Autor Tema: The Last of Us  (Posjeta: 95277 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: The Last of Us
« Odgovori #150 u: Prosinac 28, 2013, 14:27:36 »
Upozorenje onima koji nisu odigrali a namjeravaju, ima puno spoilera u obliku raznih scena iz igre:

The Last of Us Music Video | Featuring Gustavo Santaolalla's main theme
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: The Last of Us
« Odgovori #151 u: Prosinac 28, 2013, 15:30:15 »
Previdan tribute.  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: The Last of Us
« Odgovori #152 u: Ožujak 24, 2014, 00:23:53 »
Tko ovo nece pogledati, papak je kadt1kažem

 
The Last of Us Changed My Life: In Depth Analysis and Dissection


U jednom dahu sam to pogledao, u rijec se slazem s likom.

Spoiler alert
« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2014, 00:30:02 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline manjamax

Odg: The Last of Us
« Odgovori #153 u: Ožujak 24, 2014, 08:13:32 »
Papak sam.
Nije mi se dalo pogledati, nemam vremena, a ni igru nisam odigrao, iako mi ne smeta spoilanje, jer nisam baš bio nešto nahype-an na igru. Kad je budem prešao, pogledat ću.  shy1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #154 u: Svibanj 09, 2014, 23:22:56 »
The Last of Us PS4's character models 'on par' with PS3 cutscene models - The Last of Us: Remastered for PS4 News

Our cinematics are now running at 1080p and 60fps

Znači li to da se ostatak igre i dalje vrti u 30fpsa?  hmm

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Last of Us
« Odgovori #155 u: Svibanj 10, 2014, 10:34:51 »
All hail the next gen!  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: The Last of Us
« Odgovori #156 u: Svibanj 10, 2014, 15:47:06 »
men više od 30 nije ni potrebno. Puno mi je ugodnije igrat s 30 fps-a na PS3, nego kad mi na kompu fps varira 60-30. Čak i kad lockam fps na recimo 30 nije fluidno ko na PS3...

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #157 u: Svibanj 10, 2014, 16:31:33 »
Nije stvar u tome, nego što nisu u stanju remasteriranu igru prošle generacije upogoniti u 60fpsa.
Crno se piše ovoj generaciji konzola u budućnosti, ok, čuva se u pričuvi nešto radne memorije koja bude oslobođena dok izađe project morpheus itd.
No ne znači da općenito tehnologija tj. razvoj igara bude stagnirao i čekao na Sony, upravo suprotno, a to znači još više detalja koji će još negativnije utjecati na frame rate. Super je što su modele likova i osvjetljenje unaprijedili, ali ipak sam tu igru već odigrao na prošloj generaciji (gdje se i više nego ugodno vrtila bez nekih frame dropova) no svejedno su se mogli malo više potruditi ako reciklažu pod krinkom "next-gen" naplaćuju kao potpuno novu igru. Još ništa nije potvrđeno, ali pretpostavljam da se vrti u 30 kad se ne hvale s gameplayom, nego je strašni doseg cinematicse dići na novu razinu  kava1

Offline Montoya

Odg: The Last of Us
« Odgovori #158 u: Svibanj 10, 2014, 16:37:51 »
Mislim da je trenutno riječ o tome da su sve te ljepote, koje se vrte u 1080p/60fps, jedva stavili na jedan BD.
Loše u svemu tome (istoj vijesti koja se vrti) je da su najednom "zaboravili" ljeto i već se govori o "coming later this year".
To svejedno more ali i ne mora (sad izvjesnije) biti ljeto.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #159 u: Svibanj 10, 2014, 16:48:21 »
The Last of Us PS4: 'Just Getting an Image On-Screen Took a Long Time'

Baš sam na istu vijest mislil ostaviti komentar, ali vidim da je već netko komentiral:

Im sure its difficult to convert to ps4, but this sounds like them justifying a full price remake.

Offline Praetorian

Odg: The Last of Us
« Odgovori #160 u: Svibanj 10, 2014, 18:16:36 »
Ne znam sta se sad cudite, pa po specifikacijama ps4 nije ništ posebno... Pc moj trenutni je jači od ps4, al ta snaga mu je za qurac kad sigurno neće moći vrtit next gen igre kak spada. Dok ps4 hoće, pametnom dosta...

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #161 u: Svibanj 10, 2014, 18:38:21 »
Jebeš takav next gen i marketing oko developer friendly arhitekture ako na samom početku traže izgovore.
Može se, u to uopće ne sumnjam, ali za koga? Čemu se truditi ako glupa stoka ne mari i guta svako govno koje se nudi.

Općenito je blesavo upoređivati PC konfu za 3 soma i Ps4.
Ps3 ima 512MB rama tj. 256 XDR main rama i 256MB GDDR3 video memorije, nek netko pokrene Ps3 verziju The Last of Us na PC-u koji je u tom rangu  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: The Last of Us
« Odgovori #162 u: Svibanj 10, 2014, 18:46:48 »
Ili da proba pokrenut gta v i rdr, lag fest bi bio. Doduse s tim igrama bi se mučili i extra jaki pc...

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #163 u: Svibanj 10, 2014, 18:53:51 »
Uz pravu optimizaciju tj. da se igre od nule rade, sumnjam da bi bilo problema na jačim konfama, ali očito im nije stalo do PC igrača.

Offline Thergothon