Autor Tema: Uncharted 3: Drakes Deception  (Posjeta: 24211 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #30 u: Studeni 10, 2019, 15:00:01 »
Presao i treci dio iz Remaster Collectiona.

Odmah po pocetku igre vidio sam da ce mi dobro sjesti. Prve scene i pocetak igre u Londonskom pubu su mi bile predobre.

Graficki se vidi veliki napredak, osvjetljenje, sjene, detalji, sve puno bolje izgleda. Pokreti likova realniji, dosta dodanih sitnica npr. kad se priblizavamo zidu pa lik automatski ispruzi ruku prema njemu, ili kad se hlace smoče ako smo u lokvama i onda se polako suše. Po meni veliki napredak naspram dvojke gdje su mi kretnje bile dosta ukočene i to mi je znalo ubijati imerziju.

Sviđa mi se i ulazak u background story naseg lika, a i ostalih. Veliki plus i za sporedne likove koji se pojavljuju poput Cuttera i Salima. Bas mi je bilo drago vidjeti na koji nacin se razvija igra.

Voice acting, dijalozi i interakcija izmedju likova mi je i dalje vrh. Sve je odglumljeno dosta realno.

Jedan od minusa su mi pretjerane dramaticne scene tijekom gameplaya. OK je ubaciti ih povremeno, ali ovdje gotovo svaki put kad se negdje penjemo mora nesto puknuti, odlomiti se, moramo propasti kroz pod ili nesto pada na nas i tako. Previse toga je bilo za moj ukus.

Drugi minus je jedan chapter tijekom igre gdje smo na nekim brodovima, malo mi je bio prenaporan, ali popravilo se na kraju chaptera.

Ostale lokacije su mi sve odlicne. Ovaj treci dio mi je nekako najbolje sjeo od prva 3 dijela.

Kraj price mi je dobar i cak i da je tu zavrsio serijal, ne bih se bunio, sve je nekako sjelo na svoje mjesto i ostalo zaokruzeno.

Ocjena 8.5 / 10

Eh a sad, poceo sam igrati 4. dio.. Moram priznat da mi je brutalan kako izgleda i koliko sitnih detalja ima. Ovaj ce mi defitivno biti Č/10
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Luckyluke

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #31 u: Studeni 10, 2019, 15:17:18 »
Ja došao do negdje 1/3 igre i smorila me da jedostavno nemrem dalje. Početak mi se dosta dojmio, ono kad s dječakom pratimo onog lika ali sve dalje mi je baš dosadno. Ne znak kak je na PS4 ali na PS3 ne vidim neki napredak napram Among Thieves. Grafika tu negdje, napucavanje ostalo očajno, a lokacije mi puno lošije. A od te prenaglašene dramatičnosti mi se bljuje doslovno.

Offline Cole™

Odg: Uncharted 3: Drakes Deception
« Odgovori #32 u: Studeni 10, 2019, 16:47:46 »
Remasteri su jako grafički napredovali, ali jednostavno u ono vrijeme da ste ih igrali bi puno bolji dojam bil za svaku igru.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB