Anketa

Da li pušite?

Da.
2 (10%)
Uglavnom ne, ali znam zapaliti.
3 (15%)
Ne.
15 (75%)

Ukupno Glasova: 20

Autor Tema: Da li pušite?  (Posjeta: 20022 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Da li pušite?
« u: Kolovoz 06, 2012, 18:31:56 »
Sve je jasno. Uz glasovanje bi bilo poželjno objasniti svoj stav.
-------------------------------------------------------------------------
Probao u više navrata i ne vidim ništa posebno u tome. Tu i tamo u društvu, više onako iz gušta ali rijetko uglavnom. No davati pare za trovat se mi ne pada na pamet.

Offline s2000

Odg: Da li pušite?
« Odgovori #1 u: Kolovoz 06, 2012, 18:35:28 »
Mrzim i smeta me dim od cigarete i zato nepušim niti planiram

Offline Kole

Odg: Da li pušite?
« Odgovori #2 u: Kolovoz 06, 2012, 18:37:51 »
Svi mi apsolutno u obitelji puše. Meni se to jednostavno gadi, fakat ne vidim kaj ljudi vide u tome. Samo sebi štete i troše novac na čistu glupost. Makar sam sportski tip ali opet ne voli mvidjet curu s cigarom u čubama i ful mi je to odvratno. Svi koji su pametni neće nikad zapalit, bar ja znam da neću i ne mislim  thumbs1

Offline CROKiXi

Odg: Da li pušite?
« Odgovori #3 u: Kolovoz 06, 2012, 18:38:42 »
Probao jednom, ali srećom mi uopće ne paše,čak mi počelo i smetati...trovati si život a za to davati pare- nema smisla... uostalom tek će mi bit 17.
moj stari je pušač i malo je bacio računicu na papir i otprilike je izračunao da mjesečno zdimi cigareta za prosječnu ratu kredita za neki stan ili auto, ako bi to gledao kroz 10 godina,karikiram može imati novog Golfa peticu/šesticu..
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Praetorian

Odg: Da li pušite?
« Odgovori #4 u: Kolovoz 06, 2012, 18:46:44 »
NE.

Offline Thergothon

Odg: Da li pušite?
« Odgovori #5 u: Kolovoz 06, 2012, 19:12:53 »
Tema je jako dvosmislena  cer1njo

Ne pusim  dsmoker

Offline ManTheRamparts

Odg: Da li pušite?
« Odgovori #6 u: Kolovoz 06, 2012, 19:22:52 »
Nope.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Da li pušite?
« Odgovori #7 u: Kolovoz 08, 2012, 01:08:58 »
Tema je jako dvosmislena  cer1njo

Čini se da samo tebi cer1njo

Ne. Ne podnosim cigarete i osobno ih smatram jendom od najvećih gluposti koje je čovjek izmislio. Zašto? Jer su besmislene. Alkohol kužim. Drogu isto kužim, ono, bila dobra ili ne, ima nekog smisla, ali cigarete nemaju jer ne daju nikakav efekt, nego te doslovno truju, za njih isto tako se može reći da doslovno bacaš pare u dim, smrde.... a cure koje puše... imao sam sreće da sam smao jednom poljubio takvu i ono, fuj mi je  cry1


No mogu reći da imam sreće s obzirom da mrzim cigarete - nitko u obitelji mi ne puši, niti nitko od bližih, pa čak i šireg kruga frendova. Zapravo mogu nabrojati na prste jedne ruke ljude sa kojima imam nekog kontakta a da puše što je čudno jer van njih imam dojam da svi puše, svatko koga sam "upoznao" pored ovih stalnih kontakata, puši. Na jednom poslu koji sam kratko radio prošlo ljeto npr, bilo nas je 9. Jedini sam nepušać bio, a takav omjer je jako sličan gdje god se pojavim. Možda se mi nepušači privlačimo nekako  cer1njo

Inače, pušile su dvije osobe u obitelji. Deda i stara. No deda je umro baš od cigareta - pluća se napunila katranom, ugušio se od toga, tako nešto, ne znam točnu dijagnozu - prije 5 godina je to bilo, i od tad je istog trena i stara prestala pušit (njen je stari bio taj deda)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Da li pušite?
« Odgovori #8 u: Kolovoz 08, 2012, 01:12:16 »
A znači jesi ? To je bila sreća ili znatiželja ?  cer1njo
Ovo kaj si zbaril curu koja je pušila.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Da li pušite?
« Odgovori #9 u: Kolovoz 08, 2012, 01:16:40 »
Izlazak. Bio pijan i pohotan. Ona isto, cijelu večer ju nisam vidio sa cigaretom pa nisam ni znao da puši, dok nismo došli do nje doma, tada je zapalila, a ja osjetio kako je to. Ne znam, skroz mi pokvarilo doživljaj - mislim okus u ustima samo, ostalo se nije pokvarilo  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Da li pušite?
« Odgovori #10 u: Kolovoz 08, 2012, 01:17:59 »
Izlazak. Bio pijan i pohotan. Ona isto, cijelu večer ju nisam vidio sa cigaretom pa nisam ni znao da puši, dok nismo došli do nje doma, tada je zapalila, a ja osjetio kako je to. Ne znam, skroz mi pokvarilo doživljaj - mislim okus u ustima samo, ostalo se nije pokvarilo  ;D
Ja još nisam probal nit ne mislim zbarit curu a u ustima kugla dima. Ništa od toga  cer1njo

« Zadnja izmjena: Kolovoz 08, 2012, 01:20:00 od Kole »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Da li pušite?
« Odgovori #11 u: Kolovoz 08, 2012, 01:23:10 »

Mislim da sam gore sve već rekao  kadt1kažem ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Da li pušite?
« Odgovori #12 u: Kolovoz 08, 2012, 01:24:03 »
 ave1

Offline Thergothon

Odg: Da li pušite?
« Odgovori #13 u: Kolovoz 08, 2012, 01:48:22 »
Možda se mi nepušači privlačimo nekako  cer1njo

Izgleda da je to istina, mogli bi preimenovati forum u: "CroSimRacing - samo za nepusace"  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Da li pušite?
« Odgovori #14 u: Kolovoz 08, 2012, 09:34:22 »
 cer1njo cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.