Autor Tema: Forza Motorsport 5  (Posjeta: 135711 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hendrix

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #75 u: Lipanj 09, 2013, 10:56:34 »
Evo jedna nova slika i novi teaser.



Izgleda jako lijepo.

Teaser « All in-game Footage » de Forza Motorsport 5 - YouTube
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline LukaM 110

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #76 u: Lipanj 09, 2013, 11:08:11 »
Lijepo. Ovaj screen zapravo potvrdjuje nocne utrke jer kakvog smisla ima paliti i gasiti svjetla ako nema nocnih utrka.

Offline DogZy

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #77 u: Lipanj 09, 2013, 11:25:50 »
Što više gledate slike i videe, to vam je gore cer1njo

Još kad znate da ćete morati potrošiti barem 3000 na novi volan za FM5, pored kupnje novog boxa, plus svih gluposti koje nosi u sebi cry1

Thrustmaster Sign Licensing Deal for Xbox One | Electronic Theatre
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #78 u: Lipanj 09, 2013, 11:36:05 »
Ja sam trenutno bez volana i ne bi se žalil da mi uleti neki Thrustmaster koj radi na novom Xboxu i ostalim konzolama, PC-u - jer tak i tak planiram kupiti neki volan kad-tad. Samo čekam razvoj situacije.

Igra izgleda jako dobro. Jedva čekam sutra.

Offline LukaM 110

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #79 u: Lipanj 09, 2013, 11:42:36 »
Ja mislim da ce stari volani radit s novim xboxom, mozda ne bas svi, ali darkmanov sigurno hoce jer preskup je to volan da ga odbace tek tako, a da ne izazovu masovno nezadovoljstvo.

Offline DogZy

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #80 u: Lipanj 09, 2013, 11:43:31 »
Igra izgleda izvrsno, da. Ali puno ljudi im je već okrenulo leđa, ako ne zbog ostalih gluparija, onda zbog toga da se neće moći nitijedan volan koristiti, i ovo im je, ajmo reći, potez kojim žele vratiti dio igrača, a i morali su nekog angažirati da im napravi službeni volan za FM5.

Sve u svemu, vidjet ćemo sutra.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #81 u: Lipanj 09, 2013, 11:46:00 »
Ne bi se čudil da T500 pe gore - prek usb-a i to je to. Iskreno - potajno sam se nadal Thrustmasteru jer mi se ne da davati više para nego kaj vredi za Fanatec (dostava z Njemačke i tak to). Sad mi je baš drago kaj se nisam zaletaval s novim volanom, jer sam baš o ovome razmišljal, o toj podrški. Meni treba volan koj šiba na sve.

Offline DogZy

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #82 u: Lipanj 09, 2013, 11:51:42 »
Da, i ja sam u sličnoj situaciji s mojim DFGT, volio bih si kupiti neki bolji. MTR, koji volan ti imaš, nikad to nisam saznao?

Microsoft: 'Only Xbox One controllers, accessories will work with the new console.' | Joystiq

Znajući da je svu periferiju ( i volani, SVIH marki, pa i Fanatec) X360 registrirao kao X360 kontroler, neće se moći koristiti niti jedan volan, pa ni od JD-a.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #83 u: Lipanj 09, 2013, 11:53:30 »
Driving Force Pro - al on je dušu dal + više mi nije dosta, treba mi bolja stvar nakon iskustvi s T500 i G25.

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #84 u: Lipanj 09, 2013, 13:11:45 »
Ne bi se čudil da T500 pe gore - prek usb-a i to je to.

Sumnjam da njihovi stari volani budu kompatibilni. T500 ne bude vjerojatno zato jer je to službeni volan za Gran Turismo i ima GT logo. Pretpostavljam da budu izbacili isti taj volan, samo s FM logom i podrškom za Xone, a mi stari korisnici nek se hebemo.

Možda čak razviju i totalno novi volan, a to opet ovisi o Microsoftu, možda bude tamo neka srednja klasa dostupna "svima".

Offline hendrix

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #85 u: Lipanj 09, 2013, 16:33:47 »
Jako puno ljudi se žale.Pratim malo Forzin forum i FB stranice,i puno njih ne misli uzimat novi Xbox ukoliko im volani ne budu radili + što vjerojatno nitko nije previše oduševljen kakav će bit novi Xbox i koliko restirkcija donosi.Sve ćemo vidjet sutra. Možda M$ nakon svega i iznenadi,u što ipak sve manje vjerujem.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Jack-Darkman

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #86 u: Lipanj 09, 2013, 19:58:05 »
Ja čekam i službeno da me odjebu sa volanom i onda službeno također prelazim u PC-sim world  hug1

Offline Wulf

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #87 u: Lipanj 09, 2013, 19:59:17 »
Bit će dobro ako XBox razočara.. dosta vas "odustane" pa ćemo imati više GTR2 vozača  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #88 u: Lipanj 10, 2013, 20:16:03 »
Forza Motorsport 5 | Official Xbox One Announcement Trailer [E3 2013]


Ništ se nemre zaključiti, ista stvar ko i s Forzom 4 svojevremeno.

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #89 u: Lipanj 10, 2013, 20:23:49 »
Da se zaključiti, spiritualni nastavak PGR-a, ali u to još uvijek ne želim vjerovati.