Autor Tema: The Last of Us  (Posjeta: 95162 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: The Last of Us
« Odgovori #210 u: Listopad 06, 2014, 23:02:00 »
Da, na planetu zvanom PS4 kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Deadwalker

Odg: The Last of Us
« Odgovori #211 u: Listopad 09, 2014, 17:35:38 »
Naručio Remastered, stiže idući tjedan.

@ekipa koja je igrala ovo

Jel' hard izazovan ili samo standardno naporan?

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #212 u: Listopad 09, 2014, 19:15:51 »
Ni izazovan ni naporan  :P
Imaš još dvije težine poslije harda.

Offline Deadwalker

Odg: The Last of Us
« Odgovori #213 u: Listopad 09, 2014, 19:22:15 »
Zašto kompliciraju s tim težinama danas?
Složi 3 težine kao nekad i bok, a ne da moram odigrati 2 puta igru prije nego li ona postane izazovna.

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #214 u: Listopad 09, 2014, 19:31:02 »
Ne moraš, u remasteru možeš odma birati zadnju grounded, ali ne preporučam to za prvi prolaz.

Offline LukaM 110

Odg: The Last of Us
« Odgovori #215 u: Listopad 09, 2014, 19:34:27 »
Na survivoru se može fino igrat, al treba sve prekopati i paziti na resurse. Još nisam grounded probal, al budem i to negdje u skoroj budućnosti da dotjeram igru na 100%.

Offline Deadwalker

Odg: The Last of Us
« Odgovori #216 u: Listopad 09, 2014, 21:12:21 »
Aj fino, onda survivor za prvi prelazak, drugi na zadnjoj da pokupim trofeje. Bitno mi je kod takvih naslova da izazov bude kako treba, čisto zbog nekakve imerzije.

Offline Deadwalker

Odg: The Last of Us
« Odgovori #217 u: Listopad 15, 2014, 20:29:15 »
Počeo ovo igrati i ne mogu se načuditi koliko je dobar dojam da igraš s ljudima od krvi i mesa, a ne hrpom piksela. Nisam do sada nešto previše respektirao Naughty Dog, al' vidim da titule "igra koja je obilježila generaciju" nisu bile nimalo pretjerane. Napišem konkretne dojmove kada skupim više satnice.

Offline Cole™

Odg: The Last of Us
« Odgovori #218 u: Listopad 15, 2014, 20:30:42 »
Ajde baš mi je drago, jer je tebe teško zadovoljit, osim ako nisi CD Project.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Deadwalker

Odg: The Last of Us
« Odgovori #219 u: Listopad 15, 2014, 20:40:11 »
Ma samo sam jako zahtjevan po pitanju priče i likova, zbilja me teško oduševiti. Zadnja igra kojoj je to pošlo za rukom bio je Fallout: New Vegas - ne iz razloga što uspjeva s igračem stvoriti neke jake emocije, niti zbog likova koji realno nisu ništa posebno, nego čisto zbog gomile ironije i sarkazma kojom pršti igra (postapokaliptični setting sa svojom dozom šarma). Zato recimo s druge strane ne mogu smisliti sve s potpisom Bethesde - osim što gameplay ništa ne valja, količina iritacije koju izaziva njihov mrtav i umjetni svijet je fakat nepodnošljiva.

Ovo što prezentira The Last of Us trebao bi biti nekakav ideal kojem bi trebali težiti developeri kada stvaraju svoje svijetove i trude se biti "realni". Naravno, Rockstar je posebna kategorija, nedodirljivi kraljevi po tom pitanju.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Last of Us
« Odgovori #220 u: Listopad 15, 2014, 22:00:47 »
Zaigraj onda nakon toga i Uncharted ako još nisi. TLoU je objektivno i bolja igra (iako subjektivno Uncharted 2 mi je tu negdje). Malo manje zahtjevan gameplay no i dalje fluidan i dobar ali ono što si naveo je odlično - karakterizacija i živopisnost likova  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #221 u: Listopad 15, 2014, 22:56:49 »
Nisam do sada nešto previše respektirao Naughty Dog

U doba Crash Bandicoota su mi bili zakon, Crash Team Racing mi je pružio bezbroj urnebesno zabavnih trenutaka u MP-u i to im nikad neću zaboraviti.
Jak and Daxteru gotovo da nikad nisam dao priliku jer su mi djelovali neprivlačno. Uncharted je realno kvalitetna avantura, ali u isto vrijeme i tipični blockbuster za mase.

The last of us me u početku uopće nije privlačio i tijekom prvog prolaza (svejedno jako pozitivni dojmovi) zapravo nisam bio ni svjestan kakva je to igretina.
Prošao sam igru 7 puta, genijalno iskustvo unatoč nekim manama koje sam već naveo u prijašnjim osvrtima.

Offline Cole™

Odg: The Last of Us
« Odgovori #222 u: Listopad 15, 2014, 23:22:54 »
Samo cekam da nas sony pocne uvjeravati kak je uncharted iskoristio samo 60% ps3 snage, a ovo cudo bude izvuklo 100% pa jos i vise za njihove propagandne potrebe. Sadasnja generacija konzola je vec odavno spremna za groblje i price da moze bolje su za malu djecu. Pametnim programiranjem se mogu samo sakriti znaci starenja.
Ocekujem mracniji uncharted s mutiranim protivnicima i losom detekcijom kao i do sada. Nadam se da sam u krivu.

 ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Last of Us
« Odgovori #223 u: Listopad 15, 2014, 23:24:06 »
Vezano za to, ja zapravo jako volim Naughty Dog i već navedeni CB je i meni bio fenomenalan, od prvog do CTR-a a i Bash (no to mislim više nije bio ND ionako). Jak&Dexter sam na žalost igrao samo prva 2. Na žalost jer su mi bile jako dobre igre i iako je i meni trebalo dugo da ih zagiram - prvog Jaka sam valjda 3 godine nakon izlaska odn što sam imao PS2, no drugog sam odmah nakon njega jer mi se svidio. Dalje nisam jer mi krepala plejka.

A onda na trojci evo, taj Uncharted mi je i dalje bio odlično Naughy Dogovo ostvarenje treću generaciju za redom, iako je bio dosta drugačija igra od prethonih. Ili sam tako barem mislio dok nisam zaigrao The Last of Us. Realno u Unchartedu je drugačije bilo realno okruženje iako u suštini ne toliko drugačija igra od Jaka i Dextera u svoje vrijeme, no TLOU je bio stvarno potpuni zaokret ove do tad "neozbiljne" kompanije u jedan od najmračnijih svijetova u gamingu uopće. I time što su u toliko drugačijoj igri od bilo čega iz njihovog dotadašnjeg opusa uspjeli postići takvo što, dokazali su da su jedan stvarno vrhunski i respekta vrijedan developer  thumbs1

@Ther - 7 puta? Ti nisi normalan - kako je to moguće, i to u max koliko, godinu, godinu i pol, kolko je igra vani?  ;D Ja ne pamtim koju sam zadnju igru toliko puta odigrao i to u nekoliko godina
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: The Last of Us
« Odgovori #224 u: Listopad 15, 2014, 23:33:45 »
Samo cekam da nas sony pocne uvjeravati kak je uncharted iskoristio samo 60% ps3 snage, a ovo cudo bude izvuklo 100% pa jos i vise za njihove propagandne potrebe. Sadasnja generacija konzola je vec odavno spremna za groblje i price da moze bolje su za malu djecu. Pametnim programiranjem se mogu samo sakriti znaci starenja.
Ocekujem mracniji uncharted s mutiranim protivnicima i losom detekcijom kao i do sada. Nadam se da sam u krivu.
;D

 cer1njo ave1

Srećom pa sam bio u krivu  ;D