Autor Tema: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup 12.10.2012.  (Posjeta: 39169 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #75 u: Listopad 12, 2012, 13:22:20 »
Meni trening budu kvalifikacije.  cer1njo

+ moram neke stvari kasnije prije kupa obaviti.

Offline Montoya

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #76 u: Listopad 12, 2012, 13:54:06 »
Tema vam je tweetana  thumbs1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #77 u: Listopad 12, 2012, 16:08:16 »
Meni trening budu kvalifikacije.  cer1njo

Potpuno neozbiljno od jednog oragnizatora.  kava1

@Cole- Ja još nemam vremena za vozit, vjerovatno prije kupa hoću, pa ako bude onda ko već online..

Offline Thergothon

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #78 u: Listopad 12, 2012, 18:18:00 »
Danas mi je iskljucen internet zbog placanja unatrag 2 mjeseca tj. iduci tjedan sam mislil platiti, ali gospodi se ne ceka.
Da bi mi ga ukljucili moram platiti prek soma kuna tj. komplet sve dugove. Uzel sam konzolu i siemens ruter i otisel do staroga.
Ukljucim tamo siemens, nema sanse da se spojim. Zovem t-scum vec 2 sata, ali svi operateri su zauzeti. Potrebno je valjda nesto kod njih prebaciti jer stari posjeduje thomson koji ima NAT3. Ako se pojavim, onda Ramparts ne bude mogel voziti. Vjerojatno otpadam i idem se do grada uslagirati. Dobro se zabavite...

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #79 u: Listopad 12, 2012, 18:40:31 »
A u kurac!

Ko bude host? Da se dogovorimo odma sad.

Još k tome baš sad dok većini paše.  jaad

Offline LukaM 110

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #80 u: Listopad 12, 2012, 19:01:54 »
Ko bu host onda?
Therg probaj moju metodu sa thomsonom. Drkaj po njemu nok ne prebaci nat type.

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #81 u: Listopad 12, 2012, 19:07:12 »
Kak si ono kvalifikacije složil? Da znamo namestiti, ako ne uspiješ srediti rutera.

Offline Thergothon

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #82 u: Listopad 12, 2012, 19:11:36 »
Nece, sve sam probal, sad sam isprobal s Rampartsom i 0 bodova.
Napravil sam sve kaj je u mojoj moci, zao mi je.
Stavis samo lobby points za grid poredak i stavis da starta prvi onaj s najboljim vremenom.

Offline Jack-Darkman

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #83 u: Listopad 12, 2012, 19:22:43 »
 fpalm1

Offline Cole™

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #84 u: Listopad 12, 2012, 19:35:08 »
O jebemu, dođem online za 15-ak min...  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline LukaM 110

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #85 u: Listopad 12, 2012, 20:45:21 »
Do sad sam se pokusaval spojit al nece pa odustajem. Nemat pojma kak mi je zao zbog toga cry1 cry1 cry1

Offline Duvorynn

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #86 u: Listopad 12, 2012, 23:47:07 »
Ovo je bilo jebenica...steta sto Therg i Luka nisu bili sa nama.
Ruke mi se jos i sad grce od stiskanja kontrolera.
Svaka utrka je bila odlicna...borba za 1. mjesto od pocetka do kraja (izuzev Hockenheima gdje sam napravio glupost pa je Ramparts stekao prednost koju nisam mogao smanjiti dovoljno).
O Zelenom Paklu ne zelim ni pricati, jer mi uopce nije jasno sto mi se sa prednjim spojlerom dogodilo fpalm1


Cestitke svim natjecateljima na iskazanom pravom FAIR PLAY-u.
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #87 u: Listopad 12, 2012, 23:51:14 »
Ponovno fenomenalno iskustvo, odlične utrke i napetost do samog kraja. Nažalost, sudjelovalo nas je samo 4 zbog tehničkih problema koji su se očito namjerili na ovaj kup. Osim kaj Ther i Luka nisu mogli sudjelovati, zezal je i Live, ali hvala bogu nije izbacival iz utrka. Očito rade nekaj na njemu pa smo svi bili izbačeni iz partyja i morali smo 2 put prihvatiti nove terms of agreements.

Glede samog kupa - druženje je bilo odlično, ekipa je savršena - fair play na zavidnoj razini. S Duvorynnom sam prvi put vozil ovak malo više i stvarno ga moram pohvaliti ko jako dobrog i fair play igrača, mnogo dvoboja se desilo tokom turnira - Silverstone mi ulazi među najbolje utrke u kojima sam ikad sudjeloval - bumper to bumper utrkivanje do samog kraja.

Pohvalil bi i Cole-a kaj je ko pravi igrač završil turnir iako nije bil konkurentan, ali s vremenom bude i to došlo na svoje. Za pohvalu je tvoj potez na Nurb-u GP-u dok smo te dostigli za krug kaj si se maknul na travu, makar nisi trebal tak drastično. Fair play na pravoj razini. Svaka čast!  thumbs1

Darkman isto sve super, ali najviše me razveselil nakon kaj bi pogrešil dok bi se samo čulo &%$##"!$$$ (umetnuti prostotu po izboru).  thumbs1

Jedva čekam idući turnir i nadam se da ne bude ovakvih tehničkih problema i da sve bude tip top da nas ima još više za još bolje druženje!

I da - Duvorynn je najvjerojatnije izgubil prvenstvo zbog oštećenog prednjeg branika prilikom prelaska prek pasice na Nordschleifu, to se bude pregledalo na replayu. Slučaj za OKO SOKOLOVO! Nakon tog oštećenja je jako usporil, pa se nije mogel obraniti od mojeg napada.
« Zadnja izmjena: Listopad 12, 2012, 23:55:48 od ManTheRamparts »

Offline Cole™

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #88 u: Listopad 12, 2012, 23:57:27 »
 hug1

Više od svega bi htel nekog nekonkurentnog poput mene, da ja malo njega ganjam, ali nadam se da bum se i ja popravil. Mučilo me tri problema (Live, FFB mi je nestao prilikom prvog restartanja volana, te cijelodnevna borba sa postavkama senzitivnosti volana). Pohvale svima koji su trebali (znamo da su napravili sve da se pojave) i svima koji su vozili.

Imam muskulfiber od kupa, hehe no tak i treba...
Duvorynn je opak šofer i jako me iznenadio. Majstor nema šta, Darkman koji je nešto sporiji bio od vodećeg dvojca, mi je apsolutno nedostižan u utrci. Još puno utrka i iskustva mora proć kroz moje ruke i noge. Ne preostaje mi ništa više ni manje, nego vrijedan biti i trenkat.

 shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: FM4 CSR - 2. DTM Mini Cup
« Odgovori #89 u: Listopad 13, 2012, 00:01:07 »
Glavno da se vozi i da se ovakvi eventi zarotiraju, tj. da se vozi bar jednom na mjesečnoj bazi. Mislim da je to sasvim ok i da se na taj način moremo najbolje dogovoriti kad svima paše.

Naravno - uvek dok se ima vremena i volje se može voziti i ovak za bezveze, ali lepo je videti da smo sposobni se organizirati makar nas je tak malo.