Autor Tema: Forza Motorsport 5  (Posjeta: 133963 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #135 u: Lipanj 12, 2013, 22:19:05 »
Pa naravno da neces prodat volan, ko ih jebe, debili su, obit ce im se o glavu, ionako mozes koristiti fanatec na ps4 vjerojatno kao i na pc tako da te zaboli za smradove.

Offline Wulf

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #136 u: Lipanj 13, 2013, 00:52:32 »
Meni se čini da što dalje konzole idu i mogućnosti oni ih daju što manje.
I da stvar bude gora, sve će koštati više i dobit ćeš onako full manje. uz svu tu tehnologiju i gluposti da nemreju napraviti normalnu fiziku, zvuk, damage model, kompatibilnost, etc.
Ne mislim samo na FM nego i na ostale igre. Naravno ne nužno niti GT i slične. Ali sve te razvikane igre koje se očekuju i trebale bi napraviti ono boom! i sami najavljuju da če biti najbolji nastavak do sada i imat će ovo ono i dobiš poluproizvod :l
malo tužno..

sry ako sam otišao u off, ali neda mi se sad tražit pravu temu. Danas doma pogledam filmiće  ;D

Offline ManTheRamparts


Offline Punisher

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #138 u: Lipanj 26, 2013, 16:36:22 »
 fpalm1

suljo bombe baca opet. A posrao se otkad su pokazali forzu, ako se sjetite na e3 kad je forza 4 pokazana, rekli su promjenjivi uvjeti dolaze na next genu, ovdje smo htjeli zadržati 60fpsa (ok fair enough), dođe novi e3, nismo uopće razmišljali o vremenskim uvjetima htjeli smo da vidite tolko detalja na autu kao da boja nije jednaka na svakom dijelu auta  cry1 cry1 cry1 cry1 to mi je ultra bitno dok vozim 300 i kusur km/h na le mansu  cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 I ktome sam još u kokpitu (hvala bogu nisu još debili ko ovi iz codiesa)

Offline DogZy

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #139 u: Lipanj 26, 2013, 16:38:46 »
Vec vidim u GT taboru slicne Kazine izjave i intervjue u kojima ce nesto biti izbaceno ili se nece pojaviti do nekog DLC-a ili novog nastavka. Klasika, svi su isti.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #140 u: Lipanj 26, 2013, 16:46:17 »
Kako lik kenja   fpalm1
The master of everything  fpalm1 fpalm1 fpalm1

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #141 u: Lipanj 26, 2013, 16:46:37 »
Bome su svi isti... Tolko je gluposti tresnul kaj to nisu istine. Sad se čeka Tamagoči s svojom mudrošću. Ovaj intervju je u rangu onog od Kazimira di je izjavil da GT ima čak i prerealan zvuk. fpalm1 fpalm1

Glede ovih promjenjivih uvjeta - žal mi je kaj ih nema na novoj Forzi i to dosta, ALI s jednom stvari su se (bar kod mene) dosta jako iskupili - laserski skenirane staze! Pa da konačno vidimo layoute ko u stvarnosti, kaj mislim da je za jednu igru koja cilja na to da bude čim autentičnija OGROMAN napredak. Al to ne znači da ih to opravdava kaj nema promjenjivih uvjeta - nova generacija, imaju nutra puno Le Mans pila i onda da nema noći na Le Mansu... Pa daj se vužgi.

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #142 u: Lipanj 26, 2013, 16:50:05 »
Nova generacija ja za sada sve ono kaj se nisam nadal, eh, bu bolje na onoj idućoj  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #143 u: Lipanj 26, 2013, 16:51:19 »
Znaš i sam da smo već par put to zaključili, da ovo kaj nova generacija nudi još nije prava stvar i da bu MOŽDA na idućoj došlo. cer1njo

Da poludiš. cer1njo

Offline Punisher

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #144 u: Lipanj 26, 2013, 16:58:49 »
 cer1njo cer1njo cer1njo A da preskočimo ovu i odma idemo na sljedeću?

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #145 u: Lipanj 26, 2013, 17:01:24 »
Nemrem tak, već minimalno 2 godine čekam novu generaciju. Evo mi je sad! cer1njo

Se sećaš Ther? E3 2012. - 'sad moraju predstaviti nove konzole' - gleda se, čeka i ništa. Nintendo se zglupiral s Wii U i to je to. cer1njo

U najgorem slučaju bum gledal lepoga BF4 s potrtim balansom v 60 frameova i full hd rezoluciji. Nemrem više ovak, dosta mi je! cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #146 u: Lipanj 26, 2013, 17:35:32 »
U najgorem slučaju bum gledal lepoga BF4 s potrtim balansom v 60 frameova i full hd rezoluciji. Nemrem više ovak, dosta mi je! cer1njo

U najgorem slučaju budem sjedil u kokpitu na kojem je T500rs, držal kontroler u rukama i vozil Forzu s PGR voznim modelom na laserski skeniranim stazama  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #147 u: Lipanj 26, 2013, 17:38:48 »
Je, drži fige da bu GT6 kak se spada. cer1njo

Offline Wulf

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #148 u: Lipanj 26, 2013, 22:32:28 »
fakat se prosro frajer... ovo kaj kaže za gume, fuel consumption i slično, te također i vrijeme...
kao ljudi će oprostiti kaj nema tih tehnikalija zato kaj su htjeli napraviti sve full detaljno -.-

Offline Montoya

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #149 u: Kolovoz 17, 2013, 11:06:47 »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"