Autor Tema: Max Payne 3  (Posjeta: 44652 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Deadwalker

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #180 u: Studeni 06, 2015, 09:36:56 »
Slažem se u svakoj riječi kao i sa ovime što Praetorian kaže - gluposti priča onaj koji govori da nije igra mračna kao prva 2.

Ljudi koji to pričaju imaju valjda Bethesda standarde "kvalitetnog" storytellinga.
Enikejs, najbolji TPS ikad.

Offline Cole™

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #181 u: Studeni 06, 2015, 13:41:27 »
Kakva scena sad u igri!  ave1

U onim uredima pred kraj igre, ubijem pripadnika UFE-a (specijalnih postrojbi) majstor padne mrtav držeći prst na okidaču pumperice.
Ma šta nije sve ispalio do kraja. Mrtav i puca.

  ave1

Probao šest puta restartat chekpoint da isprobam opet to i da posnimim, ali to je one time golden moment.  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #182 u: Studeni 06, 2015, 13:44:17 »
Predobra igra

Offline gamelaker

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #183 u: Studeni 06, 2015, 15:53:21 »
Ljudi koji to pričaju imaju valjda Bethesda standarde "kvalitetnog" storytellinga.
Enikejs, najbolji TPS ikad.

Ono, priča mi je ok bila iznad prosjeka čak. al eto nikako nisam mogao uživat u igri kako sam zamislio da hoću. New Jersey dionice su mi bile 10/10 recimo. No treba uzet u obzir da sam igrao na sranje kompu na minimumu detalja pri nestabilnom fps-u, uz nekakva sitna crashanja stalno. Da sam odigrao "kako treba" na nekom boljem pc-u ili konzoli vjerovatno bi dojmovi bili bolji.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #184 u: Studeni 10, 2015, 19:13:34 »
Ako bude sreće kupujem novi laptop ovaj mjesec a onda idem i ja u ponovni prelazak! Već sam sto let nabrijan na odigravanje opet ovog remek djela ali imao sma preslab laptop. Čak ni prvi put ga na kompu nisam ganjao na max detaljima. No ako sad padne neki Alienware ili ASUS ROG, guštat ću  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #185 u: Studeni 10, 2015, 19:23:35 »
Zast ne kupis stolni pc ?

Offline DogZy

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #186 u: Studeni 10, 2015, 19:30:55 »
Zato sto je covjek u UAE?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Max Payne 3
« Odgovori #187 u: Studeni 10, 2015, 21:31:59 »
10 dana u mjesecu, ostale sam od Milvokija do Tokija  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #188 u: Studeni 16, 2015, 16:06:24 »

Malo gledao starije teme, da vidim da li mi je ovo bio drugi ili treći prelaz igre i ispada da je drugi. Igra mi je još bolje sjela nego pri prvom prelasku. Dobri stari cinični Maxonja je u ovom trećem nastavku najbrutalniji dosada. Ne samo po izgledu i iskušenjima kroz koja prolazi, nego se to vidi po komentarima u naraciji koja je ni manje ni više nego apsolutno savršenstvo. Pošto sam po prelasku igre, odmah išao odigrat i završtiti predhodnika The Fall of Max Payne, uvidio sam koliko je zapravo igra puna malih referenci na predhodnike. Primjerice ako u trojci kod klavira odlučite odsvirati Maxovu temu iz serijala, uz poznatu melodiju, Maxonja će izreć točno identičan set rečenica iz dvojke. Isto tako nakon kraja igre glazbena podloga je identična onoj, u zadnjem levelu, kada Max riješava zadnjeg Bossa. No da pustim na miru predhodnike i skoncentriram se samo na ovaj treći nastavak. Level Design je mrak, u početku malo smeta što smo dosta ograničeni kretanjem, a tako i razno raznim hintovima i pomoćima, koji razbijaju početnu imerziju, no nakon uvodnih sat vremena sve sijeda na svoje mjesto. Gameplay mehanika je sami vrh ponude što se tiče TPS igara i funkcionira briljantno. Rockstar je napravio fantastičan posao u gotovo svim segmentima. Posebno mi se se sviđa briga za razno razne detalje koji su sada standardni za Rockstar. Priča je odlična, kao i prezentacije iste. Likovi su dosta dobro i napravljeni i okarakterizirani. Na stranu bih uzeo jedino cijelokupnu familiju Branco, koja je užasno površno i šturo odrađena, no kako fokus priče nije na njoj, taj minus nekako mogu progutat. Možda još ostaje žal što leveli u New Jerseyu nisu potrajali barem još sat vremena; jer je atmosfera tog vremena izvan svake pameti! Toliko toga je dobroga u ovoj igri, da mi se neda ni nabrajat, ali jedna stvar me je cijelo vrijeme titrala i davala konstatno savršen osjećaj, a to je Maxova naracija, njegovo stanje i pogledi na sve, kao i postepena reakcija na sav kaos koji se zahuktava oko njega. Dijalozi su napisani fantastično, neznam sad niti jednu igru, koja bi mi imala bolje napisane dijaloge od ovoga. Nakon drugoga prelaska, stvari ostaju slične; nije najbolja Rockstarova igra, ali je definitivno sam vrh, kako Rockstarovih igara, tako i TPS ponude...

Kao što rekoh odmah po prelasku trojke, bacio se na dvojku. Malo mi je savršenost igre splasnula, nakon što sam je odigrao tri godine od zadnjeg prelaska; tada je to bilo tik pred izlazak trojke, da se prisjetim nekih stvari, da je recenziram iz onog vremena, bila bi to desetka, ali 12 godina kasnije, igra se jako dobro drži i uz par dobrih modova dobro i dan danas izgleda; no neke stvari je ipak pojelo vrijeme. Ovako nakon valjda desetog prelaska čvrsta devetka, zastarjelost ubija genijalnu prezentaciju, gameplay mehaniku i izvrsnu Noire atmosferu. Stripovska prezentacija priče je savršena, no nakon Rockstarove trojke, osjeti se mala "neozbiljnost" Remedyeve igre...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #189 u: Prosinac 16, 2015, 01:09:42 »
Ova igra je tako dobra da je strasno. Mogao bi je jos 10 puta preci i svaki put je sve bolja. Sad igram na hard i bome je tesko ginem puno.