Off-topic > Muzika, filmovi i serije

Koncerti

<< < (4/22) > >>

DogZy:


Joe Bonamassa "Just Got Paid" and "Dazed and Confused" Live at The Royal Albert Hall 2009

Virtuoz na gitari. Točka.

speedy56:
U petak, 29. studenog, u Dom Sportova se vraća Brit Floyd, tribute show pravog Floyda ;)
Pišem "vrača" jer su i lani bili tu, 8.11., bio sam tamo.

"Wish You Were Here" performed by Brit Floyd - the Pink Floyd tribute show

Evo pišem ovdje jer je lani bilo dosta ljudi, ali bilo je još i dosta mjesta. Nije bilo nikakve reklame, nigdje ništa. Ove godine su zalijepili plakat ispred Doma Sportova pa će valjda biti više.
Ako netko može neka dođe, dečki su stvarno super. Taj koncert lani (imate ga na JutuBi cijelog na njihovom kanalu) je zaslužio punu Arenu, a ne malu dvoranu. O vjerodostojnosti dovoljno govori podatak da je osvjetljenje identično onom s Pink Floydovog koncerta, a što se zvuka tiće vam je valjda dosta ovaj gore klip ;)


--- Citat: ---Koncert će se održati u petak 29. studenog u zagrebačkoj dvorani Doma Sportova sa početkom u 20 sati. Cijena ulaznica će iznositi za parter 120 kn do 16. listopada, 160 kn od 17. listopada i 190 kn na ulazu, za tribine 150 kn do 16. listopada, 190 kn od 17. listopada i 220 kn na ulazu.
--- Kraj citata ---

Punisher:
Sestra vjerojatno ide, ja nažalost nemam para za kartu, al fkt awesum izgleda, i zvuči, have fun bro ;)

speedy56:
Jeli bio netko na Simple Mindisima neki dan, nisam ranije pitao?

Ja sam mislio ići, ali na kraju odustao jer je bilo tako usred tjedna  jaad

DogZy:
Nazalost nisam, ali po onome sto sam cuo, koncert je bio strava. sm1jeh

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju