Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 292418 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1080 u: Ožujak 10, 2014, 13:08:08 »
Očekivano, a iskreno... i bolje da je tak.

Nek se fokusiraju na novi GT na Ps4, a ne da po treći put zaredom dobijemo poluproizvod i čekamo imaginarne zakrpe nakon kojih sve bude savršeno.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1081 u: Ožujak 10, 2014, 13:09:28 »
Nakon kojih sve bude 10/10 jer je igra zamišljena ko filozofska, nadogradiva platforma za budućnost s fokusom usmjerenim na online.

Offline Zsadist

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1082 u: Ožujak 10, 2014, 14:16:53 »
Ma nakon ovog svega 50% ljudi neće ni kupiti 7..o preorderu mislim da mogu sanjat da će prodat kao gt5 ili gt6... Očito je da su se oni okrenuli ps4 platformi i 6. će nakraju ispast samo kao neka prijelazna igra..sve u svemu ošišaj fanove ko ovce..
Da daju sve dlc-ove i aute za badava nemogu više vratit povjerenje igrača,a iskreno i mislim da ih boli briga..pogotovo malo europsko tržište..azija i amerika su im prioriteti..Šteta
CPU: Intel i5 4690k 3,50 GHz | MB: MSI Z97 Gaming 5 | GPU: ASUS ROG STRIX GTX 1070
| RAM: DDR3 16GB (4x4GB) HYPER X Savage, 2400Hz | SSD: Samgung 850 EVO 250 GB Kingston 120GB + WD Black 1TB+ WD 1TB | PSU: Corsair RM650W | Soundcard/Headphones:Asus Strix 7.1
| Monitors: Asus vg248 | OS: Windows 10pro x64
| Gamecontroler: T500RS +Loadcell ver.2 l Keyboard: Logitech 510s + Logitech G700s miš

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1083 u: Ožujak 10, 2014, 16:23:23 »
Sve mi se više čini da bude DriveClub "the next best thing" i to doslovno u "but not quite me" značenju (za GT)  ;D
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1084 u: Ožujak 11, 2014, 22:28:35 »
ja se samo pitam, odakle vjera u GT7, nadanja za nešto veliko

GT6 je tek izašao. I developeri na čelu s Kazom su prezadovoljni kako to zvuči i izgleda. Znam jer sam čitao, naime, imam internet.
I onda ne kužim stvarno odakle velika nadanja.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1085 u: Ožujak 11, 2014, 22:33:46 »
Velika nadanja, za jedan serijal koji lagano tone, a Kaz mali od palube - ne zvuci dobro, kako god preveli zvuci, istina je :P
Glavno je da su oni zadovoljni, fuckas zajednicu.
Sve je na njima.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1086 u: Ožujak 12, 2014, 00:20:59 »
to da "tone lagano", to je subjektivno, netko će reć da su malo kiksali
ja mislim da su skroz nakroz zasrali stvar, baš ono razjebali serial.

da su pod GT6 izbacili kopiju GT5, apsolutno istu igru ali sa novim stazama i malo ulickano, svi bi brujali kopija, fuj, pičke materine, ali bi se igralo
evo, ja prvi bi reko da je opet zvuk sranje i sve to skupa i svejedno bi visio na tome
ovo se ne igra uopće, ovo je već na popustima, još malo pa će se dijelit besplatno uz deterđent ili set noževa


Offline panisher20

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1087 u: Ožujak 12, 2014, 10:23:10 »
Kupio sam f...ing Ps3 radi ove igre, kupio sam original Gt6, kupio sam DFP da imam bolji ugodaj i znate sta, mogu vam rec da mi je zao svake kune od tih 1900 kn kolko sam utukao u to, da sam jos malo stedio kupio XBo i igrao forzu 5 i uzivao u prekrasnoj grafici i zvukovima masina, Gt6 nisam upalio vec dobrih mjesec dana jel igrica mi je prebrzo dojadila, kad cujem onaj odvratni zvuk od automobila odmah iskljucim igru i upalim si forzu 4 da bar malo uzivam u zvuku tih mocnih jurilica, ona kretenska podjela na premium i standard automobile jel su bili preljeni se potrudit i napravit sve aute kako treba, pa jos veci idiotizam kad vidim 33 nisana skyline ista, 15 istih hondi civic a dalje da i ne nabrajam sve znate, kad slusam komentare onih ljudi koji tvrde da je gt5 i gt6 savrsena igra bi sve lagano po hitlerovom postupku, Forza serijal me nikad nije razocarao niti mislim da bude, tako da vjerujem da cu prodat to sve kaj imam i kupit si novu konzulu.

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1088 u: Ožujak 17, 2014, 17:44:21 »
Evo napokon sam se odlučio uštediti za PS3, do 6. mjeseca ću imati jedan PS3, onda Gran Turismo 6 i slike u Photomode. Biti će danonoćno igranje.  šofe1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1089 u: Ožujak 17, 2014, 19:49:54 »
 i za 7-8 dana odigraš sve i onda..........
nije da te bacam u bed,ali je to tak

i zašto brišu seasonal events,ostane ih 5  i to je to,kako zaradit neku pinku?
jednom osvojiš zlato ,dobiš lovu i ebi se-sram ih bilo,ja im nebum kupovao za pravu lovu-gt novce

u biti i tak upalim gt6 svaka 2 tjedna,odvozim kaj ima za 30 min i doviđorno

igram gt5 i gt4 ispočetka,i da priznam ,nemrem položit nirbering ispit s onim merđom,izgovor mi da sad vozim s volanom,pa mi sve drugačije


 kava1

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1090 u: Ožujak 17, 2014, 21:11:32 »
manjamax-nisam te htio bacit u bed,ak niš drugo,napatić ćes se da gt5 odigraš do kraja,jer neće više biti na netu ses. ev. pa ćeš provest dugo vremena da skupiš ex bodove,-dobićeš i žuljeve,he,he
a možda i poprave gt 6-dodaju  endurans trke-ko zna hug1 p1va

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1091 u: Ožujak 17, 2014, 21:53:20 »
A realno, ja ću pokušati 100% igre prijeći, pa ću s tatom igrati Splitscreen, ako može, ako ne može, ima dosta sadržaja za zabavu, mene bar nije teško zabavit. A uostalom, PS3 kupujem za 2 mjeseca, a za 2 tjedna dobijam GTAV, pa malo GTAV, malo GT6 i uživacija.  hug1
« Zadnja izmjena: Ožujak 17, 2014, 21:56:37 od manjamax »
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1092 u: Ožujak 18, 2014, 09:11:04 »
S te dvije igre moreš provesti i ostatak života, ak već ideš na to :)

Šala naravno.
Nemaš frke, dobar je ovaj GT, samo ne kolko se očekivalo - i još važnije, nema obećanih proširenja.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1093 u: Ožujak 18, 2014, 15:52:10 »
A dobro, ja nisam 5-icu igrao, pa to možda neću primjetiti, zadnje što sam igra je 4-orka. Počeo sam ja još davno za PS3 skupljat zbog GTAV, jer sam najveći obožavatelj te franšize ikad. :)
I onda sam gledao Plejke 3 na njuškalo i vidim GT5 (Tada još GT6 ni GTAV nisu izašle) pa sam imao razlog više da štedim, i tako dođe ona nagradna igra i ja osvojim. :)
Presretan sam, a sada ću imati priliku i igrati, a za vrijeme praznika, noć i dan. :)
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1094 u: Ožujak 18, 2014, 16:59:26 »
S te dvije igre moreš provesti i ostatak života, ak već ideš na to :)

Šala naravno.

nije uopće šala
GT5 i neka pucačina (meni je COD bio sasvim OK) i moglo se tako...desetljećima, a ne 3 godine (koliko se provelo tako).

ali onda su došli GT6 i PS4
i priči je došao kraj.