Gran Turismo > Gran Turismo 5

Gran Turismo 5 online

<< < (4/226) > >>

Montoya:

--- Citat: KimiHR - Prosinac 27, 2011, 16:52:06 ---Evo predlažem Domagoja (kad se vrati)  kao organizatora prvog sveukupnog online GT5 druženja na CSR forumu

--- Kraj citata ---

U potpunosti podržavam ideju/prijedlog  thumbs1

Jack-Darkman:
Ali kad će to bit'  :-[

Tresem se  ;D

DogZy:

--- Citat: Montoya - Prosinac 27, 2011, 18:41:24 ---
--- Citat: KimiHR - Prosinac 27, 2011, 16:52:06 ---Evo predlažem Domagoja (kad se vrati)  kao organizatora prvog sveukupnog online GT5 druženja na CSR forumu

--- Kraj citata ---

U potpunosti podržavam ideju/prijedlog  thumbs1

--- Kraj citata ---

Hvala vam na podrsci decki! hug1
Dosao sam u zg ali ne zadugo, idem opet za tocno dva dana i nece me biti do skole, dan dva prije.

Hvala ostalima koji su se javili u temi, stavljam im ID-eve odmah.

@Thergothon
Imas pravo, vozi se bez asistencija(ABS 1), ujednacena vozila ili u potpunosti ista... fair-play je tu :)

KimiHR:
Ajmo Domagoj , daj nas skupi. Ja bi volio da se pokušamo okupit u što večem broju.OK sljedeći vikend je Nova Godina i vjerovatno večina vas ima nekakve planove.Al amo nekakve prijedloge , kada i u koje vrijeme kome paše.Živnite malo.
A što se tiće same vožnje , predložio bih za početak recomendet aute , znači svima isto ,al da prođemo od recimo Golfa do Supre JGTC, i na defaultnim gumama za svako auto koje budemo vozali(od comfort do racing).Po mogučnosti sa isključenim skidom i uključenim fair playom ;D.
Dakle , volio bih da nas se okupi što više s ovog foruma i da se družimo bar sat -dva kroz ovu igru

DogZy:
Nekima sam vec rekao da me nece biti do 13.og-14.-og 1., tebi nisam, oprosti 8)
Uglavnom, imat cu ps3 ali ne i net - zato mi sve u vodu pada.

Volio bih da se okupimo u sto vecem broju, kako si ti i rekao, ponajprije radi uzivanja u oktanskom sportu i socijalizacije nekakve.
Palicu tebi prepustam do tada hug1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju