juzera.

Tako da ne krivim recenzenta radi subjektvnosti i pozitivnog gledišta. Krivim one što ih ja nazivam "Kazinim apostolima", tj. masu koja slijedi, bez kritike, bez razmišljanja, bitno da je GT logo i odma je remekdjelo. Dovoljna su im i obećanja.

Moj je stav jako negativan.
Sa GT5 sam se družio 3 godine. Bilo koji dan u tjednu, bilo koju noć, dovoljno je bilo uključiti online i imao si zabavu dokle želiš, limitiranu samo trenom kad odrediš da je dosta.
Sa GT6 ja nemam živaca više od 2h provesti u tome. Vozni model, okretaji volana, kad "ode guzica" onda ode, bez mogućnosti korekcije, nedostatak (zabavnog) shufflea itd