Autor Tema: Resident Evil 3: Remake  (Posjeta: 4958 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Resident Evil 3: Remake
« u: Prosinac 10, 2019, 18:10:13 »
Resident Evil 3 Remake is coming to PC in April | PC Gamer

Resident Evil 3 Remake - Official Announcement Trailer - YouTube

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 3: Remake
« Odgovori #1 u: Siječanj 14, 2020, 17:41:21 »

Offline Luckyluke

Odg: Resident Evil 3: Remake
« Odgovori #2 u: Siječanj 14, 2020, 22:06:56 »
Odlično izgleda, rulat će sigurno. Jesam dobro pročitao da se dvojka i trojka odvijaju na istoj lokaciji ? Jbg nisam igrao original trilogiju pa možda glupo zvuči pitanje.

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 3: Remake
« Odgovori #3 u: Siječanj 14, 2020, 22:33:35 »
Da. Nemoj me uzimati za riječ, al ak se dobro sjećam, priča se u dvojki i trojki odvija unutar 24 ili 48 sati, neki djelovi možda čak i istovremeno. Racoon City oboje.

Offline Luckyluke

Odg: Resident Evil 3: Remake
« Odgovori #4 u: Veljača 26, 2020, 23:18:38 »
Da malo razbijem neugodnu tišinu na forumu...

Resident Evil 3 Remake (4K) – New Gameplay Today - YouTube

Offline Luckyluke

Odg: Resident Evil 3: Remake
« Odgovori #5 u: Ožujak 21, 2020, 11:16:20 »
Odigrao demo i nisam baš oduševljen. Previše dostupnih metaka, ko da više naginje akciji nego RE2. Nož se više ne troši tako da mogu zombije na podu beskonačno komadat njime i time spriječit da ponovo ožive. Nemesis me skroz razočarao. Očekivao sam opasnijeg lika od Mr. X-a, a ovaj ko da su napravili neku parodiju. Uopće me nije onak trta kad ga vidim. Skače okolo, trči, riga neko čudo... uopće mi se ne sviđa.

@Ramparts, kaj ti kažeš na demo ?

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 3: Remake
« Odgovori #6 u: Ožujak 21, 2020, 11:58:07 »
Skinul sam, al nisam još pokrenul. Ne znam, skeptičan sam nekak od početka glede toga, još od kad su izjavili baš točno ovo kaj veliš - veći fokus na akciju. Ali - ima jedna pozitivna stvar - vratil se knife only run, tak da se to bude nekad rešilo nakon kaj se odigra normalno.

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 3: Remake
« Odgovori #7 u: Ožujak 21, 2020, 12:19:03 »
Ono glavno kaj me odbija malo od svega, nisam spomenul, ne radi na ovome remakeu isti tim koj je radil dvojku, nego neki novi studio.

Offline Luckyluke

Odg: Resident Evil 3: Remake
« Odgovori #8 u: Ožujak 21, 2020, 12:42:33 »
Nisam za to čuo, a niti primjetio. Gameplay je skoro isti, uz dodatak dodge-a. Sve djeluje vrlo poznato onome ko je igrao dvojku. Grafika mi djeluje malo bolje, atmosfera mi se dosta sviđa. Možda je ipak samo do demoa pošto ne možemo birat težinu, pa usput daje igra i više metaka. Znam da me Nemesis jedno 5 puta udario prije nego sam umro što sigurno ne priliči niti standard težini.

Odigrat će se, to sigurno. Samo nemam velikih očekivanja kao sa dvojkom.

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 3: Remake
« Odgovori #9 u: Ožujak 21, 2020, 12:53:59 »
Evo, odigral sam, dobar mi je bil, malo možda da je jača atmosfera. Vidim da ima dosta više zombija, tak da moguće da na višim težinama ne bude baš samo tak dok bu municija falila. Nemesis ko Nemesis, 2 il 3 put me udaril i samo sam otišel dalje. Čak mi se čini da su mu napadi bili isti ko na originalu. Sve u svemu sam zadovoljan. Bolje mi je od očekivanog iskreno, jer sam se pripremal da bu flopnul. Knife only run bi mogel biti jeben.

Ono bitno, model od Jill mi je li-la, mogli su ju bolju napraviti.

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 3: Remake
« Odgovori #10 u: Ožujak 21, 2020, 13:22:15 »
Smešno mi je bilo odma na početku, oni posteri od filmova u podzemnoj kak su editirali terminatora na 2 slike, jedna ko alien, a na drugoj, koja je baš ko terminator, horizontal flip i samo editirana 'faca'. Lazy Photoshop. cer1njo

Offline Luckyluke

Odg: Resident Evil 3: Remake
« Odgovori #11 u: Ožujak 30, 2020, 17:17:46 »
Uuuugh, kao što sam i naslučivao. Više akcije, manje horora.

RECENZIJA: Resident Evil 3 - dva metra dalje od mene!