Autor Tema: Forza Motorsport 5  (Posjeta: 133992 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline LukaM 110

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #105 u: Lipanj 11, 2013, 20:28:05 »
Da bas sam i ja primjetil, em se to nikad prije u forzi nije desavalo, em je drvo bijelo pa se kuzi. Hardver je puno jaci od x360 pa ne ocekujem takve stvari u finalnoj igri.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #106 u: Lipanj 11, 2013, 20:41:21 »
E da - još jučer sam primetil, čini mi se da je i dalje prisutan onaj blagi fish lens efekt na kameri.

Offline Jack-Darkman

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #107 u: Lipanj 11, 2013, 23:18:54 »
Malo sam njuškao imali ikakvih vijesti u vezi podrške volana na novom boxu na GT planet i Fanatec fansite-u. Skroz definitivno još ništa al je sve izvjesnije da će za novi box se radit novi volani Thrusmaster. Prvo samo Fanatec, sad samo Thrusmaster, ... ma jebite se. Odo ja na PC.

Evo jedne pametne koje sam tamo našo:

"All I can say is, there is a silver light at the end of this dark tunnel. It is called "PC"  sm1jeh

Offline hendrix

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #108 u: Lipanj 12, 2013, 00:22:30 »
Uživo Dan Greenawalt

MicrosoftStudios

Ferrari''Company that produces dreams''

Offline hendrix

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #109 u: Lipanj 12, 2013, 00:50:59 »
Ukratko..

-nema različitih noćnih i vremenskih uvjeta - kaže da o tome nisu ni razmišljali?
-spominjao je taj cloud koji će te pratit i sve po tebi namještat.Znači neki tvoj ghost koji će igrat i kad ti ne igraš,tako će biti i u storefrontu,naučit će kakve livreje voliš pa će ti prilikom kupnje novog auta npr pokazati otprilike livreje kakve si tražio
-ništa od Fanateca-spominjao je samo Thrustmaster prilikom upita o volanima i nahvalio ih kako će novi volan biti super,spominjao je kao third party ali samo MadCatz  fpalm1 i onda više nije htio govorit jer kao da ne zna puno o hardverima,da je Xbox One ipak nova konzola bla bla
-bit će više customizacija-moći će se aute farbat u razne boje,carbon itd
-kaže da puno toga temelji na fizici-da rade najbolji tyre modeling trenutno

Sve u svemu nisam oduševljen iako obožavam Forzu.. Zasrali su ga nažalost osim grafike koja izgleda bolesno i vjerojatno će fizika bit dobra al badave kad ti treba novi Thrustmaster+konzola+igrica+online =BOLESNO SKUPO
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Cole™

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #110 u: Lipanj 12, 2013, 02:32:44 »
Forza Motorsport 5 Wheel Gameplay
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline LukaM 110

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #111 u: Lipanj 12, 2013, 06:16:48 »
Kazu da ce svih 500tinjak autiju biti dostupno u autovisiti. ave1 ave1

Offline Punisher

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #112 u: Lipanj 12, 2013, 09:08:37 »
Nema vremenskih uvjeta, i am dissappointed. Al ajde drago mi je čut malo loših stvari o forzi, da mi ne bude tolko žao što ju nemam.

Offline Cole™

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #113 u: Lipanj 12, 2013, 09:21:36 »
+1  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #114 u: Lipanj 12, 2013, 09:44:45 »

Offline hendrix

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #115 u: Lipanj 12, 2013, 12:43:44 »
Kazu da ce svih 500tinjak autiju biti dostupno u autovisiti. ave1 ave1

Mogu i na Youtubeu to gledat. Mene Forza strašno razočarala,očito su je radili da uzmu pare pošto je launch,grafika izgleda prelijepo ali nikakvih novih stvari praktički nisu uzeli + ne rade postojeći volani..
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline hendrix

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #116 u: Lipanj 12, 2013, 12:44:45 »
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #117 u: Lipanj 12, 2013, 13:07:36 »
Veliko razočaranje, a s druge strane mi je drago jer jedino zbog Forze sam razmišljao o Xbox One, unatoč užasnoj politici microsofta. Više ne...

Offline hendrix

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #118 u: Lipanj 12, 2013, 13:31:52 »
Veliko razočaranje, a s druge strane mi je drago jer jedino zbog Forze sam razmišljao o Xbox One, unatoč užasnoj politici microsofta. Više ne...

Također,ista priča
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #119 u: Lipanj 12, 2013, 15:44:19 »
Ukratko..

-nema različitih noćnih i vremenskih uvjeta - kaže da o tome nisu ni razmišljali?
-spominjao je taj cloud koji će te pratit i sve po tebi namještat.Znači neki tvoj ghost koji će igrat i kad ti ne igraš,tako će biti i u storefrontu,naučit će kakve livreje voliš pa će ti prilikom kupnje novog auta npr pokazati otprilike livreje kakve si tražio
-ništa od Fanateca-spominjao je samo Thrustmaster prilikom upita o volanima i nahvalio ih kako će novi volan biti super,spominjao je kao third party ali samo MadCatz  fpalm1 i onda više nije htio govorit jer kao da ne zna puno o hardverima,da je Xbox One ipak nova konzola bla bla
-bit će više customizacija-moći će se aute farbat u razne boje,carbon itd
-kaže da puno toga temelji na fizici-da rade najbolji tyre modeling trenutno

Sve u svemu nisam oduševljen iako obožavam Forzu.. Zasrali su ga nažalost osim grafike koja izgleda bolesno i vjerojatno će fizika bit dobra al badave kad ti treba novi Thrustmaster+konzola+igrica+online =BOLESNO SKUPO

Ma kakvi, svakim danom sve više odustajem od famoznog next gena. Konzola ima dosta snage za promjenjive vremenske uvjete u realtime-u i jedna next gen sim igra ih jednostavno mora imati! Nula bodova! Sve više mi se čini da PS4 i Xbone budu pričekali dok dojdu konkretne i prave next gen igre jer sve ovo kaj je bilo predstavljeno (osim do neke mjere MGS, Destiny i The Witcher - aloha multiplatform) opće nije oduševilo niti gameplayem (koj je ovo generacijski zapravo), pa čak niti grafikom - osim par igri. Nikakav vau efekt. Celi E3 je zapravo ogroman fail i Sonija i MS-a. Možda u međuvremenu do izlaska konzoli se nekaj promjeni na bolje, ali sumnjam. Čini mi se da pare koje onda budem imal za njih budu otišle za neki pošteni volan i bok.