Autor Tema: The Last of Us  (Posjeta: 95232 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: The Last of Us
« Odgovori #195 u: Rujan 21, 2014, 22:41:38 »
Igre su vrh vrhova, al 100 ljudi sto ćudi

Offline doktor1

Odg: The Last of Us
« Odgovori #196 u: Rujan 21, 2014, 23:11:27 »
Ma nevaljaju nipta..
I kako misliš 100 ljudi sto ćudi? Pa samo sam ja u pravu!

Offline manjamax

Odg: The Last of Us
« Odgovori #197 u: Rujan 21, 2014, 23:13:49 »
Ako je nekome za stvarno ova igra loša, ja nemam riječi za njega. Igra je 100/100 definitivno.
Sad kada se doktor pretvori u Console Gamer-a.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Luckyluke

Odg: The Last of Us
« Odgovori #198 u: Rujan 21, 2014, 23:14:42 »
Mislim da doktor opet trolla.  cer1njo

Offline manjamax

Odg: The Last of Us
« Odgovori #199 u: Rujan 21, 2014, 23:16:36 »
Zato sam i napisao:"Ako je nekome stvarno....". Sm1jeh
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline doktor1

Odg: The Last of Us
« Odgovori #200 u: Rujan 21, 2014, 23:39:22 »
Sad kada se doktor pretvori u Console Gamer-a.

Igro sam se na konzoli kada se je puno ljudi ovdje u jajima mućkalo, zato ššššš...

Offline Cole™

Odg: The Last of Us
« Odgovori #201 u: Rujan 22, 2014, 07:05:16 »
Ajde smanji taj neugodni ton rasprave...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #202 u: Listopad 06, 2014, 17:56:42 »
Na Ps3 nisam ni probao MP jer sam očekivao jednako loše iskustvo kao u slučaju Uncharteda.

Pošto sam prije par dana uzeo PS+ pretplatu, dao sam priliku remasteru i moram priznati da sam ugodno iznenađen.
Sve super radi, nikakvih problema s lagom i konekcijom, hit detekcija odlična, svaki metak sjeda točno tamo kamo je i upućen.
Nikad nisam bio fan downs i executions sistema, ponajviše zbog krađe killova, ali očito je to jedini način da ljude prisiliš na taktičku i timsku igru.
Očekivao sam žestoki kamp fest i opet ostao ugodno iznenađen, ne sjećam se u kojoj igri sam u random public mečevima naletio na toliko suradnje. Sve u svemu solidan MP.

Jedan video od jučer, loša ideja i odvajanje od tima, ali na kraju je dobro završilo  ;D

www.youtube.com/watch?v=MDHk2ziBo3o


Offline DogZy

Odg: The Last of Us
« Odgovori #203 u: Listopad 06, 2014, 18:50:48 »
Ne sjećam se jesam li išta ovdje pisao u MP-u, ali da, i meni se svidio. Do te mjere da sam se zarazio (ne chordicepsima ;D) i nisam mogao više ni prestati igrati... Vrlo dobre mape, napredovanje, poboljšavanje oružja i perkova, pa onda izazovi koje moraš obaviti da se klanu ne smanji populacija. Jaoo, želim ovo sad igrati. Mojih top 3 MP iskustva na PS3; GT5, CoD4 i ovo, definitivno.

Je li to hunter rifle? Već sam zaboravio. Ako je, onda thumbs1 jer sam uvijek s tom klasom igrao.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #204 u: Listopad 06, 2014, 19:52:00 »
Pisao si, samo u ono vrijeme nitko nije obraćao pažnju niti probao  ;D

Da, hunter rifle je to. Prava stvar i za blisku borbu ako znaš kaj radiš, pištolj mi služi samo za executione u većini slučajeva.
Super je ta "priča" koju su implementirali u MP, borba za preživljavanje i očuvanje klana kroz izazove i postignuća. Pogotovo u onim "misijama" gdje je opasnost 100% od izumiranja klana, tu treba pažljivo birati i igrati  ;D
« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2014, 19:55:02 od Thergothon »

Offline LukaM 110

Odg: The Last of Us
« Odgovori #205 u: Listopad 06, 2014, 20:50:10 »
Ja sam multi počel igrati samo zbog platine, al me je stvarno ugodno iznenadio. Sve je fino balansirano i moraš znat kaj radiš, a ne samo da se zaletiš u gužvu pa kaj bude. Ljudi su spremni surađivati kaj je isto dosta rijetko pa mi je multi u globalu baš osvježenje ispal. Puno ljudi na forumu ima tlour pa bi se mogli za neku partiju skupiti.

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #206 u: Listopad 06, 2014, 20:53:31 »
Definitivno, ja ga mislim redovito igrati. Samo javi dok me vidiš online ako si za neku partiju  thumbs1

Offline LukaM 110

Odg: The Last of Us
« Odgovori #207 u: Listopad 06, 2014, 20:58:04 »
 thumbs1 nemam baš neke puno vremena, al prek vikenda bu se onda neke odigalo.

Offline DogZy

Odg: The Last of Us
« Odgovori #208 u: Listopad 06, 2014, 22:56:38 »
Pisao si, samo u ono vrijeme nitko nije obraćao pažnju niti probao  ;D

Da, hunter rifle je to. Prava stvar i za blisku borbu ako znaš kaj radiš, pištolj mi služi samo za executione u većini slučajeva.
Super je ta "priča" koju su implementirali u MP, borba za preživljavanje i očuvanje klana kroz izazove i postignuća. Pogotovo u onim "misijama" gdje je opasnost 100% od izumiranja klana, tu treba pažljivo birati i igrati  ;D

I puno toga je sadržano u multiplayeru, puno ima za naučiti. Mislim da je meni trebalo par dana da naučim sa svime baratati kako treba. Sjećam se dobro; prvi dan igranja multija, popodnevni sati, nisam se skinuo do negdje 11-ponoći. Prvo par mečeva u supply raidu, a onda sam išao odigrati partiju survivora i na tome je ostalo. Odlična mehanika, sporo se igra, misli se glavom i nema zaletavanja u gužvu kako Luka kaže. Osmislili su i odličan sustav craftanja. Moćno mi je bilo healanje svojih ili npr. postaviti bombe ispod prozora ili pored vrata pa kad bi kill dobio protivničkim prolaskom preko njih, kao gaymoreice u Cod-u ;D

Uvjerljivo su mi najbolje mape Lakeside, Bill's Town i Checkpoint. I to sam gledao samo za onih 7 mapa bez DLC-eva, jer njih nisam kupovao. Sad kad gledam, 7 mapa brzo dosadi,a za 20$ imaš season pass i sve što je dosad došlo.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #209 u: Listopad 06, 2014, 22:59:36 »
U remastered verziji sve mape dolaze na disku  thumbs1