Autor Tema: Forza Motorsport 5  (Posjeta: 134013 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #45 u: Svibanj 23, 2013, 15:43:37 »
Znači launch naslov bude? UUUU iznenađenja li. cer1njo

Offline Jack-Darkman

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #46 u: Svibanj 23, 2013, 21:02:13 »
Da, pravu paniku je MS izazvao sa volanima/kontrolerima. Čitam baš po stranim forumima. Ljudi su spremni se odreć XBone-a i FM5, a i ja sam. Novi engine u novom boxu neće moć čitati sadašnje Fanatec-ove volane (navodno po dosadašnjim saznanjima). Sad, ili će se vraćat Fanatec-ove volane na ugradnju drugog hardware-a, ili će se moć kupit neki vanjski hardware da poveže volan i box ili će uspjet nekim fimware-om to rješit, neznam... Kako kompliciraju da je to čudo  fpalm1

Uglavnom valjda su oni svijesni da će izgubit veliki broj vozača, tako da vrlo vjerovatno ovu tek početnu zavrzlamu ne treba uzet kao gotovi čin. Mislim da će napravit nešto s Fanatec-om za rješavanje slučaja.

Ja već sad ozbljno razmišljam o prelasku na PC, tako da me ovo i previše ne dira. Ako bude bude.  Volan novi za novi box im sigurno neću kupovat, ne samo ja nego i 99% ostalih vozača sa Fanatec-.om.

Offline DogZy

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #47 u: Svibanj 23, 2013, 21:13:24 »


You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #48 u: Svibanj 23, 2013, 23:45:04 »
Da, pravu paniku je MS izazvao sa volanima/kontrolerima. Čitam baš po stranim forumima. Ljudi su spremni se odreć XBone-a i FM5, a i ja sam. Novi engine u novom boxu neće moć čitati sadašnje Fanatec-ove volane (navodno po dosadašnjim saznanjima). Sad, ili će se vraćat Fanatec-ove volane na ugradnju drugog hardware-a, ili će se moć kupit neki vanjski hardware da poveže volan i box ili će uspjet nekim fimware-om to rješit, neznam... Kako kompliciraju da je to čudo  fpalm1

Uglavnom valjda su oni svijesni da će izgubit veliki broj vozača, tako da vrlo vjerovatno ovu tek početnu zavrzlamu ne treba uzet kao gotovi čin. Mislim da će napravit nešto s Fanatec-om za rješavanje slučaja.

Ja već sad ozbljno razmišljam o prelasku na PC, tako da me ovo i previše ne dira. Ako bude bude.  Volan novi za novi box im sigurno neću kupovat, ne samo ja nego i 99% ostalih vozača sa Fanatec-.om.

Potpis.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #49 u: Svibanj 24, 2013, 20:16:36 »
Lik koj komentira na traileru je ovaj - John Hindhaugh

Zanimljivo - moguće da nas očekuje kvalitetan komentator na replayu, to bi bilo fenomenalno!

Odma sam se setil Tiff Needellovih komentara na starom Le Mansu na PS1. cer1njo

Offline DogZy

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #50 u: Svibanj 24, 2013, 20:47:02 »
Radio Le Mans, pa daa kuul
Znao sam da mi je poznati glas.

A Tiff je dao glas i u Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #51 u: Svibanj 24, 2013, 20:55:57 »
I tam je bil, ali samo na tutorialu kolko se sećam.

Na Le Mansu je za vreme utrke imal prave izljeve tipa dok malo izletiš s staze - 'AND HE'S OFF!!!', dok si nekog prestigel znal je lupiti 'WHAT A PERFORMANCE!' i tak. cer1njo

Offline DogZy

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #52 u: Svibanj 24, 2013, 21:08:55 »
 ;D

Da, nisu ga iskoristili do kraja u FCTP.

Na naslovnici FM5 je logo Top Geara, znaci staza je tu sigurno, SIARPC je vjerojatno tu s Kiom si apostrofi di, Jeremy u autovisti,... Sigurno su jos nesto izmislili da bude zanimljivije.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #53 u: Svibanj 24, 2013, 21:14:17 »
Svetla svetle (na traileru i slikama FM5) na autu prvi put u serijalu od FM1 tak da nas (očekivano) najvjerojatnije očekuju noćne utrke i promjenjivi vremenski uvjeti.

Offline DogZy

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #54 u: Svibanj 24, 2013, 21:23:21 »
Sad kad ovo ispadne najbolja simulacija znana covjeku ikada na najnepozeljnijoj konzoli ikada cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #55 u: Svibanj 24, 2013, 21:30:03 »
Samo da razum prevlada, jer ak bum imal novce i zaletim se - lud bum. cer1njo

Al ovo je slabost - dok su u pitanju GT i Forza, pravila ne vrede. cer1njo

Offline DogZy

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #56 u: Svibanj 24, 2013, 21:34:20 »
Hjuj...

Onda se pripremi da te CIA preko kinecta promatra dok ti vozis FM5 lololol
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #57 u: Svibanj 24, 2013, 21:35:22 »
Uh, strašna stvar, baš me zaboli neka stvar dok mi gledaju dlakavu rit. cer1njo

Offline hendrix

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #58 u: Svibanj 25, 2013, 00:25:32 »
Sad kad ovo ispadne najbolja simulacija znana covjeku ikada na najnepozeljnijoj konzoli ikada cer1njo

Tog me opasno strah :) ali ipak nadam se da će nas M$ pozitivno iznenadit sve na E3 ( 0 naprema 10000 ali čuj,šansa je i dalje šansa :) )
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #59 u: Svibanj 26, 2013, 08:48:01 »
Kaj više gledam trailer, to mi je bolji. Na prvu mi baš nije sednul. Na Xboxu sam pogledal trailer kasnije i grafika je brutalna, oštrina je fenomenalna.

Nego - mislite da su to na traileru P. Mueller i M. Rossi? cer1njo

Sivi F1 bi mogel biti P. Mueller kad on uvek vozi takve nijanse, a P1 M. Rossi. cer1njo