Autor Tema: Sajmovi, izložbe i događanja u Hrvatskoj  (Posjeta: 23354 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Sajmovi, izložbe i događanja u Hrvatskoj
« Odgovori #45 u: Studeni 28, 2013, 21:29:21 »


Zagrebački Velesajam

Termin: od 20- 26. ožujka 2014. (20.ožujak - Press i Business day)

ZAGREB AUTO SHOW 2014 je koncipiran u pet programskih cjelina:

    Auto Show
    Transport Show
    Moto Show
    Audio Show
    Oprema i dijelovi


Pripremamo i čitav niz zabavnih i sportskih sadržaja:

    Auto i moto slalom,
    Karting,
    Oldtimer show,
    Automodelarske utrke,
    Street style,
    Drag Racing,
    Drift Mach,
    probne vožnje,
    Off Road Show i druge sadržaje koji će privući veliku medijsku pozornost i interes mnogobrojne publike.



Odlične vijesti, vraća nam se autoshow! Hvala Punisheru na linku.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Luckyluke

Odg: Sajmovi, izložbe i događanja u Hrvatskoj
« Odgovori #46 u: Studeni 28, 2013, 22:22:52 »
Bio sam na Auto Showu tamo negdje '07 ili '08, mislim da je to zadnje pojavljivanje do danas i bilo mi je odlično. Hrpa stvari za pogledat i isprobat. Znam da sam bio krepan ko pas, a nisam ni 50% toga vidio.  cer1njo

Nadam se da ću i ove godine ići.

Offline DogZy

Odg: Sajmovi, izložbe i događanja u Hrvatskoj
« Odgovori #47 u: Studeni 28, 2013, 22:33:06 »
Pa ići ćeš, što ne bi išao? sm1jeh

Bacio sam se u pretragu i naišao na podatak da je 2008. bio zadnji Zagreb auto show, 2007. je bio nekakav Transport show, a 2006. Auto show.

Pa eto šta piše:

Zagrebački Velesajam

Citat:
Najbolji predstavnici pojedinih vrsta automobila po procjeni novinarskog ocjenjivačkog suda

Na svečanosti izbora Miss Zagreb Auto Show proglašeni su i naj automobili i motocikli po procjeni novinarskog ocjenjivačkog suda u sastavu: Majda Lojo Pavlović, Sandra Mikulčić, Goran Vuzem, Zlatko Horvat, Mato Pavličević, Matko Jović, Hrvoje Gattin, Mirko Vukotić i Boris Pušćenik.

Naj poslovni automobil Zagreb Auto Show je Škoda Superb, naj obiteljski automobil je Mazda 6, naj SUV je Volvo XC 60. U kategoriji naj mali gradski auto nagrade su odnijela dva automobilska blizanca Suzuki Splash i Opel Agilla, a u kategoriji najpovoljnija kupnja nagradu je dobio Ford Focus. Najsportskiji automobil Zagreb Auto Showa je Mercedes SLR 722 McLaren GT, a Zvijezda Auto Show-a je Alfa Romeo 8 C Competezione.

Za naj motocikl Zagreb Auto Show-a nagradu je dobio Aprilia Mana, naj skuter je Gilera GP 800, a naj ATV je Yamaha YFM 700 Raptor 700.


Citat:
Medijsko praćenje Salona

Brojni akreditirani novinari, njih 826 (predstavnici iz 251 domaće redakcije te 21 inozemne) pratilo je Zagreb Auto Show. Široka i svestrana zastupljenost medija u lepezi od elektronskih i tiskanih do novih medija, internacionalnog, nacionalnog i lokalnog dosega, te stručni tisak, Internet portali svih tipova i novi mediji dali su ovogodišnjem ZAS-u posebnu dimenziju.

2006. godine svojim izlagačima Salon je ostvario 10 milijuna kuna dodane PR vrijednosti medijskog prostora. Ovogodišnji je nadmašio prethodni, na čemu vam najsrdačnije zahvaljujemo.

Današnji podaci do 11.00 sati iznose 206.324 posjetitelja. Salon je otvoren do 18.00 sati pa se nadamo, da će očekivani broj ukupnih posjetitelja biti između 214.000 - 216.000.

Premašen je rekordni posjet u jednom danu u prvoj nedjelji održavanja sajma sa značajnih 35.868 za 12,3 % i da je rekord broja posjetitelja u jednom danu sada impozantnih 40.268 posjetitelja.


Vidjet ćemo kakve će brojke biti sljedeće godine, znamo da za održavanje ovakvih manifestacija mora biti velika posjeta, iako je to samo jedan dio...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Sajmovi, izložbe i događanja u Hrvatskoj
« Odgovori #48 u: Studeni 28, 2013, 22:57:56 »
Ma kakvo god bude ide se, sjećam se kad sam bio klinac i išao da je to bilo ogromno, još negdje daleke 99. ili 2000. godine, i upoznao sam tonyja cetinskog, kupovo je mercedesa nekog sa ćaletom  cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Wulf

Odg: Sajmovi, izložbe i događanja u Hrvatskoj
« Odgovori #49 u: Studeni 28, 2013, 23:03:44 »
wooohooohooo.... Aj napokon ave1 ave1
Idem i ja, idem i ja kuul :P

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Sajmovi, izložbe i događanja u Hrvatskoj
« Odgovori #50 u: Studeni 29, 2013, 14:36:51 »
Vraća se  hug1 hug1 hug1

Bio sam na svakom Auto Showu na velesajmu još od 90 i neke kao mali klinjo i prvo mi je teško pala ona promjena kada se počeo održavati svake dvije godine no kada je nestao, katastrofa je bilo... I evo ga opet, weee, veselim se kao malo dijete!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Sajmovi, izložbe i događanja u Hrvatskoj
« Odgovori #51 u: Lipanj 23, 2014, 21:49:23 »
The Supercar Kids – Pure Rally 2015 London to Croatia

Jest da je ovo za godinu dana, ali da ne bi zaboravio/li ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.