Autor Tema: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain  (Posjeta: 95852 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #375 u: Listopad 22, 2015, 00:31:50 »
To je istina, a ono, opravdano je pričom i kao ima smisla, ali nisam baš najzadovoljniji s takvom odlukom.

Osim toga, koliko god njegov performans bio dobar, jako teško mi je preboljeti Haytera.

Offline doktor1

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #376 u: Listopad 22, 2015, 00:40:42 »
Piso sam o tome, ali odlično je odradio i to malo teksta!
Nija onaj šta Mrzi, ali je odličan!

Samo se nadam da Fallout 4 u kojeg tolike nade polažem, (nakraju ću se razočarat i tu ću napisat "osvrt" gdje ću vjerovatno reći da Howard mora u penziju  ;D) neće imati jebenog Troy Bakera!!
IMDb ne pokazuje da je tamo, ali nikad neznaš!

I moram prizna da je Doug Cockle napravio fantastičan posao sa Geraltom kroz ove tri igre! ALi nastaje problem šta sam htejo igrat jednu hvaljenu, specifičnu avanturu i nisam mogo jer glavni protagonist ima identičan glas kao Geralt jer mu Doug Cockle daje glas! I neznam zašto je to tako! Jer on isto daje Nateu iz The Book of Unwritten Tales glas i ne zvuči niti slično kao Geralt...

Offline Thergothon

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #377 u: Listopad 22, 2015, 00:48:02 »
Tolko siluju tog Troy "čovjek s tisuću glasova" Bakera  da me ne bi začudilo da uskoro počne i ženskim likovima posuđivati glas, ako već i nije  cer1njo

Fallout 4 se kupuje ove godine i to samo ako se zbilja potvrdi da je Bethesda ostvarila nemoguće - dobra priča, dijalozi i likovi  ;D

Offline doktor1

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #378 u: Listopad 22, 2015, 00:55:25 »
Animaciju su već ubili!
Nisam vjerovo nakon onog prvog trailera, ali onaj sneak peak šta sam stavio pokazuje ogroman napredak u dizajnu likova i njihovoj mimici! Bez diskusije! Makar koplje iznad Dragon Age Inqusitiona na prvu!
A za tu priču sam specijalno optimističan! Već samo uvođenje voice actinga za našeg protagonsita je +50 bonusa!
Nekako vjerujem da će nas svih iznenadit!

Sumnjam da će mi prestić SOMU, ali ako ispune očekivanja mogli bi mi biti ozboljan konkurent za GOTY...

Iako Life is Strange i SOMA koja je čudovište od atmosfere i nevjerovatnog zvuka, (Adventure Gamers recenzija; best-in-class sound design - ono o čemu cjelo vrijeme brujim, neviđeni, (bolje rečeno nečujeni; LOL) fantastični zvukovi u SOMI!) su mi za sada nedodirljivi. Remek djela igraće industrije.
« Zadnja izmjena: Listopad 22, 2015, 01:00:43 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #379 u: Listopad 22, 2015, 01:09:55 »
Ja sam se totalno ohladio od nabavke ove igre. Djeluje dosadno

Offline doktor1

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #380 u: Listopad 22, 2015, 01:14:16 »
Rađe kupi SOMU, Life is Strange i vidi za nadolazeći Fallut 4 nego ovo...

Offline Praetorian

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #381 u: Listopad 22, 2015, 01:31:14 »
Wasteland 2 me privlaci.
Soma mi se cini super ali ako je ko Amnesija nista od igranja, to scarry for me.

Offline Thergothon

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #382 u: Listopad 22, 2015, 01:39:19 »
Ja sam se totalno ohladio od nabavke ove igre. Djeluje dosadno

Po toj logici je svaka stealth igra dosadna s obzirom da ovo predstavlja vrh žanra.

Offline doktor1

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #383 u: Listopad 22, 2015, 01:39:36 »
Soma mi se cini super ali ako je ko Amnesija nista od igranja, to scarry for me.

Veze nema sa Amnezijom; veze
Nula jump scareova.
Na horor se oslanja uz atmosferu, bolesnu priču i brutalno dobru zvučnu stranu!
Nije uopće strašna igra, ali definitivno igrai oko deset navečer... Malo si napet tu i tamo radi tog okruženja, ali nema bježanja od nekih neprijatelja i slično!

Offline doktor1

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #384 u: Listopad 22, 2015, 01:41:12 »
Po toj logici je svaka stealth igra dosadna s obzirom da ovo predstavlja vrh žanra.

Tom vrhu nažalost fali dosta toga...

Offline Thergothon

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #385 u: Listopad 22, 2015, 01:48:03 »
Osobno su mi draži i to puno prethodnici, ali je gameplay napredoval i infiltracija dobila pravo značenje.

Prvi izlet u open world nažalost sa sobom povlači i dječje bolesti bez kojih se definitivno moglo.
Za fanove žanra bi svejedno trebala biti obavezna lektira.

Offline doktor1

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #386 u: Listopad 22, 2015, 01:56:34 »
Sada si ljepo uzmi Wasteland 2 i odigraj pravu igru...  sm1jeh
Korisnici većinom kažu da se jako dobro igra na gampeadu...
A to je znak, (kao i Divnitiy: Original Sin EE koji ima vrh vrhova/nešto najbolje turn based borbu) da se koliko toliko i CRPG može zaljepit na PS4/X1

Offline Praetorian

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #387 u: Listopad 22, 2015, 11:14:59 »
Po toj logici je svaka stealth igra dosadna s obzirom da ovo predstavlja vrh žanra.
Ne... nego ovdje misije ubijaju s dosadom. sve isto. Mogli su na isti level ubacit 50 misija koje su ko brat blizanac iste. Kako to ne bi dosadilo.

Offline Thergothon

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #388 u: Listopad 22, 2015, 13:26:17 »
Glavne misije ne ubijaju s nikakvom dosadom, dapače, ima ih koje su brutalno dobre i pamtljive uz odlične cutscene i na raznolikim lokacijama.

I kao što rekoh, čak i u side misijama sa sličnim konačnim ciljem imaš na raspolaganju zilijun mogućnosti o kojima bi mogao satima pisati i može postati dosadno dok i sam postaneš dosadan zbog svoje nemaštovitosti. I AI je jedna od najvažnijih stavki u takvoj igri, uzalud sva prividna živost svijeta ako interakciju oko sebe vršiš s panjevima.

Da je sve savršeno, nije, ali u kojoj igri je? Po kompleksnosti i kvaliteti onoga što nudi na najbitnijim poljima je daleko iznad konkurencije trenutno u žanru.
Na kraju krajeva, nitko te ne sili da ju kupiš, uživaj u QTE igrama ako te to veseli i više zabavlja  ;D

@dok
U planu je sve to odigrati, samo trenutno mi je interes za gaming ravan nuli. Tek tu i tamo odvozim pokoji virtualni krug.
« Zadnja izmjena: Listopad 22, 2015, 13:29:11 od Thergothon »

Offline Praetorian

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #389 u: Listopad 22, 2015, 13:51:09 »
Uzimam na snizenju
Samo da su glavne misije zabavne i men dosta. Gz mi je fantastican, ali ne bi htio cijelu igru izvlacit zarobljenike pa tako u krug.