Autor Tema: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014  (Posjeta: 134871 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #705 u: Srpanj 14, 2014, 16:02:28 »
Pametni ljudi...

Offline Luckyluke

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #706 u: Srpanj 15, 2014, 18:11:41 »

Offline Punisher

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #707 u: Srpanj 15, 2014, 18:22:19 »
Strašno mi je da 2. najbolji strijelac u povijesti repke zbog onog smeća (koji se naziva kraljem nogometa) trpi tako jadan tretman, dudu je zaslužio bolje ali želim mu sreću u Flamengu, a jednom će i Mamiću doći kraj. dao bog da Dinamo se ne natjecao više nikad u Europi dok mu je on gazda, iako za taj klub od djetinjstva navijam.

Offline Cole™

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #708 u: Srpanj 15, 2014, 22:36:25 »
Potpis od riječi do riječi...

Poslije Francuske najbolje prvenstvo koje sam gledao/pratio...
Jako puno iznenađenja i neočekivanih rezultata i prolaza. Osobno najviše sam navijao za Čile i Kolumbiju.
A poslije njih za Meksiko i Njemačku.

Njemačka zrulala cijelo prvenstvo i pokazala najbolji nogomet u globalu.
James je po meni uz zlatnu kopačku trebao dobiti nagradu za najbolje igrača mundijala.
Čarobna igra po meni, daleko najatraktivniji igrač na touru.

O nama neću trošit riječi osim da je cijela taktička zamisao i vizija bila pogreška.
Sad tek prvi put mislim, da možda i vjerovatno nije u Štimcu bio problem i da je njegova ostavka možda bila pogrešna.

Za Brazil je najbolje bilo da bude poražen od Čilea ili Kolumbije...
Pokazali su jedan od najlošijih i najdosadnijih nogometa, bez ideje, vizije i plana...
Argentina pokazala zube u Finalu i igrala maestralno, no ono što su fulali je za zatvor i zato mi je jako drago da je Weltmeister to kaznio.

Europljani katastrofa izuzev Njemaca i Nizozemaca.
Tulipani su bili jako dobri, do polufinala kada su jednostavno ostali bez snage u napadu.
Koliko god legendaran i jeben potez bio ono s vratarom, toliko je bilo glupo što ga nije ponovio u polufinalu...
Lijepi stadioni i dobra organizacija koja je sakrila sve ono loše što nije bilo uredu i što je skoro pošlo po zlu.

Kostarika mi je bila najugodnije iznenađenje na prvenstvu uz južnoamerikance, no kada je bila utakmica za polufinale jednostavno sam imao dojam da gledam novu Grčku i to me smorilo.
Ne slažem se s tvrdnjama ljudi koji su "ogorčeni" da ne kažem ljuti što je Klose nadmašio rekord.
Rekordi su tu da se ruše i Miro je svojom dugovječnošću to zaslužio, nešto kao njemačka Ola.

Sve u svemu, 9/10 prvenstvo.
Za čistu desetku tu su suci koji su najlošiji od kad pratim ijedan sporski turnir u bilo kojem sportu - dno dna.
Eto to je manje više to, s moje strane vrijedno spomena...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Svjetsko prvenstvo u nogometu - Brazil 2014
« Odgovori #709 u: Srpanj 15, 2014, 22:40:47 »
Dokle god Fifa ima jebenu politiku da suci moraju biti sa svih kontinenata će suđenje i biti dno dna, jednostavno nek suce određuju prema nekom ratingu a ne prema zemljama iz kojih dolaze. Fascinantno mi je kako jedan Webb koji je najbolji sudac današnjice dobije jednu utakmicu u skupinama lol.