Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 292433 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1170 u: Lipanj 01, 2014, 21:49:20 »
Lijepo. Dobro da si sad uzeo kad dolaze updatei kao na pokretnoj traci. Neke ključne stvari se i dalje čekaju, ali mislim da to tebe neće previše dirati...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1171 u: Lipanj 01, 2014, 22:11:51 »
Photomode  p1va

Offline Praetorian

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1172 u: Lipanj 02, 2014, 08:02:53 »
Lijepo. Dobro da si sad uzeo kad dolaze updatei kao na pokretnoj traci. Neke ključne stvari se i dalje čekaju, ali mislim da to tebe neće previše dirati...

Jel onaj Senna mod besplatan ili se placa?

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1173 u: Lipanj 02, 2014, 09:25:23 »
Besplatan je. ;)

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Praetorian

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1174 u: Lipanj 02, 2014, 13:47:44 »
Super :)

Skinulo mi 80 posto igre, još malo pa  šofe1

Offline Praetorian

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1175 u: Lipanj 05, 2014, 10:06:58 »
Da napisem malo dojmova nakon par sati igre. Igram na gamepad i dobro mi je s njim igrat. Isključio sam sve pomoći osim TC kojeg držim na 1 zasad. Naravno igram s kokpit kamerom jer tako imam najbolji osjećaj dok vozim auto. Broj staza i auta je ogroman, ima stvarno svega. Predobro mi je gledat replayeve, baš mi je užitak gledat ponašanje auta koja su odlična. Najzabavnije mi je vozit karting aute, baš su super napravljeni. Photomode je isto vrhunski, tek u njemu vidim koliko su auto zapravo puni detalja. Jedino su japanci mogli mislit i na nas europljane gdje je volan s lijeve strane, al nije neki minus ni što je s desne. Jako sam zadovoljan igrom i količinom sadržaja. Propustio sam 5 naslova iz serijala i ovo mi je prvi susret s GT. Nadam se da ću PS4 nabaviti prije pa da više ne propustam ovako dobre stvari.

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline Praetorian

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1176 u: Lipanj 07, 2014, 20:42:29 »
Odličan mi je GT6 što ga više igram, jedino GT7 mora pod hitno uvesti damage model. Znači da dijelovi fcaju i takve stvari, to je MUST HAVE!

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1177 u: Lipanj 08, 2014, 22:28:53 »
i zvuk popravit pod hitno

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1178 u: Lipanj 09, 2014, 20:01:51 »
Još par dana i ja nabavljam PS3 i igrati ću, ako se tako može nazvati, ovo remek djelo. Jedva čekam. Nemogu dočekati da uđem u igru. :)
@Praetorian
Ova muha u tvom opisu, svaki put kad je vidim mislim da je prava, sada skoro udario u monitor.  cer1njo
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Praetorian

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1179 u: Lipanj 09, 2014, 21:23:23 »
I je prava, ima i ime  ;D

Budeš vidio kak je dobra igra kad zaigraš, samo se pripremi na skidanje patcheva. Veliki su dosta.

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1180 u: Lipanj 09, 2014, 21:28:35 »
Koliko Gb patch-eva ima? Download mi je 1 Mb/s, valjda preko noći uspije?
Kako se zove muha?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1181 u: Lipanj 09, 2014, 21:45:58 »
Iako ti je internet banana, ne bi trebao imati problema. Taman i da ti se ne uspije preko noći sve downloadati i instalirati, šta, čekat ćeš još malo...

Sveukupno ima preko 5 GB, možda i preko 6 GB updateova.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1182 u: Lipanj 09, 2014, 21:51:49 »
Ma brzo će to meni, 4 do 5 sati. Bitno da se igra. :)
EDIT: Download mi je 9 Mb/s, ali kada skidam onda je na 1 Mb/s.
« Zadnja izmjena: Lipanj 12, 2014, 15:36:49 od manjamax »
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Praetorian

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1183 u: Lipanj 12, 2014, 19:43:26 »
Super brzina 9mbs, al kak ti skida samo 1 mbs, imaš max tv ili nešto drugo ?

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1184 u: Lipanj 12, 2014, 20:12:17 »
Iskon. Tako je bilo kad smo se doselili, ali o mi je i dovoljno. Skinuti će mi se svi Update-ovi preko noći i ujutro igranje. :)
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna