Autor Tema: Koncerti  (Posjeta: 39127 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Koncerti
« Odgovori #45 u: Travanj 18, 2016, 16:32:33 »
Bio i ja na njima na terraneu prije par godina, nikad necu zaboraviti atmosferu i naguravanje u prvih 10ak redova. Tamo sam i mobitel propisno krstio, pao iz ruku na pod i kad sam ga podignuo, metalni obrub je bio izdeformiran od gazenja i skakanja gomile.
 ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Koncerti
« Odgovori #46 u: Travanj 18, 2016, 19:36:31 »
ACDC se bome fino raspao unazad godinu dvije. Od originalnog postava - Brian Johnson (koji je s njima 35g) do benda gdje je jedino Angus ostao...
Pa jbg vec su stari

Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #47 u: Travanj 18, 2016, 19:55:59 »
To nije razlog da se sramote bezveze i okaljaju ime benda. Da citiram Neil Younga "It's better to burn out than to fade away".

Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #48 u: Travanj 19, 2016, 00:38:14 »
Ok, sad i službeno AC/DC postaje samo tribute band na nekadašnji slavni hard rock sastav.

Report: Brian Johnson Has Been Fired From AC/DC, Will NOT Return to the Band | Music News @ Ultimate-Guitar.Com

Offline blowfish

Odg: Koncerti
« Odgovori #49 u: Svibanj 03, 2016, 17:26:19 »
Ti mater, kakva postava! Ako netko zna nekog Pakistanca koji otkupljuje organe, molim kontakt u inbox jer sutra idem prodati bubreg  ave1

Desert Trip announced! Stones, Dylan, Macca & more! - YouTube
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #50 u: Svibanj 21, 2016, 17:00:44 »

Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #51 u: Kolovoz 12, 2016, 16:46:49 »
Eto... i čudimo se zašto nitko od velikih imena ne želi doć nama nego nas redovito zaobilaze. NI NE TREBAJU ! NE ZASLUŽUJEMO !
Kad čovjek koji puni europske stadione ne može napunit posranu Šalatu onda slobodno možemo poslat sve u tri pičke materine.

Ajde, bar će bit krcato pa će bit neka atmosfera nego bit na polupraznoj Šalati.


Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #52 u: Kolovoz 17, 2016, 02:00:24 »
Ajoj ajoj kakvo je ovo savršenstvo bilo. Sad se vratio doma, ostao malo na afteru duže.
Bez obzira kaj su prebacili u Tvornicu bilo je puno do posljednjeg centimetra, al zbilja. Nisam mogao jedan obični korak napravit, bio sam ukopan na mjestu sat i pol.
Na početku dok se isčekivalo da izađe na stage svirala je nekakva totalno luda mjuza, ko da Bog silazi na zemlju. Well... to je Noelu jedan od nadimaka tak da ima smisla hehehe Nadam se da će neko na YT stavit jer je bilo neviđeno.

Produkcijski savršeno, instrumentalno i vokalno impresivno. Bend je odličan, a Noel je pjevao iz petnih žila. Baš se vidilo da se totalno trudi impresionirat publiku pred kojom nastupa prvi put u životu. Setlista prilično kvalitetna, podjednako zastupljenog novog i starog materijala. Publika je bila epic, pogotovo na klasicima poput Champagne Supernova i Masterplan te na bisu Dont Look Back in Anger i Wonderwall. Onaj osjećaj kad cijela dvorana pjeva iz sveg grla te refrene... nezaboravno.

Na kraju veli da smo bili fakat odlični pa se nakon 3 odsvirane pjesme na bisu zahvalio i otišao uz velike ovacije. Ugl, meni je bilo nezaboravno i proletjelo mi je tih sat i pol doslovno u 5 minuta. Nadam se da će koji još put navratit u Zg :)

Offline ManTheRamparts

Odg: Koncerti
« Odgovori #53 u: Kolovoz 28, 2016, 06:26:23 »
22.10.2016. Death in June, ZG



OMG jedva čekam.

! No longer available

Offline ManTheRamparts


Offline blowfish

Odg: Koncerti
« Odgovori #55 u: Siječanj 23, 2017, 11:20:37 »
Kasabian na InMusicu  ave1

Bio je dobar potez uzeti festivalsku odmah, sad će sigurno biti dosta skuplja. Arcade Fire i Kasabian, praktički jedina dva benda od tih novijih rockera koje volim  p1va

Spektakularni Kasabian novi headlineri INmusica #12! | Vijesti | INmusic festival
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Punisher

Odg: Koncerti
« Odgovori #56 u: Lipanj 29, 2017, 08:06:23 »
Prophets of Rage na šalati.

Jebeno najbolji koncert ove godine koji cu dugo pamtiti.

Publika je skakala cijelo vrijeme svih 90 minuta i izasao sam sa šalate mrtav, znojan, mokar od pive s bolovima u nogama ali je tako jebeno vrijedilo. ave1

Offline DogZy

Odg: Koncerti
« Odgovori #57 u: Lipanj 29, 2017, 09:45:34 »
 cry1 cry1 cry1
Kako mi je zao sto nisam bio. Prophets of Rage i the Cult. Ahhh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Luckyluke

Odg: Koncerti
« Odgovori #58 u: Lipanj 29, 2017, 10:17:39 »
Baš mi je pričal frend koji je bio na Rage-u, kaže da je bilo jebena vrhčina od koncerta  shy1

Offline Punisher

Odg: Koncerti
« Odgovori #59 u: Lipanj 29, 2017, 10:37:00 »
Nezaboravno nesto, chuck d nije bio tolko u fokusu kolko b real al rasturili su sve pjesme, malo sam se bojao kak ce zvucat rage bez zacka(naravno nemos njega zamjeniti) ali odradili su koncert maestralno. Jos killing in the name na kraju a svi sa dignutim srednjim prstom u zrak. Ahhhhh goosebumps.