Motorsport > Motorsport

Poveznice na web stranice motorsport tematike

<< < (2/3) > >>

DogZy:
Hvala ti Wulfe sm1jeh, odličan posao!
Složit ću ja sve te linkove u taj drugi post, da sve bude na jednom mjestu. Samo mi treba vremena, kojeg preko tjedna imam na kapaljku.

Našao još jednu prepreprekrasnu stranicu, zove se Ultimatecarpage.com. Još ju otkrivam, ali po onome što sam vidio, i još gledam, jest da ima velik broj slika iz svih događaja. Evo poveznice:
Ultimatecarpage.com - Powered by knowledge, driven by passion

Wulf:
RSportCars
RSportsCars | Sports Cars - Fast & Cool Cars
Ovo je jedna od onih supercars pages.... Novosti, opisi, fine slike, fini auti... Neki nemaju baš sve informacije, tj. spec kaj je malo lame.
Ali u svakom slučaju jako dobra stranica jer ima poveznice na ostale stranice i dodatne linkove  šofe1

DogZy:
Autosport

autosport.com - the authority on Formula One, F1, MotoGP, WRC, IndyCar, GP2, F2, Le Mans, NASCAR and more

Odlična stranica sa svime potrebnim (gomila F1 vijesti). Dobro se prate i ostale trkaće organizacije pa tako recimo možete saznati svaki detalj iz npr. Formule 3.5, V8 supercars itd. Ima i livestream F1, ogromnu galeriju slika iz svakog eventa održanog u posljednjih 6-7 godina. Čak se tu oglašavaju i tvrtke koje traže zaposlenika, kao što sam bio postao u birtija temu. Bookmark samo takav thumbs1

Cole™:
Bilo bi lijepo kada bi sve bilo u jednoj boji, znači kao prvi post, da nebude sada jedan post sa crvenim linkovima, drugi s plavim, treći...  shy1

Shimmy:
Ajd da konačno pridonesem ovdje. Na žalost nemam puno toga, ovo dvoje je sve što sam našao u bookmarksima a da nije već stavljeno

Motors TV

Motors TV | The High Speed Television

Sjajna britanska stranica koja prati praktički sve veće motorsport događaje osim F1. A to uključuje čak i utrke glisera odn aviona. Od onog nama zanimljivijeg, automobila, tako prenosi Touring prvenstva (V8 Supercars, Superstars International...), GT (British GT Championship, Supercar Challenge, Porsche Supercup...), Rally (WRC, European Rally Championship, Asia Pacific Rally Championship...), NASCAR, European Truck Racing Championship kao i mnoga Road i OFF-Road motorbike prvenstva poput  AMA Superbike Championship, Campionato Italiano Velocita, AMA Motocross, Supermoto... Ima i svoj televizijski program koji u UK prenosi Sky, a kod nas se može naći na MaxTV-u. Program se emitira 24/7.


Grobnik Track Day

Grobnik Track Day - Novosti - Galerije - Rezultati

Ime sve govori. Stranica posvećena našem najpoznatijem (jedinom?) autodromu odn trkaćoj stazi te Track Dayevima koji se održavaju na istom. Na stranici možemo naći vijesti o TD-ima, rezultate odn najbolja vremena, galerije dotografija kao naravno i informacije o samoj stazi, Track Dayu te kako istom pristupiti i koliko to sve košta

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju