Autor Tema: Najbolja igra koju ste odigrali do sada  (Posjeta: 12390 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« u: Kolovoz 05, 2012, 01:36:47 »
Možete tu nabrojat igre kao što piše u naslovu koje su vas potaknule na suze i koje su vam bile jedne od boljih igara današnjice.

Najemotivnija je meni Definitivno MoH 2010+ savršen soundtrack a daleko najbolja igra mi je Pes. Uživam u njoj od kad znam za sebe. Prvo s PS1 pa PS2 i sad na PC-u :)
« Zadnja izmjena: Kolovoz 05, 2012, 14:46:24 od Kole »

Offline domoALIVE

  • Alone on the Road
  • **
  • Postova: 88
  • Total likes: 0
  • "Frankly, my dear, I don't give a damn"
Odg: Najemotivnija/najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #1 u: Kolovoz 05, 2012, 12:59:49 »
Najemotivnija Mafia 2  cry1 cry1 ,najbolja FIFA 2012

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najemotivnija/najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #2 u: Kolovoz 05, 2012, 14:38:02 »
Mislim da je malo preopširna tema a i ima već nekih sličnih. Da bude samo najemotivnija?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Najemotivnija/najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #3 u: Kolovoz 05, 2012, 14:46:09 »
Može, Može.  thumbs1

Offline Praetorian

Odg: Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #4 u: Kolovoz 05, 2012, 16:29:10 »
Teško je reći koja mi je bila najbolja, ali prvo mi na pamet pada Star Wars Knights of the Old Republic i Mafia I.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #5 u: Kolovoz 05, 2012, 16:51:28 »
Moram ovih dana malo se posvetiti moderiranju i srediti malo neke stvari na ovom forumu. Kako sam picajzla imam ideje za urednost, a sad hoće li ih se tko pridržavati, ne znam... No ionako u ovom podforumu vieš nisam mod pa ništa, u ovoj temi ću se prikloniti trendu  ;D

Najbolja - Mass Effect. Najemotivnija - isto. Vidi vraga  ;D

Zapravo, lažem, Mass Effect 3 mi je emotivniji, ali s vremenom možda odlučim da mi je trojka i najbolja isto. Za sad je još friška i treba još jedan prelazak da stvari skroz sjednu na mjesto  sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cave Johnson

Odg: Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #6 u: Kolovoz 07, 2012, 19:55:34 »
Mafia 1-The city of lost heaven.
Karakterizacija likova u toj igri je savršeno odrađena.
Zatim treća sezona Sam and Max.Neočekivan završetak.

EDIT:Tek sam vidio da je riječ o najboljim,ne najinovativnijim igrama.
         Stoga bih dodao Half Life serijal,Batman Arkham Aslyum/Arkham City,Deus Ex 1,Civilization 3.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 07, 2012, 20:03:52 od Cave Johnson »
Why do we all had to wear those ridiculus ties?

Offline Briatore®

Odg: Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #7 u: Rujan 10, 2012, 14:12:33 »
Najbolja igra...so obzirom da je najsvježija ova generacija onda ćemo tako...sportska? F1 2011 za sada. Generalno? Većina onog što je u kolekciji...RDR, Heavy Rain, Uncharted 2, Alan Wake, Deus EX HR, GTA IV sa epizodama, posebice balada o Gay Tonyju. BioShock, Fallout 3, otišli su sati, tjedni, mjeseci na bauljanje wastelandom... sm1jeh

Offline ManTheRamparts

Odg: Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #8 u: Rujan 10, 2012, 15:24:18 »
Najbolja - Baldur's Gate 2/Fallout 2
Najemotivnija - Metal Gear Solid serijal

Daljnja rasprava je suvišna.

TOČKA  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #9 u: Rujan 10, 2012, 17:50:18 »
Mass Effect 3 mi je emotivniji

Baš nedavno krenuo ME 3, bome mi se čini jako emotivan, više nego prethodna 2. Mislim da ću do kraja igre plakat ko kad sam gledao SW episode III.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #10 u: Rujan 10, 2012, 18:31:35 »
Vjeruj mi budeš  kadt1kažem

Pogotovo ako si se vezao za _ _ _ _ _ _ _    _ _ _ _ _ _ kao i ja  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #11 u: Rujan 10, 2012, 21:09:37 »
Ja sma se vezao za ove dvije osobe najviše shy1 shy1


Ma biće suza sigurno do kraja igre. Jer igra ima dobitnu kombinaciju: Tužne scene+fantastična muzika=suze. Isto kao i kod SW ep III ta kombinacija me je otjerala u plač ;D

Offline DogZy

Odg: Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #12 u: Rujan 10, 2012, 21:25:17 »
Ma vas treba potirat u vojsku! Pa bi vidili kako bi onda plakali cry1 cer1njo cer1njo

Najbolja?
Nije da sam se nesto naigro jer se ne smatram onim pravim gamerom, ipak sam dosta ogranicen financijski. Dok se ne osamostalim ;)... GTA San Andreas i GT4. Uglavnom, u nazivu imaju GT, inace nista ;D
Ne znam, toliko dobro napravljen GTA da je to cudo. Nekima je mozda bolji Vice City, nekome IV ali za mene nema boljeg od San Andreasa. Zasto? Okruzje, tri grada, planine, rijeke, area 51, marine, buggyji, avioni, lowrideri, teretane, lude misije, vozacke skole, ubijanje s buketom cvijeca, polja trave, geta, hillbillyji i HC rednecksi, compton, osvajanja teritorija, grafiti, potjera 6 zvjezdica dok haras s tenkom, stunt jumpovi, glupiranje s glitchevima, bugovima i smijesnim situacijama. Ovo su samo neke od slika koje docaravaju kako je ta igra genijalno izvedena.
GT4 - ne zelim uopce o njemu pricati cer1njo
« Zadnja izmjena: Rujan 10, 2012, 21:31:15 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Death_rattle

Odg: Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #13 u: Rujan 10, 2012, 21:57:32 »
Jedne od najboljih - uz GT4 bi to bio Deus Ex  ave1..ok, složit ću se s kolegom iznad i pribrojit San Andreas tome jer sam godinama se guštao isprobavajući svašta, istražujući tu mapu koju znam bolje nego vlastiti kvart itd itd. Uff..dođe mi da opet instaliram i krenem igrat :)
Najemotivnija - MGS. Filmično iskustvo. Dovoljno je reć da zbog toga sam igru odigrao više od 30 puta i nikad mi nije dosadila, što ne mogu reći za nastavke.

Offline buby0706

Odg: Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #14 u: Rujan 10, 2012, 22:46:58 »
Dark Souls  i  Demons Souls   kava1