Off-topic > Muzika, filmovi i serije

Koncerti

(1/22) > >>

Shimmy:
Kako znam često propustiti neki koncert zbog nedostatka reklama ili ga već nekako previdim; ili saznati za isti prekasno (ne stignem nabaviti novce za kartu ili nema karata), a znam da nisam jedini, ova tema je zamišljena kao takav neki podsjetnik u kalendaru i obavještavanje drugih ljubitelja glazbe thumbs1

Pa kada netko sazna za neki koncert u lijepoj našoj a nije tako reklamiran kao za RHCP za koji nitko nije mogao ne čuti, stavite ovdje otprilike u formatu u kojem ću ja sada otvoriti sa dva vrhunska glazbenika koji u skorijoj budućnosti dolaze (opet) u Zagreb.


Mark Knopfler
Mjesto: Arena Zagreb
Datum: 05.05.2013.
Vrijeme: 20h
Cijena ulaznice: Parter II 270 kn,  Parter I i Donja tribina 300 kn, VIP parter 330 kn, VIP loža 550 kn

I Knopflera sam propustio jer sam saznao prekasno i nisam imao novaca, no ovaj put znam dovoljno rano, a i prije tog datum bih već trebao raditi, tako da sada novci neće biti problem. Jedino bi mogao biti posao, takva smjena i sl, ali vidjet ćemo.

DogZy:
Joe "Satch" Satriani ponovno u Hrvatskoj ave1

Joe Satriani
Mjesto: Tvornica kulture, Zagreb
Datum: 22.05.2013.
Vrijeme: 21h
Cijena ulaznice: 170 kn do 01.01., 200 kn kasnije, 220 kn na dan koncerta

Luckyluke:
Hladno pivo - Šalata 25. svibanj

Na ovo moram ići, veliki sam ljubitelj Piva i bilo bi šteta propustiti ovaj jubilej.

Cole™:
+1

Cole™:
Bio na Neni Belanu sa ženom.
Rulao koncert kristove. Tvornica mala savršena jel. Unplugged koncert. Bio Aki i Hus, savršeno stvarno nešto.

Pecto oduševljen <3.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju