Autor Tema: Forza Motorsport 5  (Posjeta: 133982 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #495 u: Siječanj 26, 2015, 16:07:06 »
Kako si ti zadovoljan sa igrom?
Puno sati proveo u njoj?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #496 u: Siječanj 26, 2015, 16:38:52 »
Po punoj cijeni ne, jeftinije ak se more najti - da. Dobra je igra, ali nije ništ mindblowing. Lepo zgleda i dobro se vozi, al se vidi da je launch naslov po dosta mušica. Rađe FH2 uzeti.

Offline Duvorynn

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #497 u: Siječanj 26, 2015, 23:42:36 »
Meni je ok. Kao sto je kolega rekao, nije nista mindblowing, no meni se Horizon bas i ne svida kao alternativa.

Sent from my Sensation using Tapatalk

Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline Cole™

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #498 u: Siječanj 26, 2015, 23:48:30 »
Kakvo je prvenstvo u odnosu na FM 4?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #499 u: Siječanj 27, 2015, 00:10:14 »
Meni bezveze. Totalno bezidejno. Odvoziš 10 utrka u prvenstvu, onda ti se otpre još par bonus utrka u toj seriji i to je to. Onda ponovi isto s drugom klasom.

Puno više vremena sam provel na free race nego tu.

Offline Duvorynn

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #500 u: Siječanj 27, 2015, 08:05:07 »
Da, puno losije od FM4 i FM3. Ne znam jesu li ostali bez ideja ili su pozurivani kao launch naslov. O AI necu ni govoriti, no na HC postavkama, ne da ne smijes grijesiti, nego moras biti Neo iz Matrixa

Sent from my Sensation using Tapatalk

Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #501 u: Siječanj 27, 2015, 12:19:18 »
Ma nisu tak teški na unbeatable, ostavil sam ih za krug dok sam vozil Indycar 50 krugova na Laguna Seci. Samo ne smeš grešiti puno. Ostavil bi ih i više s obzirom da sam imal par greški.

Offline Duvorynn

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #502 u: Siječanj 27, 2015, 12:27:17 »
Da, ako vozis sa istom klasom (LMP protiv LMP), ali ako napadas sa drugom klasom (onako kako ja volim), a koja ima isti performance razred, onda si u banani.
Glupo mi je napravljeno da ako si vec u mogucnosti nabrijati auto npr. Abarth 500 u S klasu i odes voziti neku utrku iz S klase, tamo te cekaju sve nabrijanci tipa Bugatti Veyron, McLaren F1 i slicno, pa na UNBEATABLE nemas sanse.
Trebali su napraviti neki SMART grid, gdje ce se auti kojima upravlja AI, biti priblizni tvojima, jer koja je onda svrha nadogradnje auta kad skoro nista vise ne mozes voziti cim predes u jace klase.
To mi je generalni FAIL
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #503 u: Siječanj 27, 2015, 12:37:39 »
Ma to je općenito jedna velika bezvezarija na FM i GT kaj se u custom race nemre to složiti. Ne kužim kaj je tak teško deti filter - GT, V8 Supercars, F1, Hypercars itd.

Jer dok dojdem recimo s V8 Supercar i onda mi dene za protivnike 5 V8S, a napred Zonde, Lamboje i Koeniggsege...

Ajde, na Forzi bar moreš u online privatni lobby otiti i tam si namestiti AI protivnike, al nije to to, pogotovo za nekog ko nema gold. Plus na FM4 se na taj način moglo svakom AI posebno odabrati auto, a sad igra automatski odabere i kak dene - to je to.

Da, isto mi je bezveze na karijeri kaj nemreš namestiti da se koriste stock auti, nego skoro u svako prvenstvo u koje uđeš moraš upgrejdati auto.

Inače - tvoj drivatar voli voziti Ford Focus RS i većinom je oko 10. pozicije. cer1njo

Makar, bil mi je u par prvenstvi napred u top 3.

To mi je isto malo glupo - ako nemaš dosta frendova na frend listi kaj su igrali Forzu, onda ti dene neke random drivatare. Meni je pol drivatara od frendova, a pol random i onda jedna velika glupost - drivatari od frendova mi redovito startaju iza ovih random.

Offline Duvorynn

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #504 u: Siječanj 27, 2015, 12:39:55 »
Inače - tvoj drivatar voli voziti Ford Focus RS i većinom je oko 10. pozicije. cer1njo

Makar, bil mi je u par prvenstvi napred u top 3.
fpalm1

Vozi nesto sto ja nisam jos ni vozio, ma 'ko mu dadne auto, sunce mu kalajsano
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #505 u: Siječanj 27, 2015, 12:43:23 »
To uvek dok vozim tu C klasu mislim, start, idem i vidim začas - o evo Duvorynna u Focusu! ;D

Offline SuperVeloce

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #506 u: Siječanj 27, 2015, 13:03:05 »
Postoji li još uvjek onaj Event List? Ja sam to vozio ko lud na FM4, ostalo mi još 30tak utrka da sve odvozim i nikad se nisam nakanio da ih završim.

Offline Duvorynn

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #507 u: Siječanj 27, 2015, 14:21:35 »
Malo je drugacije sada formirano. Sve je podijeljeno na klase i tipove automobila, pa prvo trebas zavrsiti prvenstva u svakoj kategoriji da bi ih otvorio za pojedinacnu voznju, a dobijes i poneke bonus utrke.
Sve u svemu dobro, pomalo suhoparno, no moglo je daleko bolje

Sent from my Sensation using Tapatalk
« Zadnja izmjena: Siječanj 27, 2015, 20:24:07 od Duvorynn »
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #508 u: Ožujak 17, 2015, 21:24:02 »
Prvi put mi se ovo desilo i odma sam moral dokumentirati. Još sam dosta zaostajal, zadnji krug, blizu kraja kruga - reko nema šanse da ga više dostignem. Kad ono, ovaj gasera naglavačke, malo me iznenadil kad je na nezgodnom, nepreglednom mestu se prehitil, jedva sam ga zaobišel. Drugi nisu bili te sreće. A dok sam videl na replayu kak se fino zgličal, još nisam na to naletel od kad igram igru. cer1njo cer1njo thumbs1

Forza Motorsport 5 - Drivatar Glitch

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #509 u: Travanj 23, 2015, 23:32:57 »
Jedna opuštena utrka na unbeatable. Long Beach, 10 krugova.

Forza Motorsport 5 - Long Beach SRT Viper GTS-R