Autor Tema: The Dark Knight Rises  (Posjeta: 26303 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #75 u: Kolovoz 11, 2012, 15:53:33 »
Evo i ja ga opet pogledao, te ću reći da na drugo gledanje je još uvijek sjajan film, ali mislim da mi je ipak lošiji od prethodnika. Možda i od oba... Ugl, idem u onoj temi detaljnije  p1va
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #76 u: Kolovoz 19, 2012, 11:02:31 »
Jučer ponovo bio u IMAX-u. Što zbog sebe, što zbog nečakinje.
Sa svim postovima u ovoj temi odgledao film i na svoju sreću osjećao se tokom čitavog filma kao da ga gledam prvi put.

Savršen film kojem je svaka mana jebena picajzla. Možda me najviše zasmetalo što nema krvi, ali i preko toga sam prošao. Svaka scena koju sam emotivno doživio prilikom prvog gledanja imala je isti intenzitet prilikom drugog gledanja. Jedna kul scena mi je promakla prilikom prvog gledanja, a to je kada Wayna počnu novinari fotografirat.

Možda je kriv IMAX, ali zvuk i soundtrack mi je možda i najvažniji dio ovog filma.
Što se tiče likova, apsolutno su mi još više sjeli sa drugim gledanjem, pogotovo Bane, savršen je.

Da nemam decimale, film bi bio čista desetka, ovako čvrsto utabanih 9.6
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline igzyy

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #77 u: Kolovoz 20, 2012, 11:28:57 »
Ljudi ja riskiram 30kn idem opet gledat....


Da su prethodna bolja od ovog i da je fokusirano na Bane...  DA!
ljudi pa kaj Vam je...?
Jedinica i dvojka su bila još upoznavanje batmana, zapravo sve se vrtilo oko toga da upoznamo batmana i konačno jednog Jokera i onog two face.
No neznam koliko Vas zna da u batmanovoj istoriji po comicbook-u Bane je jedini koji je superiodan protivnik.....  (Batman Jokera pojede kao i ostale do sada no Bane...   :P)

Neču u detalje jer ima još ljudi koji žele pogledat batmana, no ovaj treći nastavak je stvarno detaljan i po meni predobar da bi bio istinit.

http://en.wikipedia.org/wiki/Bane_(comics)

Bane - Batman Wiki

The Dark Knight Rises Official Movie Trailer Christian Bale, Batman Movie (2012) HD

Offline Cole™

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #78 u: Kolovoz 20, 2012, 11:34:53 »
Ne kužim baš tvoj post.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #79 u: Kolovoz 20, 2012, 11:52:15 »
Valjda odgovara onima koji vele da je previše fokus na Baneu
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #80 u: Kolovoz 20, 2012, 12:05:32 »
Ma vjerojatno meni jer sam ja to spomenuo, ali ocito nije procitao do kraja post.
Pisao sam o zakljucima koje sam donosio u prvih sat vremena i na kraju lijepo naveo da sve ima smisla tj. da je odlicno kao cjelina.
Bane je odlican i znam da je mnogima nakon ovog filma najbolji negativac svih vremena. Meni je tesko odabrati jer u Batman univerzumu ima previse dobrih negativaca, neki nazalost nisu ni spomenuti kroz film jer se nisu uklopili u Nolanovu "realisticnu" viziju.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 20, 2012, 12:07:30 od Thergothon »

Offline Cole™

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #81 u: Kolovoz 20, 2012, 12:08:19 »
Kako bi rangirao trilogiju?  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #82 u: Kolovoz 20, 2012, 12:17:00 »
Uf, jako tesko pitanje - to dovoljno govori o kvaliteti trilogije  sm1jeh
Planiram napisati detaljan post s dojmovima o citavoj trilogiji u temu "Batman Filmovi"
Trenutno mi se ne pise, al bude tijekom tjedna.
Naravno, ocekujemo isto i od tebe  thumbs1

Offline Praetorian

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #83 u: Kolovoz 20, 2012, 12:19:33 »
Mene je zeznulo kod prvog Batmana to što sam mislio da će film biti po stripu, pa sam ostao razočaran filmom. Ali kad sam dao filmu drugu šansu film mi je jako dobar, dosta se dobro Batman uklopio u real life.

A sad ja bi volio da se netko uhvati novog filma od Batamana i da napravi film po stripu, tako da imamo dva pogleda na Batmana, onaj   
Nolanov i Batmana kakav znamo iz stripova i crtića. Igre Batman AA i AC bi trebale motivirat nekog redatelja kako napravit odličan film po stripu. Oni prijašnji Batmanovi mi nisu baš dobri, može se to bolje napravit.

Offline igzyy

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #84 u: Kolovoz 20, 2012, 12:28:01 »
Da malo smo se pogubili....


Ma ja sam htio reć da nemam ni jednu zamjerku na film, jer kada bi išli drito po strpitu onda bi to išlo za djecu, ovako je to vrlo ozbiljno i gledano na "reallife"  ako me kužite.

Stvarno do sada ovaj Batman je naj-naj do sada, ono prije je sve drito "drek", baš sam neki dan gledao i smijao se ekipi.... ovo je fakat smijeh nasuprot ovoga, ovdje su glumci, scene, kostimografija, glazba, efekti i sve što može stat u jedan film.


Offline Thergothon

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #85 u: Kolovoz 20, 2012, 12:32:30 »
Nolanov koncept je po meni pun pogodak i JAKO tesko ce netko to nadmasiti.
Ima puno ljudi koji ne vole strip junake i takav pristup u filmovima. Nolan je uspio cak i takvim ljudima pribliziti taj univerzum i oduseviti ih. Evo, ja osobno spadam u tu skupinu i tek od Begins-a sam poceo istrazivati detaljnije preko stripova, interneta itd.
Kroz igre se taj stripovski autenticni stih moze puno bolje prenijeti na publiku. Bilo je filmskih pokusaja, ali svi su osrednji.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #86 u: Kolovoz 20, 2012, 12:35:36 »
Planiram napisati detaljan post s dojmovima o citavoj trilogiji u temu "Batman Filmovi"

Ajd da ne budem jedini  :P
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.