Autor Tema: The Last of Us  (Posjeta: 95233 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Deadwalker

Odg: The Last of Us
« Odgovori #225 u: Listopad 16, 2014, 17:15:36 »
U doba Crash Bandicoota su mi bili zakon, Crash Team Racing mi je pružio bezbroj urnebesno zabavnih trenutaka u MP-u i to im nikad neću zaboraviti.
Jak and Daxteru gotovo da nikad nisam dao priliku jer su mi djelovali neprivlačno. Uncharted je realno kvalitetna avantura, ali u isto vrijeme i tipični blockbuster za mase.

The last of us me u početku uopće nije privlačio i tijekom prvog prolaza (svejedno jako pozitivni dojmovi) zapravo nisam bio ni svjestan kakva je to igretina.
Prošao sam igru 7 puta, genijalno iskustvo unatoč nekim manama koje sam već naveo u prijašnjim osvrtima.

Uncharted mi je od početka preočita preslika Indiane Jonesa, baš kako kažeš, igra za mase. Budem svakako odigrao ako dođe HD reizdanje na PS4 (a prilično sam siguran da hoće), no sumnjam da će me nešto previše oduševiti. Zabaviti dobro sigurno.

Offline Montoya

Odg: The Last of Us
« Odgovori #226 u: Listopad 23, 2014, 15:00:31 »
Sjetil se neko da bi mogli prodati još kojih par (sto) tisuća igre, pa i konzole i hop:

The Last of Us Game of the Year Edition hits PS3 next month - PlayStation.Blog.Europe
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Praetorian

Odg: The Last of Us
« Odgovori #227 u: Listopad 30, 2014, 13:13:34 »
Jedva čekam zaigrati igru na ps4

Offline Deadwalker

Odg: The Last of Us
« Odgovori #228 u: Studeni 03, 2014, 23:12:08 »
Završio igru.

Produkcijski uz Max Payne 3 nešto najimpresivnije što sam odigrao u svojoj 20-godišnjoj karijeri. Kohezija vrlo zrele priče, fantastično okarakteriziranih likova, najbolje postapokaliptične atmosfere koje sam valjda ikada iskusio (a odigrao sam iz tog settinga i previše toga) te u konačnici gameplaya koji unatoč igrinoj linearnosti, pruža dosta veliku slobodu djelovanja što je za format igre izuzetno bitno. Naravno, nije The Last of Us bez mane i istina bog, bila je nekolicina stvari koje su me na momente znale zbilja iritirati, al' cendranje oko toga sada nema nekog smisla budući da sam na te sitnice nakon prokleto dobrog kraja već ionako zaboravio.

Odigrao na Survivor težini, jedini način kako bi se ovo trebalo igrati da se doživi kako treba. Uz par skriptiranih scenarija koji su bili nepotrebni (čitaj: pretjerano umjetno teški), valjda nakon x godina prvi puta su mi se ruke oznojile dok bi s jednim metkom i hordom iza sebe trčao prema vratima da pobjegnem. Jedno od najboljih virtualnih survivor iskustva ikada. Bez pretjerivanja.

9.5

Apsolutni vrhunac igre



Offline Cole™

Odg: The Last of Us
« Odgovori #229 u: Studeni 04, 2014, 14:51:53 »
Bome je.
Drago mi je da su i kod tebe toliko dobri dojmovi.
Jer igra svakako to i zaslužuje. Jedva čekam da krenem to igrat na PS4 uz 60FPS-a.

Po meni ovo je igra koja zaslužuje da nema nastavak. Istinsko remek djelo.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Last of Us
« Odgovori #230 u: Studeni 04, 2014, 20:44:30 »
I meni se opet igra  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Deadwalker

Odg: The Last of Us
« Odgovori #231 u: Studeni 04, 2014, 22:50:01 »
Sada sam u dilemi da li ići s odmah s new game+ ili uzeti pauzu. To mi je uvijek ide na živce kod takvih remek-djela - kada ih odigram, nemam volje početi s ničim drugim.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Last of Us
« Odgovori #232 u: Studeni 04, 2014, 23:02:26 »
Ja sam nakon toga krenuo FInal Fantasy XIII. I razočarao se. A nakon toga Dark Souls. I oduševio se. Pa ti preporučam to ili isto takvo nešto vanserijski  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: The Last of Us
« Odgovori #233 u: Ožujak 21, 2015, 21:01:39 »
Hahaha Ellie poočne puhat i pita ju Joel jel joj dobro, a ona kaže da uči zviždat  ave1 sm1jeh

Offline Praetorian

Odg: The Last of Us
« Odgovori #234 u: Ožujak 28, 2015, 17:23:52 »
Pređena danas igra. Remek djelo, na ps3 je bilo savršenstvo a ovdje je sve još bolje. Obavezna igra za odigrat svima. Sve je već rečeno o igri, ali moram pohvalit jebeno dobar level dizajn za jednu linearnu igru, pa to je jebeno nevjerojatno kako je dobar. Bas vas tjera igra da svaki kutak istrazite, a isto tako i atmosfera je savrsena. Ma sve su pogodili zločesti cucki xD
Evo moja galerija
The Last of Us - Album on Imgur

Offline Cole™

Odg: The Last of Us
« Odgovori #235 u: Ožujak 28, 2015, 18:50:28 »
Ostavljas igru u svojoj kolekciji?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: The Last of Us
« Odgovori #236 u: Ožujak 28, 2015, 18:56:24 »
Da
Vec sad imam zelju krenut u treći prelazak. Toliko mi je dobra igra, ide mi uz bok s mass effectom :)

Offline blowfish

Odg: The Last of Us
« Odgovori #237 u: Prosinac 07, 2015, 14:11:28 »
Kakva igretina  ave1  ave1

Jučer završio, po prvi puta. Zbog ovoga sam uglavnom uzeo PS4 i taman da više ništa ne odigram na njemu biti će dobra investicija. Usudio bih se reći da mi je ovo već nakon prvog prelaska najbolja igra koju sam ikad odigrao. Priča, iako vrhunska, mi nije bila toliko nepredvidljiva kao što o njoj piše, ali zato likovi, atmosfera, glazba, level dizajn... vrh! Odavno se nisam ovoliko povezao s likovima, svaka cut scena mi je bila genijalna.

Što je drugačije u NewGame+? Da krenem s time ili Uncharted kolekcijom?
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: The Last of Us
« Odgovori #238 u: Prosinac 07, 2015, 14:25:33 »
Na kojoj težini si igrao igru?
Kreni s Uncharted kolekcijom, pa se vrati na veću težinu i bez instinkt moda igraj.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: The Last of Us
« Odgovori #239 u: Prosinac 07, 2015, 14:47:44 »
Na normal, ali par puta prebacio na lakše jer nisam mogao proći  shy1  jaad

Nemreš PC igraču dati gamepad u ruke i očekivati da igra igru di ima pucanja :p

Krećem onda sa gos'n Drakeom  kuul
All work and no play makes Jack a dull boy.