Autor Tema: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain  (Posjeta: 94114 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #435 u: Srpanj 29, 2019, 14:12:17 »
Sada se sjetio da sam zaboravio dat final touch za igru, pa da dam napokon svoj neki osvrt na to sve. Pod prvo, vjerovali ili ne ovo mi je tehnički prvi dodir s MGS serijalom i svjestan sam šta sam sve propustio (vjerojatno nisam lol). Igrao sam MGS 1 i 2 na PC-u valjda svaki po pola sata sat, tada mi se nije dalo igrat što je svakako bila velika greška. Kada sam nabavio PS3 prvi puta plan je bio odigrat sve MGS dostupne, no čim sam vidio MGS4 mi je vizualno bio jako meh te me je odbio. Pa sam s nekakvim takvim razmišljanjem i odustao od serijala. Definitivno mi je želju probudio MGS V i Ground Zeroes koje sam MORAO igrat.





Ground Zeroes je fenomenalna mala igretina koja me se dojmila uzduž i poprijeko i koliko god neznao o igri, loreu, likovima i settingu naslutila mi je da će Phantom Pain biti nešto nestvarno veliko i dobro! I onda sam odigrao cijelu igru kroz nekakvih 60 sati i shvatio i gađenje fanova i nevjericu svu kao i nelogičnosti koje su jako rijetke za bilo kakvu igru, a kamoli AAA naslov. Budući da sam stealth persona u gamingu po defaultu i obožavam ga, imam tu samo riječi hvale. Likovi su mi odlični, zanimljivi, dobra priča, vrhunski gameplay, atmosfera, grafički prikaz, voice overi koji su uz glazbenu podlogu fantastični i onda dođeš na rub stijene i stijena pukne. Neznam, kada sam više bio zbunjen, razočaran i imao gorak okus nakon toliko toga dobroga. Znam svima je jasno, da igra nije završena i da je sve oko toga već rečeno i raspravljeno. Samo mi nije jasno zašto staviš u igri zadnja misija i sve ostalo su bonusi i gluposti za usavršavanje i ganjanje platine ili 100% kompletiranosti. Do te zadnje misije igra mi je super, a da kasnije nisam ni znao što se dešava, a htio ignorirat internet i forumske rasprave oko igre, pa sam ganjao i te daljne misije i puknuo nakon 10-15 misija, shvativši da nešto ne valja proguglo sve i poludio šta sam uopće potrošio na takvo što desetak sati. Kiefer kao Snake odličan, likovi ostali također. Ima igra GRO pamtljivih trenutaka i zato ću možda još koji put i odigrati, no da je nedovršena, je i to debelo!

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
« Odgovori #436 u: Srpanj 29, 2019, 14:27:35 »
Da nije bilo solidnog online-a, igra bi mi bila totalno smeće. Gameplay fenomenalan, ukupan dojam - katastrofa.