Autor Tema: Slika dana  (Posjeta: 277994 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Slika dana
« Odgovori #255 u: Veljača 04, 2014, 23:50:14 »
Orgasm level: max



Sa skupa šeika u Bahreinu.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Slika dana
« Odgovori #256 u: Veljača 05, 2014, 01:32:33 »
E šta oni znaju o autima?  :P kadt1kažem

Offline DogZy

Odg: Slika dana
« Odgovori #257 u: Veljača 05, 2014, 10:55:36 »
Hehe, pa ono.. mozda nesto malo i znaju. Cim vidim Cobre, McLaren F1, Miuru i CLK GTR AMG :P
Ovo je samo jedna slika od njih barem sto iz albuma nekog tamo lokalnog fotografa. Genijalan set genijalnog autora, bez obzira na aute... Budem ovih dana stavljao slike u temu pa cete vidjeti thumbs1

Btw, ne mogu se nikako odluciti koji stupac bih uzeo da mogu, naravno. F40 s Miurom ili F1 s Reventonom. F1 mi je medu najdrazim superautomobilima, dok je kombinacija F40 i Miura jednostavno bozanstvena.
Ajd da su redovi u pitanju, uzeo bih nama desni s F1, F40, CLK, Cobrom i ludim Porscheom kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Slika dana
« Odgovori #258 u: Veljača 05, 2014, 11:42:15 »
Ma imaju dobar ukus, zezam se malo, iako opet se pitam koliko oni cijene te aute (ili bilo koje druge stvari) kad leže na nafti. Možda ih podcjenjujem, omalovažavam, a možda se varam, nezzz.....  hmm
Možda ih rasno podcjenjujem jer ipak su do nedavno znali samo za deve.  :P

Offline DogZy

Odg: Slika dana
« Odgovori #259 u: Veljača 05, 2014, 12:25:16 »
Slicno i ja razmisljam.
Hvalisanja ima najvise, ali se nade poneki oktanoglavac. Cijeli taj Bliski istok do prije 30-40 nije znao sto je struja, a sad su se toliko razvili u premalo vremena. Previse toga u premalo vremena, i u tom procesu ne stima puno toga. Sve je to umjetno. Od cega ce oni zivjeti za 30-40 godina, kad (ako) ne bude bilo nafte? Jedino da se bace na obnovljive izvore mogu opstati, a imam osjecaj da im to nije uopce u planu. + da budu centri trzista izmedju zapada i dalekog istoka, Europe i Afrike. Neboderi se grade svaki dan, palace, jahte, umjetni otoci, aerodromi, prometna infrastruktura im je strasna, prosjecni policijski auto im je M3 i Camaro...
« Zadnja izmjena: Veljača 05, 2014, 12:27:09 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Slika dana
« Odgovori #260 u: Veljača 05, 2014, 12:34:43 »
da budu centri trzista izmedju zapada i dalekog istoka, Europe i Afrike.

Od ovoga plus turizma. Prije jedno 2 godine sam našao podatak da je nafta u UAE svega 4% ukupnih prihoda danas
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Slika dana
« Odgovori #261 u: Veljača 05, 2014, 17:54:20 »
Cijeli taj Bliski istok do prije 30-40 nije znao sto je struja, a sad su se toliko razvili u premalo vremena. Previse toga u premalo vremena, i u tom procesu ne stima puno toga. Sve je to umjetno. Od cega ce oni zivjeti za 30-40 godina, kad (ako) ne bude bilo nafte?

meni je ovo fantastično  kuul
stvarno šta će ti jadni ljudi za 40 godina jebote ?

a dok mi o tome pričamo, istovremeno na saudijskom SaudiSimRacing forumu :
Fahim_V12 : jebote, vidi ti tu Hrvatsku, koliko je nazadovala u zadnjih 10 godina. Šta će ti ljudi raditi za, ne 40, nego 4 godine ?



Offline DogZy

Odg: Slika dana
« Odgovori #262 u: Veljača 05, 2014, 18:04:13 »
Mi bismo zapravo bili vrhunske drzave partneri.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Slika dana
« Odgovori #263 u: Veljača 08, 2014, 01:16:08 »


Nastavak bahreinske priče sm1jeh

Btw, ljubitelji auta, svaki dan po internetu vidite na desetke finih slika, a nikad ništa tu ne završi. Ne tjeram vas, ali dosadno mi je da samo ja ovdje stavljam slike jaad Pročitajte prvi post.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Slika dana
« Odgovori #264 u: Veljača 08, 2014, 11:53:34 »
Za ljubitelje trojki.


Offline Wulf

Odg: Slika dana
« Odgovori #265 u: Veljača 08, 2014, 12:31:07 »
Ja mislio sad će golfove stavit neke stjunirane(dik se loadala slika), a opet si mislim i znam da neće biti cer1njo

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline Punisher

Odg: Slika dana
« Odgovori #266 u: Veljača 08, 2014, 13:06:13 »
hnjo fuj ne volim golfovee.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Slika dana
« Odgovori #267 u: Veljača 08, 2014, 15:48:53 »
Ni ja. Sorry Wolf  :P

Nego ja baš danas mislio staviti jednu sliku u temu kad vidim DogZyev post  cer1njo

Enivej, evo je



Imam običaj kad se probudim dok još dolazim k sebi po mobu pogledat neke interesantne stvari i onda na WRC stranici vidio ovo. Instalove  hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Slika dana
« Odgovori #268 u: Veljača 11, 2014, 10:54:14 »

Offline Punisher

Odg: Slika dana
« Odgovori #269 u: Veljača 12, 2014, 22:27:22 »
Mislim da nije bila, ali zaslužuje biti tu imo



i malo mišića

« Zadnja izmjena: Veljača 12, 2014, 22:30:05 od Punisher »