Autor Tema: The Last of Us  (Posjeta: 95213 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: The Last of Us
« Odgovori #90 u: Lipanj 26, 2013, 16:20:14 »
Bethesdinim igrama fale razrđeni likovi i priča... A i više novi vražiji engine jer i onaj u Skyrimu je ofrlje, pogotovo retardirano kretanje likova. To kada vdiim smuči mi se. Izmodam igru, izgleda kao Crysis, ali kada mi lik počne hodat sa metlom u guzici, trčat 5xUsain Bolt te zapinjat o prepreke mi se smuči...
Ne kužimo mi to dottore, next gen na trenutnoj generaciji, uber novi engine. Kaj bi vriščal čovek.

Dosta, dalje nastavite o TLOU jer igra to očito zaslužuje, nema smisla zagađivati temu s jednom Bethesdom.
« Zadnja izmjena: Lipanj 26, 2013, 16:22:10 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #91 u: Lipanj 26, 2013, 16:21:46 »
Nemojte početi o Falloutu, nemaju smisla usporedbe jer su totalno različiti žanrovi, a i apokalipsa je nastupila na totalno drukčiji način.
Jedina zajednička stvar je ološ koji nastanjuje opustošeni svijet i preživljavanje u istome.

Offline ManTheRamparts

Odg: The Last of Us
« Odgovori #92 u: Lipanj 26, 2013, 16:23:06 »
Ma ne, sve 5. Al dok neko spomene Fallout 3 zmrači mi se pred očima. Dalje - ovo kaj sam napisal gore u zadnjem postu.

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #93 u: Lipanj 26, 2013, 16:29:31 »
Nema problema, al znaš i sam da često zastranimo u raznim temama i rasprava se prebaci na npr. Bethesdinu nesposobnost  cer1njo

Offline DogZy

Odg: The Last of Us
« Odgovori #94 u: Lipanj 26, 2013, 16:35:59 »
Katica za sve ;D

Nista od instaliranja na HDD, kupujem na BD igru. Pogledat cu na zavviju, mozda se isplati tako kupiti...

@MTR
Vidis, nisam odigrao, pa mislim, niti jednu apokalipticnu igru (igrao jesam, ali posjedovao i presao - ne, kao niti zombije) i zato sam zagrijan za ovu igru, a ti bas i nisi.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: The Last of Us
« Odgovori #95 u: Lipanj 26, 2013, 16:41:13 »
A gle, ja bi odigral TLOU nakon kaj ste ga sad nahvalili vi koji razmete nekaj. Samo mi je malo u nezgodnom trenu došla igra, taman pred smjenu generacije (kupovina ne dolazi u obzir), još mi se ne igra sad tak nekaj, jedino ak ga ne spucaš u oglasnik - onda bi ga mogel odigrati. Ovak teško. cer1njo

Glede Bethesde - sećam se da mi je pozlilo dok sam videl da su kupili prava na Fallout. Najgore u celoj priči je kaj sam ga završil 2 put. U nedostatku prave trojke (Van Burena) i nakon čekanja tolko godina i to je bilo dobro. Makar sam se zgražal dosta često dok sam igral.cer1njo

@Dogzy - volim apokaliptično, post-apokaliptično, čak sam nedavno i STALKERa prvog malo vrtel - al trenutno jednostavno snage nema - New Vegas me ubil s svojom grafikom, animacijama i bugovima. cer1njo

Offline versus

Odg: The Last of Us
« Odgovori #96 u: Lipanj 26, 2013, 16:51:10 »
ma ja sam samo spomenuo Fallout, neću više  dsmoker

samo sam htio reć da me postapokalipsa uopće ne privlači, al TLOU je mrak.
ono, ko da netko ne podnosi Heavy Metal, i gade mu se gitare, i onda čuje...neznam, Black Album od Metallice pa je oduševljen.
(nemojte sad o Black Albumu !!!  kadt1kažem )


Offline ManTheRamparts

Odg: The Last of Us
« Odgovori #97 u: Lipanj 26, 2013, 16:56:00 »
Dok spomeneš nove Fallout nastavke (čak i između redaka) starim fanovima serijala, to ti je slično ko dok spomeneš GT križarima nekaj kontra GT-a. Odma kreće totalna retardacija, samo u ovom slučaju kontra - neuka, nesposobna, zla korporacija Bethesda, užasni F3 - tj. pljuje se kolko ide. cer1njo cer1njo cer1njo

Da ne bu offtopic - Kaj velite na Ellen Page i njenu reakciju da ju je Naughty Dog 'kopiral' za igru? cer1njo

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #98 u: Lipanj 26, 2013, 16:59:33 »
Da ne bu offtopic - Kaj velite na Ellen Page i njenu reakciju da ju je Naughty Dog 'kopiral' za igru? cer1njo

PA dobro... ide lepo znaš kako  cer1njo

Offline DogZy

Odg: The Last of Us
« Odgovori #99 u: Lipanj 26, 2013, 17:00:38 »
Ma smijesno mi je to s Ellen Page. Neka ih tuzi onda. Ovi iz Naughty Godovaca ce se braniti da to nije ona, da su to slicnosti, nisu namjerno isli to raditi. Kako to dokazat? cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #100 u: Lipanj 26, 2013, 17:02:25 »
DNA analizom.

Offline ManTheRamparts

Odg: The Last of Us
« Odgovori #101 u: Lipanj 26, 2013, 17:03:51 »
Naughty God? Po čemu? Kaj su konačno napravili suvislu igru nakon godina i godina Uncharted automatiziranih gluposti za mase? (nisam mogel zdržati, sori ljudi) cer1njo

@Ther - DNA analizom? Papa testom. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #102 u: Lipanj 26, 2013, 17:10:50 »
Bez zajebancije ovo je u rangu s CTR-om, stvarno kvalitetno i zabavno.

Offline ManTheRamparts

Odg: The Last of Us
« Odgovori #103 u: Lipanj 26, 2013, 17:11:53 »
Znači trebalo je skoro 15 let? Ak uspoređuješ s CTR-om, odma dobim volju. cer1njo

Ostaje u kolekciji?

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #104 u: Lipanj 26, 2013, 17:19:37 »
Ne znam još, planiram ga sad završiti na survival, a nakon toga ko zna...

Online još nisam probal jer ima online pass, a znaš da je problem prodati dok se iskoristi.
Vidim da ljudi hvale i online pa dolazim u napast da pokrenem (a već znam da bi me držalo svega par sati) a ako pkrenem vjerojatno ostaje u kolekciji jer nema smisla spuštati cijenu na smiješne cifre od 150kn. Stvarno ne znam, a nije da mi pare ne trebaju  cer1njo