Autor Tema: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014  (Posjeta: 134845 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #660 u: Srpanj 09, 2014, 00:37:37 »
Jaaaaaaaaaaaaaaaaj. cer1njo

Offline DogZy

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #661 u: Srpanj 09, 2014, 01:08:39 »
David Luiz looking for a way out of this mess.







 cer1njo cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #662 u: Srpanj 09, 2014, 11:09:43 »
Drago mi je da su otišli sa "stilom" i da se dokazalo da je Scolari senilni starac koji živi na staroj slavi.
Žalosno je koliko odličnih igrača nije pozval u reprezentaciju, evo mu ga sad.

Od Urugvaja su doma 1950. izgubili 2:1 i izbornik je bil prisiljen napustiti stadion prerušen u ženu. Kakva kazna bi trebala biti da opravda sinoćnju katastrofu  cer1njo

« Zadnja izmjena: Srpanj 09, 2014, 11:14:55 od Thergothon »

Offline Cole™

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #663 u: Srpanj 09, 2014, 11:38:58 »

Pa ocajan, isfrustriran da, nakon kaj im onaj jebivetar neda ni gol zabiti.
Cim ovi produ centar, imaju tako reci kontru i izglednu situaciju.

Nimalo nisam impresioniran igrom Njemacke, bas ni malo.

Bullshit.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #664 u: Srpanj 09, 2014, 11:41:26 »
Rastreščili su ih kak ima biti. Nemrem reći da mi ih je žal nakon silnog provlačenja.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #665 u: Srpanj 09, 2014, 13:52:31 »
rekord postavljaju, kava1

I švabe isto  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #666 u: Srpanj 09, 2014, 13:54:01 »
0ni ne

Offline ManTheRamparts

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #667 u: Srpanj 09, 2014, 18:03:46 »

 cer1njo cer1njo

Offline Punisher

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #668 u: Srpanj 09, 2014, 18:10:26 »
Al ako je po tome, onda Njemačka gubi u finalu :PPPP


Fine with me.

Offline Montoya

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #669 u: Srpanj 09, 2014, 18:20:13 »
Bullshit.

Ma da! Zbog nekog tam različitog shvaćanja.

Jako sam razočaran s tekmom, samim polufinalom zapravo.
Bila su dosta velika očekivanja, ne od jedne, već od dvije ekipe.

Nakon 0:1 (pro)igrali su Brazilci i taman sam pomsilil evo ga, no onda je pal taj drugi gol, a ostatak poluvremena je povijest.
No, početkom drugog digli su glave i opet napali, napravili nekoliko gol šansi ali sve je to poskidal Neuer i onda se dogodilo nekaj slično ko i nakon drugog gola.

Brazilci su u tim fazama bili ko da su od kamena, uopće nisu bili prisutni, takav je dojam ali pokazalo se to i na terenu.
Nije Nijemcima trebala nikakva akcija, jednostavno su se došetali do gola i zabili.

To čak nije usporedivo ni s padom Kameruna protiv nas, nakon kaj je bilo 3:0, iako bi bilo, da su naši zabijali, da im to ide za nogom...
No opet, to su sve bile kontre naših na njihovog golmana, dok je sinoć bilo svejedno dal je kontra ili "postavljena obrana" Brazila.

Jednostavno su skroz psihički pali, kome je sinoćnji rezultat mjerilo stvarne moći, taj je apsolutni idiot.

Žalim ponajviše brazilsku publiku i većinu igrača ali to nemrem reći za Scolaria, njega nemrem smisliti.
Baš da su to zaslužili, nisu.

Činjenica je da ih je Neymar vukel kaj se njih tiče (suci posebna priča), a da je Silva pravi kapetan - nisu to mogli nadomjestiti.

Nijemcima naravno čestitke, oni su samo morali golovima ispisati iznenađenje, koje je svima, pa i njima, pripremila ekipa Brazila.

Jedino pozitivno iz svega je kaj Ronaldo i Klose više nisu u istoj rečenici.
« Zadnja izmjena: Srpanj 09, 2014, 18:22:06 od Montoya »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #670 u: Srpanj 09, 2014, 18:35:34 »
 cer1njo


Offline Punisher

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #671 u: Srpanj 09, 2014, 19:03:28 »
Ma da! Zbog nekog tam različitog shvaćanja.

Jako sam razočaran s tekmom, samim polufinalom zapravo.
Bila su dosta velika očekivanja, ne od jedne, već od dvije ekipe.

Nakon 0:1 (pro)igrali su Brazilci i taman sam pomsilil evo ga, no onda je pal taj drugi gol, a ostatak poluvremena je povijest.
No, početkom drugog digli su glave i opet napali, napravili nekoliko gol šansi ali sve je to poskidal Neuer i onda se dogodilo nekaj slično ko i nakon drugog gola.

Brazilci su u tim fazama bili ko da su od kamena, uopće nisu bili prisutni, takav je dojam ali pokazalo se to i na terenu.
Nije Nijemcima trebala nikakva akcija, jednostavno su se došetali do gola i zabili.

To čak nije usporedivo ni s padom Kameruna protiv nas, nakon kaj je bilo 3:0, iako bi bilo, da su naši zabijali, da im to ide za nogom...
No opet, to su sve bile kontre naših na njihovog golmana, dok je sinoć bilo svejedno dal je kontra ili "postavljena obrana" Brazila.

Jednostavno su skroz psihički pali, kome je sinoćnji rezultat mjerilo stvarne moći, taj je apsolutni idiot.

Žalim ponajviše brazilsku publiku i većinu igrača ali to nemrem reći za Scolaria, njega nemrem smisliti.
Baš da su to zaslužili, nisu.

Činjenica je da ih je Neymar vukel kaj se njih tiče (suci posebna priča), a da je Silva pravi kapetan - nisu to mogli nadomjestiti.

Nijemcima naravno čestitke, oni su samo morali golovima ispisati iznenađenje, koje je svima, pa i njima, pripremila ekipa Brazila.

Jedino pozitivno iz svega je kaj Ronaldo i Klose više nisu u istoj rečenici.


Ti fkt misliš da bi Neymar donio neku prevagu, Silva bi donio nešto sigurnosti, ali Brazil sa svojom igrom tokom cijelog prvenstva ne može parirati Njemačkoj.

Mislim naravno imaš pravo na svoje mišljenje, ali govoriti da Njemačka nije nikako odigrala je podcjenjivački, evo ti heatmap i taktička postava vs stvarna postava na terenu u dvoboju pa ćeš vidjeti zašto su tako lagano padali golovi.

http://resources.fifa.com/mm/document/tournament/competition/02/40/20/22/61_0708_bra-ger_playersheatmap.pdf

Kad vidiš Workrate Švajnija, Lahma, Hoewedwsa, Kroosa i Boatenga vidiš da to nije samo ušetavanje u gol bilo iako je tako na ekranu izgledalo.

Offline Cole™

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #672 u: Srpanj 09, 2014, 19:25:54 »
Znam da imas inace, ali apsolutno jedini omalovazavas pobjedu njemaca i njihovu igru sto samo iskazuje tvoju netrepeljivost prema njima a ne nogometno znanje...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #673 u: Srpanj 09, 2014, 19:31:12 »
7 komada nemre biti slučajno.

Offline Montoya

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #674 u: Srpanj 09, 2014, 19:43:35 »
Sama izvlacenja nespostojeceg.
Ko omalovaza Nijemce?
Nisam rekel da su igrali lose, vec da me nisu odusevili bas nicim, ama bas nicim kao jedne cjeline koja bi navijace trebala uveseljavati atraktivnoscu.
Dopal mi se eto prvi gol Kroosa.

Neymar i Thiago mozda nebi donjeli pobjedu ali sigurno se nebi ovo desilo.
Kolko mi je god antipatican, tvrdim da Njemacka nema pojedinca klase Neymara.
"Samo" golmana, no to je druga varijanta nedjelje, ne velim manje vazna, no drugacija.

A "navijaci", odnosno danasnja net generacija puno vise se raduje ovakvim slikama kakve su osvanule sad posle tekme - koja im uopce nije ni bitna niti se radi samo o tom slucaju, za bilo kaj navaznija je hrpa "lol si ga jao" slika i gluposti.
Zalosno je to, bar meni, koji pratim iskljucivo ono bitno.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"