Autor Tema: Najbolje pivo  (Posjeta: 25983 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #15 u: Travanj 21, 2014, 16:55:58 »
Tomislav je zakon, al si od njega lepo pijani začas. cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #16 u: Travanj 21, 2014, 17:19:09 »
Je, točeni Erdinger je fantastičan.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #17 u: Travanj 21, 2014, 17:37:40 »
Tomislav je zakon, al si od njega lepo pijani začas. cer1njo

Moj čoek  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

I ovo za pijanstvo je so true.

Source: porazbijao barem nekoliko casa i boca u jednom lokalu nakon nekoliko istih  cry1 cry1

Offline versus

Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #18 u: Travanj 21, 2014, 19:16:54 »
Prolistao sam preporuke i sramotno da nemate Becks.
Becks je totalno podcjenjen a među nekim standardnim (cjenovno dostupnim) piva je zakon. Meni superioran i Heinekenku i Tuborgu.

Kad idem na nešto skuplje, biram Leffe ili Guiness

a ako idem na još skuplje onda


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #19 u: Travanj 21, 2014, 20:29:55 »
Becks? Becks je meni najgora potrošnja hmelja ikad. Radje pijem i Žuju i Karlovačko i bilo kakvu random pivu za mase. Pa čak i onaj mrski mi Lowenbrau. Becks sam pio dva puta u životu i nikad više. Prvi put kad sam ga probao - nisam popio pivu do kraja. I drugi put nakon dosta godina, a to je bilo prošle godine, u nekom klubu, mraku, buci, polupijan, naručio pivu, nisam precizirao, konobar mi dao, nisam ni gledao što pijem no kada sam uzeo gutljaj, odmah sam se sjetio tog užasnog okusa od prije jedno 5+ godina. I nije se popila ni ta flaša, makar sam bio vidno alkoholiziran - ostavio i uzeo Jack. Užas od pive, mrtvi užas  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #20 u: Travanj 21, 2014, 20:32:51 »
Moj čoek  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

I ovo za pijanstvo je so true.

Source: porazbijao barem nekoliko casa i boca u jednom lokalu nakon nekoliko istih  cry1 cry1

Tomislav i konjak, apokaliptičan scenarij. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #21 u: Travanj 21, 2014, 20:41:59 »
@Shimmy

Pretjeruješ  cer1njo
Jedino pivo koje mi je nepodnošljivo je Adria, Ambrosia i slične bljuvotine koje rade iz govana vjerojatno  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #22 u: Travanj 21, 2014, 20:45:22 »
Majka Božja, e to je bilo hardkor pivo. cer1njo

Ožujsko je meni katastrofa, možda čak i najgore, rađe bi pišalinu pil.

Niko nije spomenul legendarnu zidarsku pivčinu:



R.I.P.

Offline Punisher

Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #23 u: Travanj 21, 2014, 20:47:23 »
K PIVO, to je ono šrot šrota XDDDD nešto ko žuja jel, samo još vodenije  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline versus

Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #24 u: Travanj 21, 2014, 20:48:07 »
Šimi , pišeš pizdarije po mom monitoru te si zamoljen da to ne činiš
 sm1jeh

valjda su ukusi različiti, meni je Becks jedno od rijetko standardizirano dobrih piva, svugdje i uvijek - dobar.
kod žuje i karlovačkog mene užasno živcira vrludanje, par serija budu OK pa kasnije se opet pokvare. No nije to naš lokaliziran problem, u svakoj zemlji uvijek postoji 2-3 vrste piva za "zemljake" koje se toče u litrama posvuda i redovito su zadnje smeće.

Offline Punisher

Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #25 u: Travanj 21, 2014, 20:52:09 »
Osobno ne pijem baš svijetla piva, al ako pijem onda popijem staropramen. Od tamnih najbolji mi leffe al nemam tolko love da ga često pijem pa se držim tomislava koji mi je isto tako dost dobar. Prije mi je velebitsko bilo jako dobro al ga bojkotiram zbog idiotskih izjava koje je vlasnik tog piva izjavljivao. Guinness mi je isto dost dobar al je i malo precijenjen imo.

Najbolja piva definitivno u belgiji pio.

Offline ManTheRamparts

Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #26 u: Travanj 21, 2014, 20:53:02 »
Osobno ne pijem baš svijetla piva, al ako pijem onda popijem staropramen. Od tamnih najbolji mi leffe al nemam tolko love da ga često pijem pa se držim tomislava koji mi je isto tako dost dobar. Prije mi je velebitsko bilo jako dobro al ga bojkotiram zbog idiotskih izjava koje je vlasnik tog piva izjavljivao. Guinness mi je isto dost dobar al je i malo precijenjen imo.

Najbolja piva definitivno u belgiji pio.

Zato i jesi šašav dok si popiješ. cer1njo

Offline Punisher

Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #27 u: Travanj 21, 2014, 20:54:45 »
PŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ  cer1njo cer1njo cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #28 u: Travanj 21, 2014, 20:56:52 »
Sam si rekel da lete čaše i flaše. cer1njo cer1njo

Nedal bog da još Toma Zdravković zasvira. cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolje pivo
« Odgovori #29 u: Travanj 21, 2014, 20:57:59 »
Nit pretjerujem nit pišem pizdarije. Stvarno sam probao svakakva moguća piva u životu i to ne slučajno nego degustiram koje god mogu ali ništa mi nikad nije bilo odvratno poput Becksa. Da, kod okusa ukusi igraju ulogu i mom ukusu se nikako ne sviđa. Jedina piva koju dva puta nisam popio do kraja kolko mi je gadna. Ne mogu opisati točno što ali nešto mi strašno ne paše
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.