Autor Tema: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain  (Posjeta: 95281 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #405 u: Studeni 09, 2018, 21:33:31 »
Mutavo je skroz priča predstavljena. Igra ima jebački gameplay, al misije su brutalno repetitivne. Komično mi je za jedan MGS reći da mi je multiplayer bil dosta bolji od single playera...

Offline Hrv4tin4

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #406 u: Studeni 10, 2018, 08:58:44 »
Mutavo je skroz priča predstavljena. Igra ima jebački gameplay, al misije su brutalno repetitivne. Komično mi je za jedan MGS reći da mi je multiplayer bil dosta bolji od single playera...

A stari moj, šta očekivati kada su tjerali Kojimu da radi sve MGS igre nakon MGS 3. Mislim pogledaj kvalitetu priče i gameplaya još tada na PS2... Dakle čudo samo po sebi.
Ovo drugo je morao i nisu mu htjeli dati kreativnu slobodu koju je čovjek tražio...
Zato sada cvijeta s Death Stranding.

Čovjek MGS igre vuče iz 80ih samo što su prije bile Metal Gear i Metal Gear 2, a kasnije su došli popularni dijelovi na PS1 s prvim Metal Gear Solidom...
Lik je u prvim igrama u 80im imao priču...
Naravno da nije neš dobro kada su već bili međusobno posvađani na pasja kola i čovjek je nakon MGS 3 morao napraviti MGS 4, Peace Walker, MGS V, itd...

Offline ManTheRamparts

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #407 u: Studeni 10, 2018, 10:40:42 »
Meni ne moraš to govoriti jer mi je sve jasno kad sam fan serijala i sve znam kaj je na stvari. Samo govorim činjenice, igra je jednostavno pala na polju priče i misija.

Offline Hrv4tin4

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #408 u: Studeni 10, 2018, 11:29:15 »
Meni ne moraš to govoriti jer mi je sve jasno kad sam fan serijala i sve znam kaj je na stvari. Samo govorim činjenice, igra je jednostavno pala na polju priče i misija.

Slažem se s tobom. Igra djeluje jako nedovršeno i ima podosta rupa. Pogotovo ako znamo da je Big Boss glavni protagonist cijelog serijala, a sve što mu se pripisuje...

Offline Luckyluke

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #409 u: Studeni 10, 2018, 11:33:52 »
Igra ima bez premca najbolji gameplay u svom žanru, ali taj ubitačno dosadni setting, besmislen open world i neinteresantne misije su ga ubile. Intro mi je bio fantastičan i mislio sam bit će to to, ali od tuda je sve krenulo nizbrdo. Nakon 2 sata uslijedio je uninstall.

Offline ManTheRamparts

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #410 u: Studeni 10, 2018, 11:43:22 »
Slažem se s tobom. Igra djeluje jako nedovršeno i ima podosta rupa. Pogotovo ako znamo da je Big Boss glavni protagonist cijelog serijala, a sve što mu se pripisuje...
cer1njo cer1njo

Meni je multiplayer bil fakat odličan i užival sam u njemu, a sp sam se forsal igrati...

Offline Cole™

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #411 u: Studeni 10, 2018, 13:23:06 »
Igra ima bez premca najbolji gameplay u svom žanru, ali taj ubitačno dosadni setting, besmislen open world i neinteresantne misije su ga ubile. Intro mi je bio fantastičan i mislio sam bit će to to, ali od tuda je sve krenulo nizbrdo. Nakon 2 sata uslijedio je uninstall.

Ti si besmislen.
Ne razumijem kak si ustvrdio neinteresatne misije nakon 2 sata?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #412 u: Studeni 10, 2018, 13:33:57 »
Magija, frende.

Offline Cole™

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #413 u: Studeni 10, 2018, 13:35:31 »
Doduše tebi sve živo ne valja.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #414 u: Studeni 10, 2018, 13:36:30 »
Barem imam neka mjerila i kriterije. Nije mi sve šta probam za 10/10, nažalost  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #415 u: Studeni 10, 2018, 13:42:24 »
Ajmo se hvatat za neke moje Č/10 igre i filmove, daj nemoj bit smješan. Oduvijek imam kriterije, pogledaj malo bolje sve moje liste pa ćeš vidjet i da znam dosta toga kritizirat i popljuvat uostalom kao i ovo. Na prste jedne ruke mogu vjerojatno nabrojat količinu igara koje su tebe zadovoljile zadnjih pet godina. Ja imam premalo vremena za sve hobije i stvari koje imam, da igram i gledam nešto za što možda mislim da će fejlat ili biti loše. Mene si izbacio iz takta s nebulozom neiteresantne misije. MGS V PP ima sve samo ne neiteresantne misije. Ovo je samo tvoja očita ograničenost i nemaštovitost u istima. Jer da si rekao deset ili petnaest sati da si utukao u igru, još bih i rekao, kolega uvažavam mišljenje, ali ovako meh - random pljuvanje bez pokrića.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #416 u: Studeni 10, 2018, 13:52:59 »
Reko je i MTR da su misije repetativne pa ne vidim da si njega napao. Loviš se za svaku moju izjavu ko muha na... Kaj da ti posebno objašnjavam kad sam sve rekao. Ako je tebi igra dobra nastavi je igrat i prestani omalovažavat druge koji se ne slažu s tobom.

Offline doktor1

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #417 u: Studeni 10, 2018, 13:56:53 »
Proveo sam jako puno vremena u igri...
Misije su dosadne te ono slanje na isto mjesto u drugačijoj misiji je jebeno sranje...
Gameplay mi je u početku bio super, ali to nakon nekog vremena postane repetativno i dosadno!

Offline Cole™

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #418 u: Studeni 10, 2018, 14:04:17 »
Reko je i MTR da su misije repetativne pa ne vidim da si njega napao. Loviš se za svaku moju izjavu ko muha na... Kaj da ti posebno objašnjavam kad sam sve rekao. Ako je tebi igra dobra nastavi je igrat i prestani omalovažavat druge koji se ne slažu s tobom.

Zato što je čovjek igrao puno duže nego ti.

Proveo sam jako puno vremena u igri...
Misije su dosadne te ono slanje na isto mjesto u drugačijoj misiji je jebeno sranje...
Gameplay mi je u početku bio super, ali to nakon nekog vremena postane repetativno i dosadno!

To možeš skoro danas reć za svaku open world igru zbog xy razloga. Misije su bile repetativne, no za gameplay se ne slažem. Ima milijardu mogučnosti i varijacija u gameplayu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #419 u: Studeni 10, 2018, 14:09:54 »
Joj COle ne mogu reći za svaku open world igru!!
Bilo mi je repetativno jebo ga ...
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2018, 14:59:22 od Cole™ »