Autor Tema: Gran Turismo 6  (Posjeta: 294396 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1260 u: Prosinac 08, 2014, 06:21:15 »
POnekad se tak nasmijem stvarima koje pišeš  cer1njo

Baš. Nego manjamax, počni pisat kao da imaš godina koliko imaš, a ne 6 pliz.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1261 u: Prosinac 09, 2014, 21:51:21 »
Baš. Nego manjamax, počni pisat kao da imaš godina koliko imaš, a ne 6 pliz.  ;D
Pišem kako pišem. Bar nasmijavam ljude. :D

Došao do Classic utrke, mislio sam da je karting težak....
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1262 u: Prosinac 10, 2014, 01:49:30 »
Pišem kako pišem. Bar nasmijavam ljude. :D

Došao do Classic utrke, mislio sam da je karting težak....

nedaj se i uživaj,ja sam tak krenuo s gt5 i igrao  oboje i gt6,a sad gt6 i drive club,opet su mi prsti odrvenili od kontrolera

vozi i uživaj šofe1
godine nisu važne p1va kava1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1263 u: Prosinac 15, 2014, 09:38:26 »
Jučer u Sancta Domenici kupio GT6: Anniversary Edition u običnoj kutiji za 99 kuna ;D cer1njo

Inače je koštao 199 kuna, a toliko ne bih dao za tu igru. A pazite, 100 kuna koštaju rabljeni GT6, ovako sam ga kupio novog, nedirnutog. Dakle, cijena je bila stvarno neponovljiva i morao sam ga kupiti. Kad budem u prilici, skidam igru (20+GB), updateove i DLC-e (9.5GB) i ažuriram sustav (200MB). Nevjerojatno koliko je igra teška. I još nije kompletna, a mislim da neće ni biti. Siguran sam da će skidanje i instaliranje trajati barem 6h.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1264 u: Prosinac 15, 2014, 18:08:30 »
Jučer u Sancta Domenici kupio GT6: Anniversary Edition u običnoj kutiji za 99 kuna ;D cer1njo

Inače je koštao 199 kuna, a toliko ne bih dao za tu igru. A pazite, 100 kuna koštaju rabljeni GT6, ovako sam ga kupio novog, nedirnutog. Dakle, cijena je bila stvarno neponovljiva i morao sam ga kupiti. Kad budem u prilici, skidam igru (20+GB), updateove i DLC-e (9.5GB) i ažuriram sustav (200MB). Nevjerojatno koliko je igra teška. I još nije kompletna, a mislim da neće ni biti. Siguran sam da će skidanje i instaliranje trajati barem 6h.

kupio igru i još skidaš igru?

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1265 u: Prosinac 15, 2014, 18:48:12 »
Kupio jesam ali skidat ću ju kad budem mogao, za tjedan dana otprilike.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1266 u: Prosinac 15, 2014, 23:22:42 »
onda nisi kupio br disk-nego online ono pa skidanje?
ja sam uvjek za ono,u mojoj ruci,fizički,nek skuplja prašinu,ne vjerujem baš čuvanju na hardu,mada imam pun kufer tog thumbs1

btw-niko ne spominje izazove na gt6,mad sam brzo gotov  s većinom,morao sam uzet chapya i to 2j da bih u laguni pobjedio,to mi se dugo ni desilo,da sam morao više puta ulazit u trku,a da nisam poobjedio,osim nringa,dok je bio,znao sam po 5,6 auti zmjenjat  i većinom guštat i pobjeđivat

kak mi fali ring i enuranc utrke šofe1
« Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2014, 23:26:38 od radici »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1267 u: Prosinac 15, 2014, 23:30:45 »
@radici
Jučer u Sancta Domenici kupio GT6: Anniversary Edition u običnoj kutiji za 99 kuna ;D cer1njo
To si nekako uspio fulati?  :P

Koliko traje (vremenski i po krugovima) najduža utrka u offline GT6?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1268 u: Prosinac 16, 2014, 02:08:19 »
sad si me našao....????
mislim da imaju trke od 15 min,ak se dobro sjećam,nisam dugo vozio ofline šofe1

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1269 u: Prosinac 16, 2014, 16:22:40 »
vidim nekaj na gt planet,kao povodom nove godine,ak sam dobro shvatio.......

i dalje nema endurance na gt 6

kazo,kazo cry1 jaad

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1270 u: Prosinac 16, 2014, 22:47:40 »
Da, pripreme za Božić u punom jeku, sutra dolazi novo održavanje / priprema za novi DLC s Chapparrallom kao novim autom. Možda i još ponekoj novosti kojoj smo se nadali.

Start: 17/12/2014 04:00 GMT
Finish: 17/12/2014 06:00 GMT

Napravio veliko ažuriranje dviju temi:
1) Lista GT6 vozača i njihove periferije
2) Lista GT6 igrača (boje i brojevi na autima)

Daleko je to od dovršenog, barem trećinu ljudi koji su na popisu bi trebao ili maknuti ili promijeniti neke podatke u tablicama. Pa sad, ako mi se tko javi, promijenit ću. Ako ne, ništa. @radici ima da mi se javiš za podatke u objema tablicama. Za tebe jedino znam 100% da igraš.
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2014, 23:02:29 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1271 u: Prosinac 17, 2014, 01:36:15 »
DFGT,   Anniversary Edition,radici63
kaj te još zanima?
kaj chapy u dlc? kupiti mus?

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1272 u: Prosinac 17, 2014, 16:30:52 »
Uvršteno, još samo broj i boju koju koristiš u online utrkama.

Došao i update, koji je zapravo sranje.Glavno da ima preko pola gige...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1273 u: Prosinac 17, 2014, 21:35:31 »
chapy sloro ko i red bull,jedva skinuo zlato,iz neznam kolko pokušaja,very interesant

novi ring,zadatak isto za napatit se,pa pazite taktike,neću vam odat s čim i kak ,ak ne pitate,,

new vižn,nekak mi spor ,nakon chapya,i tam tek do srebra,moram nekaj ostavit za sutra

sve u svemu-dobra zabava za sedam dana,kolko vidim obećali  i  božićnu bajku p1va hug1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6
« Odgovori #1274 u: Siječanj 03, 2015, 13:38:36 »
GT6 ukratko?

1) Sve kakav je zapravo GT5 mogao i trebao biti. Izuzev nekoliko bitnih stvari koje su izbacene.
2) Prelagan i cini mi se kratak.
3) I kao takav mi pruza zabavu preko photomodea, novih auta i staza.

Trenutno na 52% prijedjenosti igre, za sto mi je trebalo 18 sati.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.