Motorsport > Općenite teme

Slika dana

(1/269) > >>

DogZy:
Tema koja služi kako bi stavljali slike koje vama ili nekom drugome nešto znači, ili koja je obilježila taj dan po vašem mišljenju kadt1kažem. Nema ograničenja kakve slike moraju biti- stavljajte slike auta, motora, sve s kotačima i motorom... I  sve što ima neke veze s time. Stavljajte jednu sliku u postu, ipak je to slika dana, a ne slikokaz.

Pa da započnemo:


Famozno pretjecanje koje je Senna napravio na Casio zavoju protiv Prosta na Suzuki 1990.

Kole:
Gledao 7 svijetskih čuda na Nationalu i jednostavno ostao zapanjen.
Giza  ave1

CROKiXi:
Vrijeme kada su rallyom vladali pravi monstrumi od automobila (grupa B  ave1) i kada su utrke bilo najposjećenije, ali i najopasnije za gledatelje..

DogZy:
Uu kakav pronalazak pajo thumbs1

Za grupu B bi sigurno bio ovako blizu opasnosti. šofe1

Shimmy:


Gledao malo slike Anne Hathaway, tj tražio neke u dobroj rezi za wall, pa naletio i na ovo. Inače mi je prekrasna, ali ova slika - savršena! Sve na njoj mi se sviđa, tj ima mi prelijepo lice, a ovdje još kako je našminkana i poza, ako se mene pita, ne može ženstvenije od ovog  hug1


BTW - dobra tema, samo se nadam da ne bude zaspamana. Tj, nadam se da će svatko staviti stvarno samo jednu sliku po danu  p1va
Plus, smatram da je dobra praksa ovako staviti i komentar, jer slika kao slika možda nekome drugome ne znači nešto pa je lijepo vidjeti zašto je dotičnom članu baš "slika dana". Ideja nije moja, samo sam slijedio dosadašnja 3 primjera ali bilo bi dobro da se tako i nastavi  sm1jeh

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju