Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 292396 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1185 u: Lipanj 12, 2014, 20:47:13 »
a ime muhe....... dsmoker

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1186 u: Lipanj 17, 2014, 19:02:08 »


Koja je ovo staza? kadt1kažem

(odgovor znam, ali pitam vas)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1187 u: Lipanj 17, 2014, 19:05:05 »

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1188 u: Lipanj 17, 2014, 19:21:18 »
Uh, velika, vrlo pozitivna vijest.
Taman pred F1 povratak i GP vikend...

A1 / RB Ring je odlicna staza, o kojoj su dosta podjeljena misljenja.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline speedy56

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1189 u: Lipanj 17, 2014, 19:51:10 »
Hoće li to biti u nekom posebnom DLC-u i malo € ili će se samo skinuti novim (free) updateom?

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1190 u: Lipanj 18, 2014, 12:46:00 »
i 3 nova auta su u igri
GT-R NISMO GT3 Nissan GT Academy Team RJN ‘13
Lexus IS F CCS-R ‘11
Toyota TS030 Hybrid ‘12

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1191 u: Lipanj 18, 2014, 13:32:22 »
Gran Turismo 6 - Nissan Concept Trailer - YouTube
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1192 u: Lipanj 18, 2014, 22:35:12 »
imam problema sa licencom S-5, jel ima netko savijet il dva jer ja nemrem bolje od srebra

EDIT: uspio, mislim da mi je jedino kimi brži na frend listi...btw Veyron je smeće od automobila, abomination
« Zadnja izmjena: Lipanj 18, 2014, 23:20:35 od Dooms_Day_Racer »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1193 u: Lipanj 19, 2014, 20:48:02 »
PD je napravio novi website,

 PIT STOP

Vjerojatni povod je bio cijeli podforum na GTP s pitanjima communityja za Kaza, na koje je Kaz poceo odgovarati preko blogova na novom websiteu.

Pozdravljam ovu odluku, trebaju se pribliziti zajednici.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1194 u: Lipanj 20, 2014, 19:38:59 »
Evo, završio prvu License, sada sam na B. Ima ono prije B, nešto tamo polažeš za B, sve sam Gold dobio. Uživam u igri, zabavna je. Završio Goodwood Festival of Speed, s Alpine brončana, KTM X-Bow srebrna, a i s Ferrari Dino srebrna.
Igram samo s Traction Control 1 i ABS 1, ali ABS ću isključiti.
Igra mi je malo prelaka, jel to samo na početku ili ima u postavkama za namjestiti da bude teže?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1195 u: Lipanj 21, 2014, 13:28:43 »
ja sam blizu platine, riješio sam sve teže, onaj S-5 me razjebo, jebote Bugatti Veyron kad neće skretat skoro ni malo

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1196 u: Lipanj 21, 2014, 23:29:43 »
Može neki savjet za početnika?
Kada da počnem kupovati aute? Imam oko 150 000 Cr, ali ne znam jel mi treba, jer dobijam one besplatne aute poslije svake dozvole.
Teško je birati izmeðu 1200 automobila....

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1197 u: Lipanj 22, 2014, 00:53:38 »
iskreno igru možeš završit sa 3 auta, al ak si ko ja i želiš ih imat što više i igrat se s njima u photomode-u onda je uvijek dobro vrijeme za novi auto :D

Offline Wulf

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1198 u: Lipanj 22, 2014, 15:54:13 »
Ja sam u GT4, znam da nije neka usporedba il tak nekaj... Kupio rabljenu RX7 ak se ne varam iz '86.
Naravno poslije sam kupovao sve nove aute kak sam zarađivao pare, ak mi se nije dalo bacit lovu na neki auto zbog par utrka, kupio sam isti taj rabljeni.
Sa svojom RX7icom sam se raceao di sam mogao, ako je baš trebalo koristio samo novi auto. Naravno zbog klase, snage, etc
Ali ja općenito kad tak nekaj igram prvi auto nikad ne prodam, ako treba sredim ga do kraja i vozim ga kad god je moguće. Znači neki eventi koji su open class il tak nekaj..

Kupi si neki auto koji si oduvijek htio, da se tak izrazim. I onda vidi kako ti se otvaraju eventi i kak ti ide s lovom i tak kupuješ aute. Ja bi iskreno kupovao neke samo za photomode iako ih ne bi mogao raceati negdje ili nemaju svoje evente.

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1199 u: Lipanj 22, 2014, 16:14:02 »
Kupio sam Mitshubishi Lancer Touring Car, mislim da se zove, pitao tatu, jer je on stari GT fan. Auto uništava, zaljubljen sam.

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna