Autor Tema: Koncerti  (Posjeta: 39130 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Koncerti
« Odgovori #15 u: Rujan 28, 2013, 17:18:59 »


Joe Bonamassa "Just Got Paid" and "Dazed and Confused" Live at The Royal Albert Hall 2009


Virtuoz na gitari. Točka.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: Koncerti
« Odgovori #16 u: Studeni 20, 2013, 22:19:55 »
U petak, 29. studenog, u Dom Sportova se vraća Brit Floyd, tribute show pravog Floyda ;)
Pišem "vrača" jer su i lani bili tu, 8.11., bio sam tamo.

"Wish You Were Here" performed by Brit Floyd - the Pink Floyd tribute show


Evo pišem ovdje jer je lani bilo dosta ljudi, ali bilo je još i dosta mjesta. Nije bilo nikakve reklame, nigdje ništa. Ove godine su zalijepili plakat ispred Doma Sportova pa će valjda biti više.
Ako netko može neka dođe, dečki su stvarno super. Taj koncert lani (imate ga na JutuBi cijelog na njihovom kanalu) je zaslužio punu Arenu, a ne malu dvoranu. O vjerodostojnosti dovoljno govori podatak da je osvjetljenje identično onom s Pink Floydovog koncerta, a što se zvuka tiće vam je valjda dosta ovaj gore klip ;)

Citat:
Koncert će se održati u petak 29. studenog u zagrebačkoj dvorani Doma Sportova sa početkom u 20 sati. Cijena ulaznica će iznositi za parter 120 kn do 16. listopada, 160 kn od 17. listopada i 190 kn na ulazu, za tribine 150 kn do 16. listopada, 190 kn od 17. listopada i 220 kn na ulazu.

Offline Punisher

Odg: Koncerti
« Odgovori #17 u: Studeni 21, 2013, 09:42:10 »
Sestra vjerojatno ide, ja nažalost nemam para za kartu, al fkt awesum izgleda, i zvuči, have fun bro ;)

Offline speedy56

Odg: Koncerti
« Odgovori #18 u: Ožujak 06, 2014, 18:41:47 »
Jeli bio netko na Simple Mindisima neki dan, nisam ranije pitao?

Ja sam mislio ići, ali na kraju odustao jer je bilo tako usred tjedna  jaad

Offline DogZy

Odg: Koncerti
« Odgovori #19 u: Ožujak 06, 2014, 20:14:24 »
Nazalost nisam, ali po onome sto sam cuo, koncert je bio strava. sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #20 u: Ožujak 09, 2014, 18:07:13 »
Meni je žao da nisam bio na Hladnom pivu u KSET-u, nažalost sve karte bile rasprodane. Čujem da je bilo odlično, bio netko ?
Jedna s koncerta...



Offline ManTheRamparts

Odg: Koncerti
« Odgovori #21 u: Lipanj 05, 2014, 21:52:20 »


Jaaoaoooaaaaaaaaaj

Offline DogZy

Odg: Koncerti
« Odgovori #22 u: Srpanj 15, 2014, 20:00:49 »
Danas Deep Purple u Zadru, kao i Hugh Laurie (with the Copper Bottom band) u maloj dvorani Doma Sportova.

Kakva šteta što ne mogu ići ni na jedan.  cry1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #23 u: Rujan 21, 2014, 21:16:44 »
Hladno pivo na otvaranju Bundekfesta 25.9. Upad 20 kn. Definitivno idem, žao mi je da nisam bio zadnji put kad su svirali u KSET-u tako da moram nadoknadit. Poslije njih još svira Silente tako da se fakat isplati otić.

Offline manjamax

Odg: Koncerti
« Odgovori #24 u: Rujan 21, 2014, 21:34:16 »
Hladno pivo na otvaranju Bundekfesta 25.9. Upad 20 kn. Definitivno idem, žao mi je da nisam bio zadnji put kad su svirali u KSET-u tako da moram nadoknadit. Poslije njih još svira Silente tako da se fakat isplati otić.
Ispast ću glup, ali gdje se kupuju karte?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #25 u: Rujan 21, 2014, 21:40:06 »
Imaš na ulaznice.hr ili možeš na ulazu kod Bundeka prije nego koncert krene kupiti.

Offline manjamax

Odg: Koncerti
« Odgovori #26 u: Rujan 21, 2014, 22:01:53 »
Imaš na ulaznice.hr ili možeš na ulazu kod Bundeka prije nego koncert krene kupiti.
Jel ima neki limit, tipa rasprodane ulaznice ili tako nešto?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #27 u: Rujan 21, 2014, 22:06:20 »
Uvijek postoji limit, ali sumnjam da će do tog doći. Ipak ne dolazi Metallica da moraš 3 mj. unaprijed rezervirat karte.  cer1njo Ako se baš hoćeš osigurat, kupi karte online.

Offline manjamax

Odg: Koncerti
« Odgovori #28 u: Rujan 21, 2014, 22:11:19 »
Uvijek postoji limit, ali sumnjam da će do tog doći. Ipak ne dolazi Metallica da moraš 3 mj. unaprijed rezervirat karte.  cer1njo Ako se baš hoćeš osigurat, kupi karte online.
Ma pitam, da budem siguran, pošto sam s jednom curom trebao ići na koncert Dubioze Kolektiv, na kraju ispalo da je rasprodan. Sada mi brat nabavlja karte. Pa pitam za ovo da se ne rasproda.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #29 u: Rujan 26, 2014, 02:43:58 »
Evo mene s koncerta HP-a, bilo je fenomenalno !! Svirali su gotovo 2 sata i bilo je stvarno svašta na repertoaru, od najstarijih hitova sa Džinovskoga, preko Šamara i Knjige žalbe do najnovijih hitova sa posljednjeg albuma, a odsvirali su nam i jednu neobjavljenu stvar, valjda će na novom albumu bit, dosta zajebantska stvar :) Atmosfera je bila eksplozivna od prve do zadnje sekunde, Mile bome zna kako napraviti šou. Poganje u prvim redovima gotovo konstantno, gdje god se moglo, na bilo kojoj žeščoj dionici. Zmazo sam mjesec dana nove šuze zbog toga, ali ne žalim nimalo. Vrijedilo je. Super su mi bile one stroboskopske lampe kak titraju, vidio sam gotovo svaki frame od njih 25 u sekundi. Baš piči u mozak :) Nisam siguran, jel sam kako već rekoh bio u prvim redovima, ali mislim da su uspjeli napuniti čitav parter što je zbilja impresivno s obzirom na radni dan; pokazatelj koliko su cjenjeni na ovim prostorima. Po meni najbolji bend u HR trenutno. Idem odsad na svaki njihov sljedeći koncert jer su fenomenalni !