Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278598 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #945 u: Lipanj 18, 2012, 23:44:04 »
Što se tiće penala ja nemam ništa protiv njih , dapaće ,draže mi je voziti kada su oni uključeni jer sam i kod mnogo odličnih vozaća vidio da kroz mnoge zavoje prolaze nekim putanjama koje ja osobno ne smatram baš regularnim.Istina da ti penali znaju često kazniti onoga tko i nije napravio pogrešku , pogotovo prilikom dodira između dva auta.Na nekim stazama su opet totalno glupo napravljeni npr. Monza gdje kroz šikane možeš proletit i rezat kako god hočeš.

Ali mislim da su na Fujiu dosta dobro rješeni , pogotovo na ovoj GP konfiguraciji koju smo i vozili.  Zavoj gdje je inaće šikana u F verziji bez penala i širenjem putanje može proći puno brže , ovako ipak treba biti malo pažljiviji.

Kao što sam prije rekao , Fuji sam vozio na prologu , ali nisam ga volio baš zbog loše rješenih penala , jer su dosta ćesto kidali šikanu preko trave i prolazili ravno kroz nju bez kazne.Ista stvar u prologu je bila i na Suzuki gdje bi odmah nakon prvog zavoja spičili preko trave na 3. pa sam najćešče vozio Eiger i London.

U GT5 Fuji mi je u zadnje vrijeme jedna od najdražih staza , široka je , duga S/C ravnina , ima i tehnički zahtjevnih djelova, pa dosta često na njoj zna biti jako jako dobrih utrka

Offline Vitez1601

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #946 u: Lipanj 19, 2012, 12:12:34 »
hoće netko koju utrku odvest, ja mogu do 3 pa javite se...
 šofe1

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #947 u: Lipanj 19, 2012, 13:20:39 »
Ja sam za ako se jos jedan ili vise pridruzi  šofe1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #948 u: Lipanj 20, 2012, 19:12:59 »
Nema me sigurno online do sljedećeg tjedna, a onda ću biti možda svega dva-tri dana online jer se ide na more. jaad
Ovim putem se ispričavam DDR-u što je produljio trialse radi mene, a nisam u mogućnosti odvoziti sve do kraja kako spada i da stavim tu i dokaze.

A kad budem na moru, onda ću se posvetiti Sebastianu Vettelu i endurance eventima u a specu i b specu. I trialsima, ako će zaživjeti, a ne vidim razloga zašto i nebi thumbs1 sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #949 u: Lipanj 20, 2012, 19:19:08 »
Bar se dobro provedi i odmori  p1va

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #950 u: Lipanj 20, 2012, 21:50:51 »
ma uredu je,budem ja svoja vremena stavio,i nakupilo se nešta vremena pa... thumbs1
sretno sa Endurance eventima  šofe1

nego da pitam s obzirom da je ova tema aktivnija od GT5 teme,jel ima netko zlatnu krom boju da mi da,baš sam si zamislio nešta a svoju već potrošio  hmm

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #951 u: Lipanj 20, 2012, 22:21:20 »
Poslano

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #952 u: Lipanj 20, 2012, 22:22:51 »
 ave1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #953 u: Lipanj 20, 2012, 22:22:59 »
Huh, znao sam da ces razumijeti kadt1kažem. Ja sam svoju potrosio na Mclarena F1. Da sam bio pametan, bio bih ju saveao na usb i slao na drugi account pa onda na glavni. Jest da je posao, ali dobijes samo jednom zlatnu. I to ako.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #954 u: Lipanj 24, 2012, 16:07:33 »
Dan: Utorak. Datum: 26.6.2012. Start: 20:00h. Kraj: To nitko ne zna ;D

Pažljivo sam gledao dan i vrijeme meetinga. Nema ničega na vidiku na TV-u, pod time sam mislio na utakmice i sl. Nema filmske večeri sm1jeh

Kako bismo uživali u komunikaciji i vatrenoj vožnji uz visoki respekt i fairplay, sljedeći auti su potrebni:

1. Toyota 86 GT '12 Premium @ Grand Valley Speedway

2. Renault Sport Clio Renault Sport V6 24V '00 Premium @ Cape Ring

3. Honda INTEGRA TYPE R (DC5) RM '04 Premium @ Autumn Ring

4. Acura NSX '91 - Premium @ Suzuka Circuit

5. BMW Z4 M Coupe '08 Premium @ Nurburgring Nordschleife

6. TVR Tamora '02 Premium @ Trial Mountain Circuit

7. Lotus Elise 111R RM '04 Premium @ Deep Forrest Raceway

8. Caterham Seven Fireblade '02 Standard @ Circuito de Madrid

9. Subaru CUSCO DUNLOP SUBARU IMPREZA (SUPER GT) '08 Premium @ Circuit de la Sarthe

10. Dodge Viper SRT 10 ACR '08 Premium @ Road Course - Daytona



Ne trebam govoriti da će u loungeu postavke biti na Tuning prohibited. Jedino ćemo kod utrke s Caterhamom postaviti na on jer ima 5 brzina i kao takav je ultradosadan. Kupite mu 6 brzinski prijenos i riješena stvar.
Prije nego što počnemo, svim autima je potrebno promijeniti ulje da dobije tih 7% više snage.
Navedeni auti će se voziti na gumama koje su defaultne, što bi značilo ako ste auto iz dealershipa dobili na CS gumama, na tim će se i voziti. Ako netko nema te aute, ima vremena ih zaraditi i kupiti, a ako nema, onda napišite tu u temu da vam treba taj i taj auto pa vam dobra duša pošalje kadt1kažem.
Istotako, molim vas da svatko oboji svoje aute u online boje i date im odgovarajuće brojeve (ako su RM auti) koje ste si već prije odredili u temi " Lista...".


Prije nego uđete u lounge, restartajte router, pričekajte 5 minuta da se obnovi i zatim upalite plejku i provjerite u network settingsima vaš status. Prilikom ulaska u igru, očistite system cache. Izađite iz GT lifea i odite u settingse pod Miscellaneous, tamo ćete pronaći to. kadt1kažem


Pitajte, komentirajte, recite hoćete li doći... šofe1

« Zadnja izmjena: Lipanj 24, 2012, 21:42:20 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #955 u: Lipanj 25, 2012, 18:02:59 »
Nadam se da cu doc shy1

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #956 u: Lipanj 26, 2012, 11:58:44 »
Neznam dali ću doći,šanse su 50-50.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #957 u: Lipanj 26, 2012, 16:06:37 »
Dobro je, lounge otvaram već oko 7:45 tako da tko može, neka slobodno uđe hug1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #958 u: Lipanj 26, 2012, 20:05:06 »
Otvoren lounge.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #959 u: Lipanj 26, 2012, 20:06:53 »
Dolazim nakon updatea