Autor Tema: Najbolja igra koju ste odigrali do sada  (Posjeta: 11187 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #15 u: Rujan 10, 2012, 22:56:33 »
Dark Souls  i  Demons Souls   kava1
Hands down za ove igre, meni su u top 5 RPG igri i vjerojatno u top 10 naj igri ikad. Ali glede RPG-a - jedan je Baldur dvojka i jedan je Fallout 2. Od njih mi definitivno nisu bolji, ali od ostatka - jesu.  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #16 u: Rujan 10, 2012, 23:02:47 »
Već sam rekao svoje o najboljoj (sveukupno) i najemotivnijoj, ali može se tu puno još filozofirati  ;D

Najbolja gameplay mehanika - Vagrant Story

Najbolja priča - Killer 7

Najbolje "ono nešto" (nije najbolja ali je svejedno najigranija i bit ću uvijek) - Mega Man

itd itd...
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Najbolja igra koju ste odigrali do sada
« Odgovori #17 u: Rujan 13, 2012, 06:37:53 »
Huh tu bu bilo svađe u mojoj glavi/srcu jer nekako neznam ni sam kaj mi je najdraže/najbolje jer se nemrem baš odlučiti, ali ajde navest ću par igara pa subjektivno izdignut jednu.

Commandos 2 - dugo vremena bila najdraža igra iako sam je prešao samo jednom, ali svaki segment igre pamtim kao da sam ju prešao mnogo puta.
Half-Life 2 - revolucionaran FPS za mene, kompletna i zaokružena igra koja me jednom zauvijek osvojila.
GTA IV - možda najbolji engine ikad i ponajbolja sandbox igra, remek dijelo igrače industrije.
Portal 2 - digitalno savršenstvo.
Forza Motorsport 4 - najbolja racing igra ikad.
Syberia 1 i 2 - gledao bi ih kao cijelinu, jer su praktički iste igre podjeljene na dva dijela.
Batman Arkham City - Remek dijelo Rocksteadya. Gameplay i cjelokupna prezentacija na najvišoj razini. Najbolja akcijska avantura koju sam igrao.
Uncharted 2: Among Thieves - Brži, bolji, jači od svoga predhodnika i nasljednika, te jedna od najdražih i najboljih igara koje sam igrao.

Ladies and gentlemen, the winner of the best game i've been play isssss Batman Arkham City.

 shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB